"Farma pod Wulkanem"-Miłoszów (Pogórze Izerskie)

Gdzie spać? Za ile? Co można polecić, a co raczej nie.
Leuthen
bardzo stary wyga
Posty: 2491
Rejestracja: 04-07-2011 09:14
Lokalizacja: Wrocław

"Farma pod Wulkanem"-Miłoszów (Pogórze Izerskie)

Postautor: Leuthen » 30-09-2011 11:11

W weekend 24-25 IX żegnaliśmy w 3 osoby (piszący te słowa, Red Angel z tego forum oraz mój znajomy, absolwent archeologii) na Pogórzu Izerskim lato (choć lato klimatyczne trwa w najlepsze - spójrzcie za okno :wink: ).
W ostatniej chwili (tj. w piątek 23 IX wieczorem) zdecydowałem, że nie będziemy spać w namiotach w Okopach Pandurów koło Leśnej, ale rozbijemy się koło gospodarstwa agroturystycznego "Farma pod Wulkanem".
http://www.lesna.pl/asp/pl_start.asp?ty ... 0&strona=1
To był strzał w dziesiątkę :!:
"O tym, co się zdarzyło, długo by opowiadać, to jednak jedno możemy powiedzieć”, że tak rewelacyjnych miejsc jak "Farma pod Wulkanem" i tak rewelacyjnych gospodarzy, jakich ma to miejsce, ze świecą szukać :!: :!: :!:

Nie, że możecie - MUSICIE kiedyś odwiedzić to miejsce! Jest to wspaniała baza wypadowa w okolice (blisko zamek Czocha, jeziora: Leśniańskie i Złotnickie z zaporami, Leśna, do Czech - 2,5 km z buta - ale przejście graniczne jest samochodowe 8) , Lubań, Gryfów Śląski, Zgorzelec/Goerlitz, Lwówek Śląski, Góry Izerskie i Karkonosze, Pogórze Kaczawskie). Szlaki turystyczne i rowerowe, dobry dojazd (dla zmotoryzowanych i niezmotoryzowanych - dla tych drugich PKS-y z Lubania do Leśnej; dalej 1,5 km pieszo - spacerek 10-15 minut).

Jest tam aktualnie 8 miejsc noclegowych, ale trwa remont i przed końcem roku ma być tych miejsc 12. Ja już zarezerwowałem 2 miejsca tamże na Sylwestra :D

Ceny - 40 zł za pojedynczą osobę w pokoju, 35 zł jeśli będą dwie.

Szczegóły w relacji z Górskiego Pożegnania Lata 2011 - na forum coming soon! :)


PS Red Angel ma zniżkę w opisywanym obiekcie - niech się sam pochwali, na jakiej podstawie przyznaną :P

cezaryol
bardzo stary wyga
Posty: 2343
Rejestracja: 23-03-2007 19:32
Lokalizacja: Opole

Re: "Farma pod Wulkanem"-Miłoszów (Pogórze Izerski

Postautor: cezaryol » 30-09-2011 18:16

Leuthen pisze:PS Red Angel ma zniżkę w opisywanym obiekcie - niech się sam pochwali, na jakiej podstawie przyznaną :P

Ale milczy na razie.

Red-Angel
podróżnik
Posty: 186
Rejestracja: 25-12-2010 23:26
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Red-Angel » 30-09-2011 20:27

A zniżkę dostałem za naprawę systemu w komputerze właściciela, zainstalowaniu poprawnym drukarki (był uszkodzony system, przez co był problem z normalną instalacją) oraz instalację kilku programach w komputerze. Jak widać nigdy nie wiadomo kiedy i do czego mogą się przydać umiejętności informatyczne :D
A Leuthen miał dzięki mnie wodę, bo z powodu remontu chwilowo jej nie było i gdy "archeolog" zszedł na dół z informacją o braku wody, to właściciel powiedział, że włączy wodę, jak naprawię system :) Więc jak widać ode mnie dużo zależało podczas tego noclegu :wink: (Oczywiście z tą wodą, to właściciel mówił w żartach).

Leuthen
bardzo stary wyga
Posty: 2491
Rejestracja: 04-07-2011 09:14
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Leuthen » 04-01-2013 21:38

Kolejny (drugi) Sylwester w "Farmie pod Wulkanem" za mną - jeszcze lepszy niż rok temu :!: Zachęcam wszystkich, którzy wędrują przez Pogórze Izerskie, do wizyty w Miłoszowie pod numerem 43 :wink:
Od niedawna działa strona www "FpW": www.farmapodwulkanem.pl

Awatar użytkownika
olo23333
obieżyświat
Posty: 921
Rejestracja: 01-03-2009 14:32
Lokalizacja: Zdzieszowice

Postautor: olo23333 » 05-01-2013 11:17

ciekawie to wygląda:) może coś by się zaplanowało na jakiś ciepły miesiąc - pojeździłoby się rowerkiem i odpoczęło...


Wróć do „Noclegi”