Domek/chatka do wynajęcia na Sylwsestra

Gdzie spać? Za ile? Co można polecić, a co raczej nie.
Awatar użytkownika
ecowarrior
stary wyga

Domek/chatka do wynajęcia na Sylwsestra

Postautor: ecowarrior » 23-09-2010 20:10

Czołem.
Kuzyn poszukuje na Sylwestra jakiejś chatki czy domku położonego gdzieś w górach, który można jeszcze wynająć. Ze względu, że ja od kilku lat imprezy Sylwestrowe spędzam w jakiś chatkach studenckich tudzież bacówkach to ciężko mi cokolwiek doradzić. Macie może jakieś sugestie?Sprawdzone miejsca?Namiary, które mimo tak późnej pory mogą się okazać owocne?
W grę wchodzi rejon, w Karpatach od Beskidu Śląskiego po Gorce, a Sudety właściwie całe.

Michun
podróżnik

Postautor: Michun » 21-10-2013 16:40

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 22-10-2013 00:17

Michun pisze:Czy można ukrócić tego spamera?
http://forum.sudety.it/search.php?search_author=patrykk

Sprawa jest delikatna i skomplikowana. O ile w pozostałych działach staram się wyłapywać i usuwać spam, to w "Noclegach" i "Sprzęcie" spam jest w miarę tolerowany. No bo jak ktoś zadaje pytanie o noclegi lub wyposażenie sprzętowe, a ktoś inny podaje w odpowiedzi link, to trudno ocenić, czy jest to w dobrej wierze, czy SEO.
Wysłałem już dwa maile do admina i pozostałych moderatorów, żeby przedyskutować ten temat i ustalić jasne zasady linkowania, ponieważ to co się w tej chwili dzieje na forum ze spamem, to przekracza wszelkie granice percepcji, ale niestety nie dostałem odpowiedzi :cry:

Wróć do „Noclegi”