Ślązacy wrogami Polski?

Wszystko co niezwiązane z górami i turystyką
Dolnoślązak
bardzo stary wyga
Posty: 2208
Rejestracja: 13-06-2008 12:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ślązacy wrogami Polski?

Postautor: Dolnoślązak » 26-09-2019 12:50

Leuthen pisze:
Dolnoślązak pisze:
Makuh pisze:Boszz... Jaka piaskownica...

Cóż, ja też myślałem że będziemy już razem pić z Lechem ale obawiam się, że wspólna biesiada mogłaby zakończyć się latającymi krzesłami i stołem z powyrywanymi nogami :twisted:

Umówmy się zatem w schronisku "Nad Łomniczką" - tam już nie ma czego zdewastować :evil:

I to jest doskonaly pomysl na kolejny zlot w opuszczonym schronisku :D

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4794
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Re: Ślązacy wrogami Polski?

Postautor: buba1 » 26-09-2019 21:55

Dolnoślązak pisze:
Leuthen pisze:
Dolnoślązak pisze:Cóż, ja też myślałem że będziemy już razem pić z Lechem ale obawiam się, że wspólna biesiada mogłaby zakończyć się latającymi krzesłami i stołem z powyrywanymi nogami :twisted:

Umówmy się zatem w schronisku "Nad Łomniczką" - tam już nie ma czego zdewastować :evil:

I to jest doskonaly pomysl na kolejny zlot w opuszczonym schronisku :D


I wydaje mi sie, ze tej czesci tego watku nalezaloby sie trzymac! :mrgreen: Pomysl doskonaly! Lokalizacja tez mi pasuje. Tylko teraz pytanie o termin! :mrgreen: :mrgreen:

Mniejsza o PiS z PO, kielbase wyborcza, tablice z Ciszycy, wegiel z Mozambiku, Slazakow, komunistyczne eksperymenty, piaskownice i inne badziewie ...
Wspolne picie, rzucanie krzeslami i zlot w opuszczonym schronisku!!!!! :mrgreen: :mrgreen: jest temat, ktory mnie zywo interesuje! To jak bedzie????
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "

na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
Raubritter
bardzo stary wyga
Posty: 2083
Rejestracja: 26-01-2008 22:49
Lokalizacja: Poznań

Re: Ślązacy wrogami Polski?

Postautor: Raubritter » 26-09-2019 22:15

buba1 pisze:Wspolne picie, rzucanie krzeslami i zlot w opuszczonym schronisku!!!!! :mrgreen: :mrgreen: jest temat, ktory mnie zywo interesuje! To jak bedzie????


Obawiam się, że schronisko o którym mowa będzie zabite dechami z wielką kłódką na drzwiach i napisem ZAKAZ WSTĘPU... ale może są w Sudetach jakieś inne opuszczone budynki, do których jest łatwiejszy dostęp i mniej rzucałby się w oczy tam zlot... :?: Jakieś pomysły Buba?
Opatrz jeno – rzekł Szarlej, zatrzymując się. – Kościół, karczma, bordel, a w środku między nimi kupa gówna. Oto parabola ludzkiego żywota.

Dolnoślązak
bardzo stary wyga
Posty: 2208
Rejestracja: 13-06-2008 12:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ślązacy wrogami Polski?

Postautor: Dolnoślązak » 26-09-2019 22:48

buba1 pisze:

Wspolne picie, rzucanie krzeslami i zlot w opuszczonym schronisku!!!!! :mrgreen: :mrgreen: jest temat, ktory mnie zywo interesuje! To jak bedzie????

A Lechu będzie śpiewał i grał nam na gitarze... dopóki ta nie wyląduje na czyjejś głowie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 27-09-2019 13:07 przez Dolnoślązak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Zły Marcin
obieżyświat
Posty: 864
Rejestracja: 19-07-2013 07:10
Lokalizacja: W-w

Re: Ślązacy wrogami Polski?

Postautor: Zły Marcin » 27-09-2019 07:55

Wreszcie jakaś jedynie słuszna idea zlotu się wykrystalizowała :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4794
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Re: Ślązacy wrogami Polski?

Postautor: buba1 » 28-09-2019 11:13

Raubri - z czego masz cytat w stopce pod postami??? Zarąbiste!!!! :lol:

Raubritter pisze:[ ale może są w Sudetach jakieś inne opuszczone budynki, do których jest łatwiejszy dostęp i mniej rzucałby się w oczy tam zlot... :?: Jakieś pomysły Buba?



Moze ruiny radiostacji nad kaczawskim Stanislawowem? W przypadku chlodnego terminu mozna zamowic chatke Marianowka obok i delektowac sie cieplem kominka, a do ruin pojsc na wieczorne ognisko i rytualne rzucanie krzeslami i gitarami?? :lol:

Jak same ruiny to moze te? Fabryki prochu z Mąkolna?
https://jabolowaballada.blogspot.com/20 ... ruiny.html

Zlotowo rokowal tez jeden ze srebrnogorskich fortow - Fort Rogowy chyba sie nazywal. Kominek, stolik.. Nie wiem jedynie czy sie cos tam drastycznie nie zmienilo - bo 2.5 roku temu tam bylam

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "



na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
Pudelek
bardzo stary wyga
Posty: 4195
Rejestracja: 12-11-2007 17:06
Lokalizacja: Oberschlesien, Kreis Nikolei / Oppeln

Re: Ślązacy wrogami Polski?

Postautor: Pudelek » 28-09-2019 14:15

W Mąkolnie chyba jednak za blisko domostw. I w środku tak raczej średnio na posiadówę i nocleg - wilgotno, dużo syfu.
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś."

https://picasaweb.google.com/110344506389073663651

http://hanyswpodrozach.blogspot.com/

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4794
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Re: Ślązacy wrogami Polski?

Postautor: buba1 » 28-09-2019 19:09

Pudelek pisze:W Mąkolnie chyba jednak za blisko domostw. I w środku tak raczej średnio na posiadówę i nocleg - wilgotno, dużo syfu.


Wilgotno tak - i rzeczywiscie moze byc juz chlodno na ta pore roku. Trzeba by wziac duzo wodki ;) Blisko domow - tak, acz od domow oddziela 4 metrowy gruby mur. Wiec chyba nie widac/nie slychac co sie za nim dzieje. Acz ognisko raczej po zmroku. A jesli chodzi o syf (w sensie smieci, kupy itp)- to az dziw - nie bylo go wcale! Miejsce tez moze byc problematyczne dla zmotoryzowanych - kompletnie nie ma gdzie zostawic auta.

Zatem pozostaje opcja 1 i 3.

A jakies inne propozycje? :mrgreen:
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "



na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
Raubritter
bardzo stary wyga
Posty: 2083
Rejestracja: 26-01-2008 22:49
Lokalizacja: Poznań

Re: Ślązacy wrogami Polski?

Postautor: Raubritter » 29-09-2019 18:21

buba1 pisze:Raubri - z czego masz cytat w stopce pod postami??? Zarąbiste!!!! :lol:


Z pierwszego tomu trylogii husyckiej Sapkowskiego - Narrenturm :)

buba1 pisze:Moze ruiny radiostacji nad kaczawskim Stanislawowem? W przypadku chlodnego terminu mozna zamowic chatke Marianowka obok i delektowac sie cieplem kominka, a do ruin pojsc na wieczorne ognisko i rytualne rzucanie krzeslami i gitarami?? :lol:



W Marianówce byliśmy na nieformalnym zlocie sudecko-beskidzkim ale generalnie jestem za. W sensie za zlotem w ruinach radiostacji, a w razie czego jako opcja awaryjna może być Marianówka.


Chociaż nie powiem - zlot w tym forcie srebnogórskim też brzmi BARDZO kusząco :) Może ktoś jest z okolicy lub będzie w pobliżu i może sprawdzić jak wygląda wnętrze na obecną chwilę?
Opatrz jeno – rzekł Szarlej, zatrzymując się. – Kościół, karczma, bordel, a w środku między nimi kupa gówna. Oto parabola ludzkiego żywota.

Dolnoślązak
bardzo stary wyga
Posty: 2208
Rejestracja: 13-06-2008 12:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ślązacy wrogami Polski?

Postautor: Dolnoślązak » 29-09-2019 20:55

Buba, wiesz że miały być Bystrzyckie o północy. Po całym świecie się rozbijasz a tu się boisz? :P

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4794
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Re: Ślązacy wrogami Polski?

Postautor: buba1 » 29-09-2019 22:05

Dolnoślązak pisze:Buba, wiesz że miały być Bystrzyckie o północy. Po całym świecie się rozbijasz a tu się boisz? :P


jak cala ekipa zlotowa to ok :D
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "



na wiecznych wagarach od zycia...


Wróć do „Hyde Park”