Noclegi w okolicach Międzygórza lub Bystzrycy

Gdzie spać? Za ile? Co można polecić, a co raczej nie.
kris_61
wędrowiec
Posty: 266
Rejestracja: 28-01-2013 20:49
Lokalizacja: Księstwo Bytomskie

Noclegi w okolicach Międzygórza lub Bystzrycy

Postautor: kris_61 » 05-08-2016 18:29

Cześć :)
Wybieram się na kilka dni w okolice Międzygórza, bo w pasmo Śnieżnika chyba najlepiej w tych rejonach się usadowić. Niestety w większości willi jest dosyć drogo, a w innych brak miejsc :(
Może macie jakieś sprawdzone niedrogie miejscówki?
Z góry dzięki :))))

creamcheese
łazik
Posty: 90
Rejestracja: 20-11-2013 10:46
Lokalizacja: lublin

Re: Noclegi w okolicach Międzygórza lub Bystzrycy

Postautor: creamcheese » 06-08-2016 09:50

Nocowałem "Na Iglicznej" i bardzo sobie chwalę...może nie było najtaniej ale prowadzący "schronisko" po telefonie przyszedł,otworzył, piwo sprzedał z bufetu po cenie umiarkowanej...bufet zostawił otwarty gdybym w nocy pragnienie poczuł. Rano zostawiłem kasę na szynkwasie, zatrzasnąłem drzwi wejściowe i poszedłem w świat...czyli na Śnieżnik

kris_61
wędrowiec
Posty: 266
Rejestracja: 28-01-2013 20:49
Lokalizacja: Księstwo Bytomskie

Re: Noclegi w okolicach Międzygórza lub Bystzrycy

Postautor: kris_61 » 10-08-2016 10:50

Dzięki :) Z tej racji, że jadę z małżowinką i córą, muszę im zapewnić stosowny komfort ;)
Także pokoik z łazienką być musi :)
Na Iglicznej nie nocowalem, ale słyszałem, że gospodarze przyjaźni:)

creamcheese
łazik
Posty: 90
Rejestracja: 20-11-2013 10:46
Lokalizacja: lublin

Re: Noclegi w okolicach Międzygórza lub Bystzrycy

Postautor: creamcheese » 10-08-2016 12:28

A pokoje są tam komfortowe (jak na schroniskowe") i z łazienką!! Polecam gorąco...i mam nadzieję że od ubiegłego roku nie zmieniło się na gorsze. Ceny niestety nie pamiętam...ale jako, że było to poza wysokim sezonem bo w maju, to schronisko było puste więc i może ceny nie były śrubowane (a może i nie są w ogóle windowane). Jedyny minus to to, że obsługuje wiernych odwiedzających pobliskie sanktuarium Maria Śnieżna i jak się trafi w tym czasie wycieczka pielgrzymów to może być kłopot z miejscami

kris_61
wędrowiec
Posty: 266
Rejestracja: 28-01-2013 20:49
Lokalizacja: Księstwo Bytomskie

Re: Noclegi w okolicach Międzygórza lub Bystzrycy

Postautor: kris_61 » 28-08-2016 18:45

creamcheese pisze:A pokoje są tam komfortowe (jak na schroniskowe") i z łazienką!! Polecam gorąco...i mam nadzieję że od ubiegłego roku nie zmieniło się na gorsze. Ceny niestety nie pamiętam...ale jako, że było to poza wysokim sezonem bo w maju, to schronisko było puste więc i może ceny nie były śrubowane (a może i nie są w ogóle windowane). Jedyny minus to to, że obsługuje wiernych odwiedzających pobliskie sanktuarium Maria Śnieżna i jak się trafi w tym czasie wycieczka pielgrzymów to może być kłopot z miejscami


Znalazłem bardzo fajne i niedrogie lokum w Długopolu Dolnym. Niedrogie i spokojne miejsce :)

Awatar użytkownika
voi-vod
obieżyświat
Posty: 693
Rejestracja: 22-09-2008 22:25
Lokalizacja: Sobótka

Re: Noclegi w okolicach Międzygórza lub Bystzrycy

Postautor: voi-vod » 29-08-2016 13:16

kris_61 pisze: Niedrogie i spokojne miejsce :)

Poproszę o namiar.
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

"Lepiej jest milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."

kris_61
wędrowiec
Posty: 266
Rejestracja: 28-01-2013 20:49
Lokalizacja: Księstwo Bytomskie

Re: Noclegi w okolicach Międzygórza lub Bystzrycy

Postautor: kris_61 » 31-08-2016 10:36

voi-vod pisze:
kris_61 pisze: Niedrogie i spokojne miejsce :)

Poproszę o namiar.

Poszło na priw ;)

Dodatkowo i tu: https://www.facebook.com/podlipami33/


Wróć do „Noclegi”