Serwisy narciarskie - robimy spis

Narty zjadowe, biegowe, tourowe i wodne. Porady, serwis, giełda.
Wojtek
Redaktor
Posty: 26
Rejestracja: 09-07-2004 09:22

Serwisy narciarskie - robimy spis

Postautor: Wojtek » 09-07-2004 12:40

Witam - proszę o zamieszczanie swoich informacjach o serwisach sprzetu zimowego w miejscowościach, w których mieszkacie. Postaramy się zrobić ich spis wraz z opiniami i referencjami dla polecanych i ostrzeżeniami przed tymi, które odstawiają chałturę.
Pan Redaktor
Sudety.it - Sudecki Informator Turystyczny

Gość

Postautor: Gość » 09-07-2004 21:41

Wrocław
1) serwis ul Grabiszyńka (nr około 50)
- fachowo, ale trochę drogo - oddałem tam do montażu wiązania biegowe.
2) giełda na Kuźniczej
- tanio, ale do dupy - namówiony zostałem do montażu (przemontowania wiązań z moich starych nart na nowe, tam kupione - kolo nie chciał zejść z ceny, spuścił na montażu). Chłopak męczył się z moimi starymi silvrettami i zamontował, tak, że przy podchodzeniu ruchoma rama ociera o tylnią częśc wiązania. Próbował później ją odgiąć kombinerkami... Niby ociera tylko trochę, ale profesjonalnie to nie jest... - Spore chęci, dobra atmosfera, ale montażu tam nie polecam. Lepiej zapłacić 10 zł wiecej i mięć dobrze.
3) Robotnicza (chyba 2 - w podwórku obok sklepu Sport 2000) - szybko, ale nie tak fachowo jak na Grabiszyńskiej - montowane tam były wiązania biegowe, kolo widocznie zapomniał wyczyścić narty przed przyłożeniem szyny, bo całość trochę odstaje (powinna być przyklejona), ale dobrze się trzyma. Na drugi raz oddam na Grabiszyńską...

Wojtek
Redaktor
Posty: 26
Rejestracja: 09-07-2004 09:22

re: Wrocław spis serwisów

Postautor: Wojtek » 09-07-2004 23:42

Generalnie ja znam chyba prawie wszytskie we Wrocku, ale nie chce sugerowac swojej oceny. Czekam na dalsze. Także z innych miast. Śmiało, śmiało :-)
Pan Redaktor

Sudety.it - Sudecki Informator Turystyczny

Awatar użytkownika
walter02
obieżyświat
Posty: 562
Rejestracja: 07-07-2004 18:27
Lokalizacja: Wrocław

montaż wiązań do biegówek

Postautor: walter02 » 15-07-2004 17:55

Wojtek, to doradź, gdzie mi przyczepią w zimie wizania biegowe (SNS Salomona) - mam używane, profil trochę nadłamany z tyłu, bez wkrętów...

Wojtek
Redaktor
Posty: 26
Rejestracja: 09-07-2004 09:22

Re: montaż wiązań do biegówek

Postautor: Wojtek » 15-07-2004 18:00

walter02 pisze:Wojtek, to doradź, gdzie mi przyczepią w zimie wizania biegowe (SNS Salomona) - mam używane, profil trochę nadłamany z tyłu, bez wkrętów...


No ja moge polecić znajomy serwis Baragool Sport na Reja. Jak się na mnie powołasz (Wojtek Wójcik) to będą wiedzieli o kogo chodzi. Nie wiem tylko czy nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiednich wkrętów.
Adres baragoola www.baragool.pl
Pan Redaktor

Sudety.it - Sudecki Informator Turystyczny

Awatar użytkownika
walter02
obieżyświat
Posty: 562
Rejestracja: 07-07-2004 18:27
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: walter02 » 15-07-2004 19:46

dzięks - widziałem już tą stronkę, ale jako, że tam słowa nie było o biegówkach, to jakoś wypadła mi z głowy. Jak przyjdzie sezon to im to zaniosę.

Awatar użytkownika
adam
Administrator
Posty: 138
Rejestracja: 05-07-2004 17:25

Postautor: adam » 15-07-2004 21:43

Mnie naprawili wyrwane dość brutalnie wiązania z nart biegowych tak, że w zasadzie nie było potem śladu po wypadku. A wyglądało to paskudnie...


Wróć do „Narciarski”