Forum na Facebooku

Coś nie działa? Jakieś pytania? A może masz jakieś propozycje co do nowych działów forum?
Awatar użytkownika
Raubritter
bardzo stary wyga
Posty: 2083
Rejestracja: 26-01-2008 22:49
Lokalizacja: Poznań

Forum na Facebooku

Postautor: Raubritter » 29-04-2019 20:01

No i co tam słychać ze zlotem? :D Bo temat chyba umarł, a mamy zaraz maj!

Czyżby zloty jak i fora górskie upadają? ;)
Opatrz jeno – rzekł Szarlej, zatrzymując się. – Kościół, karczma, bordel, a w środku między nimi kupa gówna. Oto parabola ludzkiego żywota.

Awatar użytkownika
Michał
Moderator
Posty: 2050
Rejestracja: 15-12-2007 02:18
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Re: ZLOT

Postautor: Michał » 29-04-2019 23:47

Raubritter pisze:Czyżby zloty jak i fora górskie upadają? ;)


Na facebookowe Sudety z Plecakiem na zloty jeździ grubo ponad setka ludzi. Wpisów codziennie jest taka ilość, że musiałem wyłączyć podgląd, nie szło się przekopać do innych profili.
A tutaj masz raptem 5-8 osób aktywnych...Klasyczne fora umarły już kilka lat temu. I tak się dziwię, że tutaj jeszcze się chce komuś coś pisać. Sam osobiście wrzucam fotorelacje na fejsa, a tutaj już dawno nie wrzucałem, bo mi się nie chce pitolić z wrzuceniem fotek na jakąś platformę a potem kopiowaniem linków do zdjęć, które i tak nie działają, za dużo roboty.
Moja definicja raju: Smažený sýr s hranolkami a tatarskou omáčkou popijany Radegastem.

Awatar użytkownika
Raubritter
bardzo stary wyga
Posty: 2083
Rejestracja: 26-01-2008 22:49
Lokalizacja: Poznań

Re: ZLOT

Postautor: Raubritter » 30-04-2019 10:42

Michał pisze:a tutaj już dawno nie wrzucałem, bo mi się nie chce pitolić z wrzuceniem fotek na jakąś platformę a potem kopiowaniem linków do zdjęć, które i tak nie działają, za dużo roboty.


Mam dokładnie tak samo - z drugiej strony różne grupy na facebooku czasami strasznie mnie irytują, w szczególności gdy widzę wrzucane tam pytania typu "Co warto zobaczyć na Dolnym Śląsku" lub "gdzie pojechać z dwuletnią córeczką w góry"... wrrrrrrrrrrrr :roll: :?
Opatrz jeno – rzekł Szarlej, zatrzymując się. – Kościół, karczma, bordel, a w środku między nimi kupa gówna. Oto parabola ludzkiego żywota.

włodarz
obieżyświat
Posty: 967
Rejestracja: 22-07-2012 12:32
Lokalizacja: Góry Sowie

Re: ZLOT

Postautor: włodarz » 30-04-2019 12:14

Sudety z Plecakiem to jeden wielki chaos ze Śnieżką, Śnieżnikiem, "gdzie pojechać z dwuletnią córeczką w góry" w roli głównej. Jakoś nie potrafię się odnaleźć w tej karuzeli.
Na trasę z setką ludzi też bym nie poszedł, bo dla mnie to to samo co spędzić cały dzień na Śnieżce. Niby pełno ludzi wokół a nie ma z kim pogadać.
Dlatego ubolewam, że fora upadają. Szkoda, że zwycięża opcja: ludzie mało piszą to i ja nie będę.

Dolnoślązak
bardzo stary wyga
Posty: 2208
Rejestracja: 13-06-2008 12:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZLOT

Postautor: Dolnoślązak » 01-05-2019 11:43

Moze zalozmy filie forum na fb? Bo ja mam podobnie jak przedmowcy. Daje na Przystanek Dolny Slask i Tajemniczy.

Awatar użytkownika
Michał
Moderator
Posty: 2050
Rejestracja: 15-12-2007 02:18
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Re: ZLOT

Postautor: Michał » 02-05-2019 01:50

Dolnoślązak pisze:Moze zalozmy filie forum na fb?

Kiedyś był taki pomysł dyskutowany, ale jeśli fanpage miałby działać pod nazwą Forum Sudety.it , to trzeba by mieć zgodę admina/ właściciela domeny na wykorzystanie nazwy. A wtedy kontakt z Adamem był zerowy i sprawa umarła.
Ale można powrócić do tematu, czemu nie. Tym bardziej, że chyba sporo ludzi z forum jest na FB, sam mam kilka osób jako znajomych. Najlepiej jakby Adam założył profil, i byłaby sprawa załatwiona.
PS. Co za pogoda na długi wekeend, Boszsz... zamiast siedzieć w czeskich Sudetach na piwie, to ględzimy na forum :-(
Moja definicja raju: Smažený sýr s hranolkami a tatarskou omáčkou popijany Radegastem.

Awatar użytkownika
Raubritter
bardzo stary wyga
Posty: 2083
Rejestracja: 26-01-2008 22:49
Lokalizacja: Poznań

Re: ZLOT

Postautor: Raubritter » 02-05-2019 09:57

A gdyby Adam się nie odezwał, to nie można by założyć fanpage o hmm... podobnej nazwie? Np. "Forum Sudety"?

Będziesz się Michale kontaktował z Adamem?

Michał pisze: zamiast siedzieć w czeskich Sudetach na piwie, to ględzimy na forum :-(


I pijemy piwo w domu :lol:
Opatrz jeno – rzekł Szarlej, zatrzymując się. – Kościół, karczma, bordel, a w środku między nimi kupa gówna. Oto parabola ludzkiego żywota.

włodarz
obieżyświat
Posty: 967
Rejestracja: 22-07-2012 12:32
Lokalizacja: Góry Sowie

Re: ZLOT

Postautor: włodarz » 02-05-2019 19:37

To chcecie już całkiem zrezygnować z tego forum?

Awatar użytkownika
Michał
Moderator
Posty: 2050
Rejestracja: 15-12-2007 02:18
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Re: ZLOT

Postautor: Michał » 02-05-2019 23:37

Raubritter pisze:Będziesz się Michale kontaktował z Adamem?


Wysłałem email do Adama i Apolla, i napisałem na kanale technicznym, żeby podjęli jakieś stanowisko w tej sprawie.[/quote]

włodarz pisze:To chcecie już całkiem zrezygnować z tego forum?


Broń Cię Panie Boże :) Nie ma takiej opcji.
Moja definicja raju: Smažený sýr s hranolkami a tatarskou omáčkou popijany Radegastem.

Awatar użytkownika
Pudelek
bardzo stary wyga
Posty: 4195
Rejestracja: 12-11-2007 17:06
Lokalizacja: Oberschlesien, Kreis Nikolei / Oppeln

Re: ZLOT

Postautor: Pudelek » 04-05-2019 21:27

Michał pisze:
Raubritter pisze:Czyżby zloty jak i fora górskie upadają? ;)


Na facebookowe Sudety z Plecakiem na zloty jeździ grubo ponad setka ludzi.

to nie są zloty, tylko spędy. Większości osób nie znasz ani nie porozmawiasz. To ja już wolę pojechać gdzieś z kilkoma znajomymi niż brać udział w takiej pielgrzymce.

Na szczęście na innych forach można się jeszcze ugadać na zlot albo spotkanie bez pośrednictwa z fb...

ludzie mało piszą to i ja nie będę.

to raczej w ogóle upada pisanie. Przecież na fb na takich górskich profilach wrzuca się głównie zdjęcia, a nie teksty. Społeczeństwo intelektualnie idiocieje, więc czytanie dłuższych opisów jest strasznie męczące...
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś."

https://picasaweb.google.com/110344506389073663651

http://hanyswpodrozach.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Zły Marcin
obieżyświat
Posty: 864
Rejestracja: 19-07-2013 07:10
Lokalizacja: W-w

Re: ZLOT

Postautor: Zły Marcin » 04-05-2019 22:51

Michał pisze:
włodarz pisze:To chcecie już całkiem zrezygnować z tego forum?

Broń Cię Panie Boże :) Nie ma takiej opcji.


Ej, ale nie straszcie co?

Przy okazji, we Wro bardzo udana "majówka" np.dziś (sobota) padał śnieg :mrgreen:

Awatar użytkownika
Michał
Moderator
Posty: 2050
Rejestracja: 15-12-2007 02:18
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Re: ZLOT

Postautor: Michał » 05-05-2019 23:28

Pudelek pisze:Społeczeństwo intelektualnie idiocieje, więc czytanie dłuższych opisów jest strasznie męczące...


Z tym twierdzeniem to akurat się zgadzam :?
Moja definicja raju: Smažený sýr s hranolkami a tatarskou omáčkou popijany Radegastem.

Awatar użytkownika
Raubritter
bardzo stary wyga
Posty: 2083
Rejestracja: 26-01-2008 22:49
Lokalizacja: Poznań

Re: ZLOT

Postautor: Raubritter » 06-05-2019 18:05

włodarz pisze:To chcecie już całkiem zrezygnować z tego forum?


Wydaje mi się, że jak byśmy mieli taką stronę na fb, to część z nas wrzucałaby tam głównie swoje relacje z wypraw. Oczywiście zdjęcia z opisami ;)
A konkretne tematy dalej można poruszać na forum...

Natomiast ludzi którzy by zadawali pytania w stylu "gdzie w Sudety z dziećmi" byśmy automatycznie usuwali :twisted:
Opatrz jeno – rzekł Szarlej, zatrzymując się. – Kościół, karczma, bordel, a w środku między nimi kupa gówna. Oto parabola ludzkiego żywota.

Awatar użytkownika
Pudelek
bardzo stary wyga
Posty: 4195
Rejestracja: 12-11-2007 17:06
Lokalizacja: Oberschlesien, Kreis Nikolei / Oppeln

Re: ZLOT

Postautor: Pudelek » 06-05-2019 18:53

Tym genialnym pomysłem dorżniecie forum na amen. Może i lepiej...
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś."

https://picasaweb.google.com/110344506389073663651

http://hanyswpodrozach.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Raubritter
bardzo stary wyga
Posty: 2083
Rejestracja: 26-01-2008 22:49
Lokalizacja: Poznań

Re: Forum na Facebooku

Postautor: Raubritter » 06-05-2019 20:11

Pudelek pisze:Tym genialnym pomysłem dorżniecie forum na amen. Może i lepiej...


Obecnie na tym forum udziela się jakieś pięć - sześć osób. Osobiście myślę że gorzej być już nie może - a pamiętam jak było kiedyś. Nie sądzisz że trzeba coś zmienić, zrobić krok dalej?

I nie mam tu na myśli takich spęd grup jak Sudety z Plecakiem (nie uwłaczając założycielom)... Zróbmy coś oryginalnego, takiego jak niegdyś było nasze forum...


Wróć do „Forum o forum”