Bystrzyca Kłodzka-Piotrowice zielony szlak

Gdzie jechać? Jak dojść? Co zobaczyć? O turystyce w Sudetach.
przemek-b198
tramp

Bystrzyca Kłodzka-Piotrowice zielony szlak

Postautor: przemek-b198 » 21-11-2016 20:38

Witam! Wędrował ktoś może częścią lub całością tego szlaku? Kompletuje szlaki w Kotlinie Klodzkiej i właśnie przyszedł na ten szlak czas. Interesują mnie ciekawe, nieoznaczone na mapach miejca w pobliżu szlaku i ogólne wrażenia. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Zły Marcin
wędrowiec

Re: Bystrzyca Kłodzka-Piotrowice zielony szlak

Postautor: Zły Marcin » 21-11-2016 20:56

Znam odcinek Obrazek Bystrzyca > Huta. Bardzo fajna sprawa, szlak głównie lasem, ale sporo odcinków asfaltem.
Najciekawsze okołoszlakowe akcenty wydają mnie się właśnie w okolicy Huty - Fort Wilhelma, Grauer Mann, Wieczność...no ale to są takie Bystrzyckie oczywistości...
Choć taki odcineczek zaraz za Bystrzycą w kierunku Romanowa niby monotonny ale to przecie samo dobro 8)
Obrazek

przemek-b198
tramp

Re: Bystrzyca Kłodzka-Piotrowice zielony szlak

Postautor: przemek-b198 » 23-11-2016 10:07

dzięki!
spróbuje odnaleźć ruiny kościoła Marii Wspomożycielki, gdzieś na jakimś forum widziałem ciekawe zdjęcia.
A może ktoś się podzieli doświadczeniami z przejść całych szlaków turystycznych, od kropki do kropki, głównie w Sudetach. Jestem obecnie w trakcie GSS, zbliżam się do połówki, niedawno też przeszedłem czarny ze Złotego Stoku do Bystrzycy. GSS super, w długi weekend listopadowy szliśmy odcinek Duszniki-Lasówka-Długopole, niby w większości asfalt, nie najlepsza pogoda, ale nocleg w Lasówce wynagrodził wszystko, bilard, mecz reprezentacji, gospodarz i nowi znajomi z Wrocławia, których serdecznie pozdrawiam, super przygoda. Czarny już mniej ciekawy, ale zahacza o ciekawe miejsca, do których nigdy bym nie dotarł.

Wróć do „Turystyka - pieszo i ogólnie”