XI zlot forum Sudety.it

Coś się gdzieś dzieje ciekawego? Jeżeli wiesz o jakiejś imprezie, sam ją organizujesz albo chciałbyś zorganizować - daj znać!

czy jesteś zainteresowany/-a uczestnictwem?

tak
14
82%
nie
3
18%
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
Pudelek
bardzo stary wyga
Posty: 4194
Rejestracja: 12-11-2007 17:06
Lokalizacja: Oberschlesien, Kreis Nikolei / Oppeln

Postautor: Pudelek » 04-02-2015 11:54

dobry Rychtar nie jest zły :)

ja zapewne też się zjawię pod Wieżycą i raczej nie sam :)
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś."

https://picasaweb.google.com/110344506389073663651

http://hanyswpodrozach.blogspot.com/

gar
stary wyga
Posty: 1513
Rejestracja: 29-01-2006 16:14
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postautor: gar » 04-02-2015 18:36

Nie wypijcie całego zapasu Rychtara przed moim przyjazdem w sobotnie popołudnie :D
Wszystko co piękne jest przemija, wszystko co piękne jest zostaje ...

Awatar użytkownika
Zły Marcin
obieżyświat
Posty: 864
Rejestracja: 19-07-2013 07:10
Lokalizacja: W-w

Postautor: Zły Marcin » 04-02-2015 19:03

Pudelek pisze:dobry Rychtar nie jest zły :)

W sumie racja, co prawda delektowałem się jeno 11tką czyli Gruntem, ale był bardzo fajny a troche nie ufam piwom od Lobkovicza jakoś, tu jednak - na plus. :)

Awatar użytkownika
Pudelek
bardzo stary wyga
Posty: 4194
Rejestracja: 12-11-2007 17:06
Lokalizacja: Oberschlesien, Kreis Nikolei / Oppeln

Postautor: Pudelek » 04-02-2015 22:28

gar pisze:Nie wypijcie całego zapasu Rychtara przed moim przyjazdem w sobotnie popołudnie :D

przy cenie 6 zł za butelkę ja na pewno nie wypiję ;) swoje zapasy okażą się konieczne :)
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś."

https://picasaweb.google.com/110344506389073663651

http://hanyswpodrozach.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Michał
Moderator
Posty: 2050
Rejestracja: 15-12-2007 02:18
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Postautor: Michał » 05-02-2015 22:55

buba1 pisze:Chec uczestnictwa w zlocie zglosili takze Ziuta, Grześ, Chris, Karuda i Tomek. Kto byl w Złotoryi i Pasterce zapewne kojarzy o kogo chodzi.


Ooo, pozdrów Ziutę i Grzesia ode mnie, bardzo ciepło ich wspominam jeszcze z biwaku nad Bobrem, to były czasy! :-)
Moja definicja raju: Smažený sýr s hranolkami a tatarskou omáčkou popijany Radegastem.

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4794
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Postautor: buba1 » 05-02-2015 23:25

Michał pisze:[

Ooo, pozdrów Ziutę i Grzesia ode mnie,


Michal- jak to, co ty opowiadasz??? a co ciebie nie bedzie na zlocie? ty se jaja robisz??

Michał pisze:[ bardzo ciepło ich wspominam jeszcze z biwaku nad Bobrem, to były czasy! :-)


To byla wybitnie udana impreza! Moze warto ją w tym roku powtorzyc?
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "

na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
wirek
stary wyga
Posty: 1927
Rejestracja: 12-09-2004 21:43
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: wirek » 06-02-2015 11:42

Czy wśród Bunkrowców będzie ten, który piwo otwierał z buta? Mi się to parę razy udało kiedyś na jednej imprezie biegowej i wszyscy patrzyli na mnie jak na Chucka Norrisa. Muszę to nagrać w oryginale

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4794
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Postautor: buba1 » 06-02-2015 14:00

wirek pisze:Czy wśród Bunkrowców będzie ten, który piwo otwierał z buta? Mi się to parę razy udało kiedyś na jednej imprezie biegowej i wszyscy patrzyli na mnie jak na Chucka Norrisa. Muszę to nagrać w oryginale


Dawalam mu znac ale poki co sie nie odezwal...
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "



na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
Michał
Moderator
Posty: 2050
Rejestracja: 15-12-2007 02:18
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Postautor: Michał » 07-02-2015 23:01

buba1 pisze:
Michal- jak to, co ty opowiadasz??? a co ciebie nie bedzie na zlocie? ty se jaja robisz??


Ano tym razem mnie nie będzie. Ale wczoraj był mikrozlocik w Zdzieszowicach, w myśl biblijnej zasady "gdzie dwoje albo troje spotyka się w imię forum, tam już jest zlot" :-D

buba1 pisze:
Michał pisze:[ bardzo ciepło ich wspominam jeszcze z biwaku nad Bobrem, to były czasy! :-)


To byla wybitnie udana impreza! Moze warto ją w tym roku powtorzyc?


Kurcze, to chyba 5 lat temu było, ale ten czas zapiernicza.
Niegłupi pomysł. Tylko może gdzieś nad Kwisą, albo na żwirówkach koło Nowogrodu Bobrzańskiego, żeby nie powtarzać tego samego miejsca?

PS. Ptaszki ćwierkają, a sieć trakcyjna nad torami brzęczy, że tegoroczna Akcja Polesie coś się Wam rozchodzi w szwach :?
Moja definicja raju: Smažený sýr s hranolkami a tatarskou omáčkou popijany Radegastem.

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4794
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Postautor: buba1 » 08-02-2015 17:09

Michał pisze:Ano tym razem mnie nie będzie.


oj to niedobrze :(


Michał pisze: Ale wczoraj był mikrozlocik w Zdzieszowicach, w myśl biblijnej zasady "gdzie dwoje albo troje spotyka się w imię forum, tam już jest zlot" :-D


Tak dokladnie jest! :-D
Ale co- czyli mowisz ze dwa zloty w tym samym miesiacu to juz za duzo szczescia? (albo zbyt duze wyzwanie dla watroby? ;)


Michał pisze:Kurcze, to chyba 5 lat temu było, ale ten czas zapiernicza.


Niecale 4 lata- czerwiec 2011
https://picasaweb.google.com/1010011259 ... em_i_Kwisa


Michał pisze:Niegłupi pomysł. Tylko może gdzieś nad Kwisą, albo na żwirówkach koło Nowogrodu Bobrzańskiego, żeby nie powtarzać tego samego miejsca?


Ja w okolice Nowogrodu Bobrzanskiego zawsze chetnie! Masz tam jakies inne miejsca biwakowe namierzone, o podobnej klimatycznosci do tego na styku Bobru i Kwisy?
Czy miales na mysli moze jakies takie miejsce?
https://picasaweb.google.com/1010011259 ... 6180435554

Michał pisze:. Ptaszki ćwierkają, a sieć trakcyjna nad torami brzęczy, że tegoroczna Akcja Polesie coś się Wam rozchodzi w szwach :?


Ja tam slyszalam ze sama akcja ma sie calkiem dobrze, tylko najprawdopodobniej ja nie dam rady w tym roku do niej dolaczyc... :(
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "



na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
Michał
Moderator
Posty: 2050
Rejestracja: 15-12-2007 02:18
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Postautor: Michał » 08-02-2015 23:26

buba1 pisze:
Ale co- czyli mowisz ze dwa zloty w tym samym miesiacu to juz za duzo szczescia? (albo zbyt duze wyzwanie dla watroby? ;)


Szykuje mi się wyjazd rodzinny. Ale, w temacie wątroby, to patrząc po liście uczestników, będzie ostro :-)

buba1 pisze: Czy miales na mysli moze jakies takie miejsce?
https://picasaweb.google.com/1010011259 ... 6180435554



Oooo, znam tę miejscówkę, jest super. Od strony widocznej ławeczki może być oblężenie autochtonów, ale po drugiej stronie (trzeba fest dookoła jechać) jest spokojnie. Już się cieszę na widok tej fotki :-) Ja bym oczywiście jechał rowerem, może uda się też zwerbować Eco.
Moja definicja raju: Smažený sýr s hranolkami a tatarskou omáčkou popijany Radegastem.

Awatar użytkownika
ecowarrior
stary wyga
Posty: 1008
Rejestracja: 28-10-2007 13:38
Lokalizacja: Zdzieszowice

Postautor: ecowarrior » 09-02-2015 08:06

Miejsce przednie i może się wybiorę, a co do kolejnej edycji wędrówki wzdłuż granic RP to faktycznie nie jest zagrożona - ruszę choćby sam :D Natomiast dojazd przez Warszawę diabli wzięli i trzeba będzie się pomęczyć przez Poznań.

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4794
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Postautor: buba1 » 09-02-2015 11:02

ecowarrior pisze: Natomiast dojazd przez Warszawę diabli wzięli i trzeba będzie się pomęczyć przez Poznań.


Na Podlasie przez Poznan??? :shock: Toz to w przeciwna strone! Polska kolej serio robi coraz lepsze niespodzianki...
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "



na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
ecowarrior
stary wyga
Posty: 1008
Rejestracja: 28-10-2007 13:38
Lokalizacja: Zdzieszowice

Postautor: ecowarrior » 09-02-2015 11:19

W tym okresie mają być modernizowane tory kolejowe na odcinku Warszawa - Białystok. Z tego co Michał wspominał wprowadzają komunikację zastępczą w postaci autobusów na które trzeba mieć wcześniejszą rezerwację. A tego raczej nie będziemy czynić, gdyż w razie jakiejś obsuwy biletem można by jedynie sobie zadek podetrzeć...

Awatar użytkownika
Michał
Moderator
Posty: 2050
Rejestracja: 15-12-2007 02:18
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Postautor: Michał » 09-02-2015 13:01

buba1 pisze:
ecowarrior pisze: Natomiast dojazd przez Warszawę diabli wzięli i trzeba będzie się pomęczyć przez Poznań.


Na Podlasie przez Poznan??? :shock: Toz to w przeciwna strone! Polska kolej serio robi coraz lepsze niespodzianki...


Strategia Ministerstwa Infrastruktury i PKP IC jest taka, żebyście w ramach Akcji Polesie, pojechali sobie Pendolino do Warszawy, poszwendali nad Wisłą, i Pendolino wrócili do domu, a właściwie do Wrocka :-/
Moja definicja raju: Smažený sýr s hranolkami a tatarskou omáčkou popijany Radegastem.


Wróć do „Imprezy”