Pyszne pstrągi!

Gdzie jeść? Co pić? Co i gdzie można polecić? Gdzie lepiej nie ryzykować? A może wiesz, jak coś zrobić do jedzenia? Czyli wszystko o jedzeniu - restauracje, bufety, knajpy, portawy i przepisy.
Kamil_K
tramp

Nowe miejsce na świetną rybkę w okolicach JG

Postautor: Kamil_K » 09-09-2015 19:02

Widzę że temat zszedł na spamowanie więc nie podaję nazw ani linków. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany niech napisze na priv. to podam miejsce. Podczas powrotu z Woodiego zajechałem do nowego zajazdu (kolejny raz na trasie JG-Szkl.Por). Zajazd nowy, bardzo ładny, z widokiem na góry , przyjemna obsługa a co najważniejsze dobra rybka. Na razie spróbowałem tylko pstrąga ( właścicielka powiedziała że ryba pochodzi z hodowli w Staniszowie), który był naprawdę wyśmienity. Do tego fryty robione samodzielnie a nie jakieś mrożone. Surówki dobre ale mogliby jeszcze popracować.
"Prawdziwą wartość człowieka mierzyć trzeba celami, do których dąży." - Marek Aureliusz

Dolnoślązak
stary wyga

Postautor: Dolnoślązak » 10-09-2015 08:01

Rzetelne info jak najbardziej możesz podać, pod warunkiem, że nie jest to pstrąg zawoIski od bankowo posranych.

vertigo
podróżnik

Re: Pyszne pstrągi!

Postautor: vertigo » 22-03-2016 13:28

Niedawno jadłem zachwycającego, smacznego pstrąga w Moszczance, w Górach Opawskich.

Awatar użytkownika
Artur74
podróżnik

Postautor: Artur74 » 03-04-2016 15:24

Do listy lokali gdzie można dobrze zjeść dopisuję Mazurkową Chatę na wylocie z Jeleniej Góry w stronę Kowar, ulica Sudecka 72 bodajże. Pyszny pstrąg, spore porcje dodatków, inne dania też smakowały rodzince. Z okien i tarasu przecudny widok na Karkonosze, aż miło się je...
Polub swoją pracę, nawet gdyby była mało znacząca i odpoczywaj przy niej.

Awatar użytkownika
Habelschwerdt
łazik

Postautor: Habelschwerdt » 16-04-2017 14:29

Dopisuję trzy miejsca. Dla mnie nr 1 to pstrąg w OW Orlica w Rudawie, drugie miejsce - Raj Pstrąga w Goszowie, trzecie - Żubr w Kamieńczyku. Do zaliczenia pozostała mi jeszcze Wrzosowa Przystań w Długopolu ale wątpię czy przebije Orlicę. W Osmelakowej Dolinie byłem przedostatni raz w 99 roku, a ostatni rok później. Gdybym chciał surową rybę poszedłbym na sushi. Chyba że przez tyle lat coś się zmieniło ale ja już trzeci raz nie zaryzykuję.

Wróć do „Jedzenie!”