Powitanie po polskiemu:-)

Wszystko, co związane jest z portalem Sudety.it - propozycje, uwagi, opinie, skargi i zażalenia.
Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Re: Powitanie po polskiemu:-)

Postautor: Michał » 09-02-2017 23:53

WItaj Farleey na forum. Gratuluję fantastycznych relacji- udany debiut na forum, "poszedłeś po bandzie". Czekamy na następne :-)
Moja definicja raju: Smažený sýr s hranolkami a tatarskou omáčkou popijany Radegastem.

tomp
turysta niedzielny
Kontaktowanie:

Postautor: tomp » 11-05-2017 21:13

Kłaniam się nisko wszystkim sudecko-przedsudeckim łazikom jako nowy użytkownik (ale stary podglądacz) forum. Mam nadzieje zagnieździć się na nim dłużej. O sobie: z urodzenia strzegomianin, z przymusu wrocławianin z niedoborem czasu, z zawodu geolog, z potrzeby serca sudecki góral :-) Prywatnie prowadzę od niedawna ze swą lepszą i ładniejszą połówką stronę agatowcy.pl poświęconą tematyce okołogeologicznej, głównie sudeckiej. Cóż, gdyby ktoś zechciał zerknąć i poczytać, będzie mi miło, ale nie zmuszam... :-) W każdym bądź razie cieszę się, że dołączam do grona forumowiczów.

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 11-05-2017 23:22

Witamy serdecznie na forum. Widzę, że forum geologami stoi- wg mojej prywatnej wiedzy jest już Was 3 kolegów z branży geologiczno- górniczej na forum :-)
Moja definicja raju: Smažený sýr s hranolkami a tatarskou omáčkou popijany Radegastem.

tomp
turysta niedzielny
Kontaktowanie:

Postautor: tomp » 12-05-2017 16:17

Michał pisze:Witamy serdecznie na forum. Widzę, że forum geologami stoi- wg mojej prywatnej wiedzy jest już Was 3 kolegów z branży geologiczno- górniczej na forum :-)

To szału ni ma :-) Trzydziestu geologów - to rozumiem, ale trzech?

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 15-05-2017 23:16

Trzydziestu (w porywach) to jest wszystkich aktywnych forumowiczów ;-)

Wróć do „Portal Sudety.it”