V Wędrowny Przegląd Piosenki "POLANA" 24-25.07.201

Coś się gdzieś dzieje ciekawego? Jeżeli wiesz o jakiejś imprezie, sam ją organizujesz albo chciałbyś zorganizować - daj znać!
Awatar użytkownika
ecowarrior
stary wyga

V Wędrowny Przegląd Piosenki "POLANA" 24-25.07.201

Postautor: ecowarrior » 29-06-2015 13:14

Wędrowny Przegląd Piosenki "POLANA" - cykliczna impreza muzyczna w klimacie poezji śpiewanej odbywa się w tym roku w terminie 24-25.07.2015r.
przy Schronisku "Szwajcarka" w Górach Sokolich.
http://www.polana.janowicewielkie.pl/
https://www.facebook.com/przegladpolana
Dostępne są jeszcze pokoje wieloosobowe oraz nielimitowane i darmowe pole namiotowe.
Gwarancja świetnej muzyki i, o ile nie będzie lało, biesiady przy ognisku do rana. Jeśli ktoś się przypadkiem w okolicy zabłąka to chętnie z nim przechyle po kufelku
:wink:

buba1
bardzo stary wyga

Postautor: buba1 » 29-06-2015 13:16

Eco nigdy nie przypuszczalam ze jeszcze kiedykolwiek pojawimy sie w tym samym skladzie przy schronisku Szwajcarka w celu innym niz podpalenie tego miejsca... ;) No coz.. zycie bywa jednak nieprzewidywalne ;)

Zatem ja i toperz planujemy tam zagladnac, pracuje nad namowieniem kilku innych osob. Eco orientujesz sie albo wiesz gdzie mozna sprawdzic/pozyskac informacje jak wyglada kwestia dojechania na pole namiotowe autem, albo gdzie bedzie je trzeba zostawic. Z tego co rozmawialam z kilkoma osobami to chcialy spac w samochodach.
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "

na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
ecowarrior
stary wyga

Postautor: ecowarrior » 29-06-2015 13:40

buba1 pisze:Eco nigdy nie przypuszczalam ze jeszcze kiedykolwiek pojawimy sie w tym samym skladzie przy schronisku Szwajcarka w celu innym niz podpalenie tego miejsca... ;) No coz.. zycie bywa jednak nieprzewidywalne ;)

Wiesz, pisząc temat przewodni chichotałem sam do siebie i wspominałem nasze bluzgi sprzed kilku lat :D
Co do samochodu to na stronie pisze, że pod schronisko podjechać nie będzie można ze względu na sporą ilość turystów. Jedyne co mi przychodzi do głowy to parking na Przełęczy Karpnickiej, ale zapewne będzie płatny.
A weź może zadzwoń do Krysi i zapytaj, może podpowie. Ona jest jedną z organizatorek: 790210058; 661 172 475.
Ja zapewne pojawię się już w piątek popołudniem :)

fotosudety
tramp

Postautor: fotosudety » 30-07-2015 15:01

W końcu udało mi się dotrzeć na "Polanę". Choć planowałem od trzech lat, zawsze coś stawało na przeszkodzie... Impreza cudowna! Polecam wszystkim zwolennikom krainy łagodności i całonocnych spotkań z gitarą przy ognisku. Galerie z imprezy:
Wędrowny Przegląd Piosenki "Polana" dzień 1
Wędrowny Przegląd Piosenki "Polana" dzień 2
www.fotosudety.pl - sudeckie krajobrazy

Wróć do „Imprezy”