Ponownie witam!

Coś nie działa? Jakieś pytania? A może masz jakieś propozycje co do nowych działów forum?
Awatar użytkownika
Michał
Moderator
Posty: 2050
Rejestracja: 15-12-2007 02:18
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Ponownie witam!

Postautor: Michał » 14-10-2008 01:43

Witam po dłuższej nieobecności na forum. Nie byłem aktywny z dwóch powodów; totalny brak czasu- efekt uboczny własnej działalności gospodarczej, siedzenie do nocy przed kompem z ofertami, przetargami (czasami czytałem forum bez zalogowania) oraz brak wypraw w Sudety, więc nawet nie bardzo miałem o czym pisać. Dopiero post Buby o wycieczce po moim terytorium, czyli Gorze Św. Anny zmobilizował mnie do uaktywnienia.
Aby zrehabilitować się, wrzuciłem 2 fotorelacje z wycieczek rowerowych: jedna z Pogórza Izerskiego i Doliny Bobru (dział Sudety- wyprawy) i druga z Biebrzy i Grodna (dział Nie tylko Sudety- wyprawy).
Teraz ustabilizowała się sytuacja czasowa, więc znowu będę często na forum.
Widzę, że drugi oficjalny zlot nie dobył się, ruszymy coś w zimie. I pamiętam o planach forumowej wycieczki by PKP- jak wznowią Lubawkę i reaktywują Złotoryję i Nową Rudę, to zadziałamy ;-)
Na razie pozdrawiam i zapraszam do relacji.
Michał.

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator
Posty: 3021
Rejestracja: 17-03-2005 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Apollo » 14-10-2008 06:18

Czołem Michale!

W czasie Twojej nieobecności, czasem tropiliśmy Twoje ślady w Dolinie Bobru - a to przy Zacleru z Wlkpem i Mariomarem, a to po stronie polskiej. ;)
Co do PKPu, to kto wie, może trzeba będzie zorganizować wyjazd nie z okazji reaktywacji linii, ale likwidacji połączeń w grudniu. :(
Pozdro!

Awatar użytkownika
Michał
Moderator
Posty: 2050
Rejestracja: 15-12-2007 02:18
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Postautor: Michał » 15-10-2008 00:03

apollo pisze:Co do PKPu, to kto wie, może trzeba będzie zorganizować wyjazd nie z okazji reaktywacji linii, ale likwidacji połączeń w grudniu. :(


Nie jest tak źle, Jelenia- SPG nie likwidują, a remontują, ma być więcej połaczeń.
Gorzej z Kudową- PRy chcą jeździć, ale tor się sypie ze starości ;-(
Ale nie dublujmy wątku PKP. Pozdrawiam.

Gryf
obieżyświat
Posty: 759
Rejestracja: 03-06-2006 10:45
Lokalizacja: Wrocław lub Ziemia Kłodzka

Postautor: Gryf » 02-02-2009 13:03

Zminiłem swój nick z Rafał Łoziński na Gryf.
Jeśli ktoś będzie mieć jakieś pretensje z tego tytułu to zapraszam na solówkę o 14 po lekcjach za szkołą na boisku. :D
Kotlina Kłodzka ≠ Ziemia Kłodzka! :)

www.bushcraft.pl

Awatar użytkownika
wirek
stary wyga
Posty: 1927
Rejestracja: 12-09-2004 21:43
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: wirek » 02-02-2009 14:01

Nie ma sprawy. Przyjdziemy wszyscy. Wreszcie będzie normalny zlot forum

Awatar użytkownika
tomuch
obieżyświat
Posty: 537
Rejestracja: 02-05-2007 20:31
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: tomuch » 02-02-2009 14:05

Gryf pisze:zapraszam na solówkę o 14 po lekcjach za szkołą na boisku. :D

wirek pisze:Nie ma sprawy. Przyjdziemy wszyscy. Wreszcie będzie normalny zlot forum


jesteście u pani!

:lol:
Oko wszystko widzi

W góry, w góry miły bracie!
Tam przygoda czeka na Cię!

http://www.picasaweb.google.pl/tomuch.be


Wróć do „Forum o forum”