knajpa w Lubawce

Gdzie jeść? Co pić? Co i gdzie można polecić? Gdzie lepiej nie ryzykować? A może wiesz, jak coś zrobić do jedzenia? Czyli wszystko o jedzeniu - restauracje, bufety, knajpy, portawy i przepisy.
buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4784
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

knajpa w Lubawce

Postautor: buba1 » 29-12-2013 22:31

Czy ktos moze ma do polecenia jakas knajpe w Lubawce? Preferowane obiekty o charakterze speluny-mordowni lub baru mlecznego
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "

na wiecznych wagarach od zycia...

creamcheese
łazik
Posty: 90
Rejestracja: 20-11-2013 10:46
Lokalizacja: lublin

Postautor: creamcheese » 30-12-2013 08:04

Nie widziałem spelun w Lubawce, ale i się za nimi za bardzo nie rozglądałem. W Rynku jest jakiś hotelik i w nim knajpka, ale żarło tam było paskudne. Są pizzerie w okolicach Rynku. Dobrze zjadłem w karczmie vis a vis ruiny która była kiedyś dworcem PKP. Karczma się zwie "Gruba Łycha" lub jakoś podobnie.
Pozdrawiam

gar
stary wyga
Posty: 1513
Rejestracja: 29-01-2006 16:14
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postautor: gar » 30-12-2013 18:50

W "Grubej" rzeczywiście można dobrze zjeść (niekoniecznie tanio), ale w żaden sposób nie spełnia ona kryteriów wspomnianych przez bubę. Coś w tym klimacie chyba łatwiej byłoby znaleźć w Kamiennej Górze. Bar mleczny jest (był) vis a vis ratusza.
Wszystko co piękne jest przemija, wszystko co piękne jest zostaje ...

Leuthen
bardzo stary wyga
Posty: 2491
Rejestracja: 04-07-2011 09:14
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Leuthen » 10-01-2014 12:54

Co prawda buba już wróciła ze swej wyprawy, ale na przyszłość polecam wszystkim spragnionym mocnych doznań wspólne picie z Arkadiuszami w Chełmsku Śląskim (6 km na wschód od Lubawki). Kim są owi Arkadiusze :?: Miłośnicy wyskokowych trunków, którzy spożywają je w zaciszu podcieni (czyli arkad :) ) kamieniczek północnej pierzei chełmskiego rynku, tuż przed witrynami sklepów, gdzie te płynne produkty są sprzedawane :wink: Sklep z klimatem knajpy-mordowni ma monopolowy w Chełmsku zlokalizowany na pierzei wsch. rynku. Fajne chłopaki bywają też czasem na parterze restauracji "Piramida" (3 min drogi od rynku, w rejonie ulicy Pocztowej). Zapraszali do tej knajpy moje koleżanki (byłem tam w okresie okołosylwestrowym) :lol: :D

creamcheese
łazik
Posty: 90
Rejestracja: 20-11-2013 10:46
Lokalizacja: lublin

Postautor: creamcheese » 10-01-2014 13:47

Leuthen pisze: Sklep z klimatem knajpy-mordowni ma monopolowy w Chełmsku zlokalizowany na pierzei wsch. rynku.

Czy masz na myśli sklepik monopolowy z szyldem "Kwiaciarnia" (lub odwrotnie)?? W tymże sklepiku zakupione płynne wiktuały spożywane były przeze mnie na skwerku-ryneczku :mrgreen:


Wróć do „Jedzenie!”