W sprawie spamu c.d.

Coś nie działa? Jakieś pytania? A może masz jakieś propozycje co do nowych działów forum?
Awatar użytkownika
Zły Marcin
obieżyświat

Postautor: Zły Marcin » 21-09-2015 16:47

Dolnoślązak pisze:
resttart0 pisze:wysyiłek przy zmienny terenie jest ogromny. Podziwiam gościa

A ja cię nie podziwiam i mówię: spierdalaj.

@Dolnoślązak zrestartował restarta :lol:

Awatar użytkownika
włóczykij
tramp

Postautor: włóczykij » 21-09-2015 19:06

Dolnoślązak Ty jesteś jeszcze gorszy od hejtera, spamowca nazywaj to jak chcesz. Oni robią to dla kasy zaśmiecają forum, ale ty komentujesz każdy ich wpis, jesteś wulgarny i nuuudny!! Nabijasz sobie tymi postami liczniki? Przez to że komentujesz spamerskie posty użytkownicy tego forum muszą czytać też twoje wypociny które poziomem równe są temu spamowi a są ujęte w spamerskim wątku. NIE KARM TROLA!!!

Dolnoślązak
stary wyga

Postautor: Dolnoślązak » 21-09-2015 21:03

włóczykij pisze:Dolnoślązak Ty jesteś jeszcze gorszy od hejtera, spamowca nazywaj to jak chcesz. Oni robią to dla kasy zaśmiecają forum, ale ty komentujesz każdy ich wpis, jesteś wulgarny i nuuudny!! Nabijasz sobie tymi postami liczniki? Przez to że komentujesz spamerskie posty użytkownicy tego forum muszą czytać też twoje wypociny które poziomem równe są temu spamowi a są ujęte w spamerskim wątku. NIE KARM TROLA!!!

Wykorzystaj tą swą energię tam gdzie trzeba, to może odniesie jakiś pożytek. Jak byś nie zauważył już parę lat temu proponowałem proste i szybkie rozwiązania problemu - ręczna aktywacja użytkowników i ręczne zatwierdzanie 3 pierwszych postów dla pewności. Gwarantuję że przez takie sito żaden spamer się nie przeciśnie... ale władze forum najwyraźniej nie są zainteresowane.

PS To ktoś jeszcze się podnieca licznikami postów? Ja myślałem, że to dobre dla dzieci...

Awatar użytkownika
voi-vod
obieżyświat

Postautor: voi-vod » 22-09-2015 14:52

włóczykij pisze:Dolnoślązak Ty jesteś jeszcze gorszy od hejtera, spamowca nazywaj to jak chcesz. Oni robią to dla kasy zaśmiecają forum, ale ty komentujesz każdy ich wpis, jesteś wulgarny i nuuudny!! Nabijasz sobie tymi postami liczniki? Przez to że komentujesz spamerskie posty użytkownicy tego forum muszą czytać też twoje wypociny które poziomem równe są temu spamowi a są ujęte w spamerskim wątku. NIE KARM TROLA!!!

A najlepsze w tym jest to że spamerzy pewnie i tak nie czytają tego co Dolnoślązak ma im do powiedzenia. A śmieci na forum co raz więcej.
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

"Lepiej jest milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."

Dolnoślązak
stary wyga

Postautor: Dolnoślązak » 24-09-2015 09:00

Cóż, widać wpisy naszych braci mniejszych wyzwalają we mnie najgorsze instynkty :wink: Taka karma.

PS A licznik postów można wyłączyć jeśli kogo w oko kole. Ale obawiam się, że to również awykonalne dla naszej administracji (jeśli takowa w ogóle istnieje).

Awatar użytkownika
voi-vod
obieżyświat

Postautor: voi-vod » 24-09-2015 09:05

admin na to forum nie zagląda od lat.
:(
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

"Lepiej jest milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator

Postautor: Apollo » 06-10-2015 22:07

Dolnoślązaku - faktycznie, wypada mi tylko zaapelować o Twoje milczenie na spamerskie posty. Dzięki Tobie, mamy 2x więcej roboty przy kasowaniu postów.

Dolnoślązak
stary wyga

Postautor: Dolnoślązak » 07-10-2015 07:02

apollo pisze:Dolnoślązaku - faktycznie, wypada mi tylko zaapelować o Twoje milczenie na spamerskie posty. Dzięki Tobie, mamy 2x więcej roboty przy kasowaniu postów.

Odezwał się moderator od święta :twisted:

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator

Postautor: Apollo » 07-10-2015 07:29

Dolnoślązak pisze:Odezwał się moderator od święta :twisted:

Zmienia to cokolwiek w bezsensowności odpowiadania spamerom?

Awatar użytkownika
Lech
bardzo stary wyga

Postautor: Lech » 07-10-2015 13:20

apollo pisze:

Ja odniosłem jednak wrażenie, że te odpowiedzi ulatwiają moderatorom namierzanie owych spamerów.
Obrazek
"Bokeh to nie jest w ogóle żaden efekt. To jest cecha konstrukcyjna obiektywu." (Janusz z Wrocławia 22-03-2017)

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator

Postautor: Apollo » 07-10-2015 19:04

Mylne wrażenie - kasowania jest 2x więcej.

Dolnoślązak
stary wyga

Postautor: Dolnoślązak » 07-10-2015 20:35

apollo pisze:

Nie. Ale daje wyraz mojej frustracji. Frustracji tym, że w (wstaw sobie co chcesz) macie moje rozwiązanie o ręcznej aktywacji użytkowników. Ale jak chcecie mieć robotę dalej to miejcie.

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator

Postautor: Apollo » 07-10-2015 20:39

Tysiąc i jeden raz pisaliśmy, że moderatorzy to nie administratorzy i prawa do ręcznej aktywacji użytkowników nie mamy. Natomiast pisanie głupot wykracza poza regulamin forum, o czym delikatnie pragnę przypomnieć.

Dolnoślązak
stary wyga

Postautor: Dolnoślązak » 07-10-2015 21:17

apollo pisze:Tysiąc i jeden raz pisaliśmy, że moderatorzy to nie administratorzy i prawa do ręcznej aktywacji użytkowników nie mamy.

I na tym chcesz zakończyć sprawę na kolejne parę lat? Nie możemy i już? Jakoś jak się forum wysypało kontakt z adminem był, teraz - ni da rady.

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 07-10-2015 22:31

Dolnoślązak pisze:Jakoś jak się forum wysypało kontakt z adminem był, teraz - ni da rady.

No niestety ni da rady, bo admin jest głuchy na wszelkie nasze posty. Kilka razy pisałem mu na PW, sugerując wręcz, że jeśli nie ma czasu/ chęci na prowadzenie forum, to niech przekaże je, bo byli chętni ludzie do adminowania (miałem na myśli m.in. Ciebie i Ariela, bo też taki akces zgłosił). Nawet niech zostawi sobie domenę, a my zrzucimy się na nową domenę i hosting. Ale nie zostałem zaszczycony odpowiedzią.
Osobiście się dziwię adminowi, że się nie interesuje forum, bo dopóki są spamerzy, to pół biedy. Ale jak ktoś napisze np coś obraźliwego na głowę państwa, i nikt tego nie usunie, to admin będzie miał problemy prawne.
Ja usuwałem spam, ale jak zaczęło mi to zajmować to pół godziny , to odpuściłem, nie mam czasu. Tym bardziej, że teraz rzadko jestem na forum.
Regulamin- a jest coś takiego? ja nie znalazłem...
Moja definicja raju: Smažený sýr s hranolkami a tatarskou omáčkou popijany Radegastem.

Wróć do „Forum o forum”