"Szarik"CzyliMojaNajfajniejszaPrzygoda wPociagu :)

Jeżeli wybrałeś się gdzieś poza Sudety i nie wstydzisz się tego, daj znać!
buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4797
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

"Szarik"CzyliMojaNajfajniejszaPrzygoda wPociagu :)

Postautor: buba1 » 21-12-2011 18:20

Jade sobie pociagiem. W pewnym momencie wpada rewizor, mina zacięta, garniturek na błysk , ogólnie pysk obozowego kapo. Żada biletow. Sprawdza mój. „A bilet na zwierze gdzie?? Przewozi pani zwierze bez biletu!!”. Na jakie zwierze u licha??? Mowi mi , ze mam wogole niewlasciwy bilet i będzie mandat 200zl. Facet woła dwoch kumpli , którzy buszuja po pociagu.
Domagaja się wlasciwego biletu albo dokumentow na wystawienie mandatu. Rewizorzy zaczynaja wrzeszczec na mnie i na konduktora, wyzywac, straszyc konsekwencjami.
Mam wrazenie, ze gadam z debilem, jestem na planie jakiejs glupawej komedii, no i troche się zaczynam rozglądac za „ukrytą kamerą” ;)

Dokumentow nie zamierzam im dac, mowie ze nie mam.. Z tej racji wzywaja policje, grożąc , ze podniesie to kilkukrotnie cene mandatu. Beda czekac na najblizszej stacji

W miedzyczasie się dowiaduje, ze ponoc już jak mnie widzieli z daleka to mieli pewnosc , ze beda ze mna klopoty bo „takie Cygany co jada z pięcioma torbami zawsze sprawiaja problemy”. Mowie mu więc , ze chyba w zyciu Cygana nie widzial. „Niech se pan wpisze w neta Wiki Cyganie i poczyta, to zupelnie inny typ urody”- co spotyka się z duzym aplauzem współpasazerow, którzy zaczeli się już gromadzic w korytarzu.. No i jeszcze większym rozwścieczeniem rewizorow, toczących już prawie pianę z mordy.

Po raz kolejny probuje się grzecznie dopytac o co im chodzi. Przeciez mam wlasciwy bilet, na dobra trase, spółke, bez znizki. Ten twardo, ze popełnilam wykroczenie przewożąc bez biletu zwierze, psa dokladnie..
– „Jaki pies?????? Gdzie????”
No tu , koło pani, na siedzeniu..
Tu??? Ale to jest.....czapka....
I właśnie w tym momencie pociag się wtacza na dworzec .. :-D

Wsiada trzech policjantow. Pytaja kto jedzie bez biletu i jeszcze się stawia. Rewizor przybiera kolor buraczkowy ,pokrywa się sinymi, rozlewajacymi plamami i probuje wyjąkac: „Zzzzzaszła pppppommmmyłka, nnnniepppporozzzzumienie...”
Policjanci skoro już przybyli muszą spisac protokół. Przesłuchuja rewizora, konduktora, wspolpasazerow i mnie. Jakos nie moge zachowac powagi, ksztusze się ze smiechu. Pytam czy mandat mial być za brak biletu czy kagańca? Policjant opluwa mnie wybuchajac smiechem i duszac się spazmatycznym kaszlem wybiega na korytarz. Drugi, młody, wygladajacy na praktykanta, pyta: „I co ja biedny mam wpisac? Pasażerka przewozila futrzana czapke, która została błędnie wzieta za psa?”. Starszy, probujac się uspokoic: „Marcin, nazwijmy go Szarik”.
Wszyscy pasazerowie zgodnie twierdza, ze ogon czapki zwisał za siedzenie i wygladalo jakby pies nim merdał. No tak... Poza stacjami.. Fakt, jak pociag stal to merdanie ustawalo..
Na korytarzu już pelno gapiów. Kazdy ciekawy czemu pociąg ma opóźnienie. Ktos pyta: „A łape chociaz podaje??”, -”Biedaczek, on nie ma łap, ma tylko ogon!!”
Po wypelnieniu formalnosci policjanci się oddalaja, kichając, kaszląc i trzymajac za obolałe od śmiechu brzuchy. Rewizorzy znikneli, nawet nie wiem kiedy, jakby rozpłyneli się w powietrzu.

Otwieram okno, by razem z Szarikiem pomachac policjantom. Ale oni nie patrza na pociag. Jeden z nich zdjął czapke, taka zwykłą, z daszkiem. Podsuwa ja drugiemu pod nos i udaje, ze atakuje: „Hau Hau Hau!!! Wrrrrrrrr....”

Obrazek

Szarik odpoczywa na krześle

Obrazek

Szarik uczy się chodzic na smyczy

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 26-11-2012 14:12 przez buba1, łącznie zmieniany 3 razy.
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "

na wiecznych wagarach od zycia...

kata
podróżnik
Posty: 128
Rejestracja: 18-06-2011 13:33
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: kata » 21-12-2011 20:53

buba...hehehe..to jest the best. Siedzę i płaczę :) Tobie zawsze przytrafi się coś ciekawego :))

cezaryol
bardzo stary wyga
Posty: 2343
Rejestracja: 23-03-2007 19:32
Lokalizacja: Opole

Postautor: cezaryol » 21-12-2011 21:11

Jutro do "Staromiejskiej" może załóż mu kaganiec. Bo będą problemy :lol:

Awatar użytkownika
Taja
stary wyga
Posty: 1268
Rejestracja: 15-04-2007 15:06
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Taja » 23-12-2011 19:55

Hahahahaaaaaaa! Poryczałam się ze śmiechu :lol: :lol: :lol:

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4797
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Postautor: buba1 » 23-12-2011 21:43

ktos wlaczyl jakas maszyne ktora otwiera ten watek i zamyka?? :shock: albo sie jakis forumowy licznik spier**** ;)
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "



na wiecznych wagarach od zycia...

cezaryol
bardzo stary wyga
Posty: 2343
Rejestracja: 23-03-2007 19:32
Lokalizacja: Opole

Postautor: cezaryol » 23-12-2011 22:25

buba1 pisze:ktos wlaczyl jakas maszyne ktora otwiera ten watek i zamyka?? :shock: albo sie jakis forumowy licznik spier**** ;)

Buba, masz rację. Ilość wyświetleń jest niesamowita. Zwłaszcza w tak krótkim czasie od założenia wątku. Może hasło "Szarik" tak działa na systemy podsłuchowe. W końcu to znana postać:-) A zachodni Echelon, czy wschodnie KGB-owskie systemy może przeszukują sieć w poszukiwaniu takich okresleń i stąd ta popularność wątku :lol:

Red-Angel
podróżnik
Posty: 186
Rejestracja: 25-12-2010 23:26
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Red-Angel » 23-12-2011 23:05

buba1 pisze:ktos wlaczyl jakas maszyne ktora otwiera ten watek i zamyka?? :shock: albo sie jakis forumowy licznik spier**** ;)
Sądzę, że to siła popularności, bo link do tego wątku pojawił się na:
Joemonster - http://www.joemonster.org/link/32638/_S ... w_Pociagu_
na kanale pl.misc.kolej
Sadistc - http://www.sadistic.pl/urojony-pies-kon ... t96807.htm
Na forum Hondy - http://www.honda.lub.pl/forum/viewtopic.php?p=194637
http://www.myunderground.pl/viewtopic.p ... 4&p=117293

I pewnie kilku innych serwisach ;]

cezaryol
bardzo stary wyga
Posty: 2343
Rejestracja: 23-03-2007 19:32
Lokalizacja: Opole

Postautor: cezaryol » 23-12-2011 23:08

Jeśli tak jest spopularyzowany, to dzisiaj chyba nie był atak robotów, tylko "prawdziwych" ludzi :
"Najwięcej użytkowników 308 było obecnych 23-12-2011 12:15"

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4797
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Postautor: buba1 » 23-12-2011 23:40

no troche mi sie to przestalo podobac, zwlaszcza jak zaczely mi przychodzic jakies dziwne wiadomosci na PW czy maila , jakies grozby od nieznanych osob, ktoryms "cos sie nie podoba", maja urazona dume i inne problemy egzystencjalne :?

jednak widac popier*** ludzi nie brakuje.. nie wiem skad tyle sfrustrowanych osob , kompletnie bez poczucia humoru i radosci z przygod w czasie wedrowki... moze to zazdrosc ze im sie nigdy nic ciekawego nie przytrafilo w szarym zyciu? :lol: i prawdopodobnie nic sie nie przytrafi jak beda tak dalej patrzec na zycie..

na rewizorach widac sie nie konczy swiat debili.. to dopiero szczyt "gory lodowej"...
Ostatnio zmieniony 26-11-2012 14:14 przez buba1, łącznie zmieniany 1 raz.
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "



na wiecznych wagarach od zycia...

cezaryol
bardzo stary wyga
Posty: 2343
Rejestracja: 23-03-2007 19:32
Lokalizacja: Opole

Postautor: cezaryol » 23-12-2011 23:44

buba1 pisze:nigdy w zyciu nie jechalam pociagiem i nigdy nie mialam futrzanej czapki ;) tylko lubie bajki pisac:D

To w takim razie robisz doskonałe fotomontaże :lol:

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4797
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Postautor: buba1 » 23-12-2011 23:48

cezaryol pisze:
buba1 pisze:nigdy w zyciu nie jechalam pociagiem i nigdy nie mialam futrzanej czapki ;) tylko lubie bajki pisac:D

To w takim razie robisz doskonałe fotomontaże :lol:


no wiesz... ta dzisiejsza technika... 8)
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "



na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
Michał
Moderator
Posty: 2050
Rejestracja: 15-12-2007 02:18
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Postautor: Michał » 24-12-2011 01:27

cezaryol pisze:
buba1 pisze:ktos wlaczyl jakas maszyne ktora otwiera ten watek i zamyka?? :shock: albo sie jakis forumowy licznik spier**** ;)

Buba, masz rację. Ilość wyświetleń jest niesamowita. Zwłaszcza w tak krótkim czasie od założenia wątku.


Trzeba było wstawić jakiś baner reklamowy, przy tylu kliknięciach to byśmy zarobili na zlot forum w Gołębiowskim w Karpaczu :lol:

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4797
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Postautor: buba1 » 24-12-2011 09:52

Michał pisze:
cezaryol pisze:
buba1 pisze:ktos wlaczyl jakas maszyne ktora otwiera ten watek i zamyka?? :shock: albo sie jakis forumowy licznik spier**** ;)

Buba, masz rację. Ilość wyświetleń jest niesamowita. Zwłaszcza w tak krótkim czasie od założenia wątku.


Trzeba było wstawić jakiś baner reklamowy, przy tylu kliknięciach to byśmy zarobili na zlot forum w Gołębiowskim w Karpaczu :lol:


wiesz ze o tym samym pomyslalam- zeby za kazde otwarcie dostawac grosz... a jakby 10 groszy :twisted: :twisted: :twisted:
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "



na wiecznych wagarach od zycia...

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4797
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Postautor: buba1 » 19-02-2012 17:36

tego by warto do pociagu zabrac :D

Obrazek
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "



na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator
Posty: 3021
Rejestracja: 17-03-2005 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Apollo » 19-02-2012 22:49

ale jaja :)
Sytuacja podobna do tej, która przytrafiła sie wiosną ub. roku w Southampton:

Policja regionu Hampshire została zaalarmowana doniesieniami o białym tygrysie bengalskim, którego widziano na polu w pobliżu miejscowości Hedge End w okolicach Southampton - donosi Press Association.
Wysłani na miejsce policjanci wstępnie potwierdzili obecność drapieżnika. W ramach środków bezpieczeństwa zarządzono zamknięcie pobliskiego pola golfowego i skierowano uzbrojoną grupę policjantów na wypadek, gdyby tygrys chciał zaatakować spacerowiczów. Dla tym lepszego rozpoznania sytuacji w teren wysłano helikopter.

W charakterze konsultantów wystąpili pracownicy zoo z pobliskiego Marwell, zapoznając policjantów z tajnikami tygrysich zachowań i sposobami aplikowania im środków uspokajających.

Na wypadek, gdyby tygrys zechciał się przemieścić w stronę niezbyt odległej autostrady M27, przygotowano awaryjne plany zamknięcia odcinka tej drogi.

Gdy jednak policja ostrożnie podeszła do "dzikiego zwierza", okazało się, że jest dziwnie nieruchliwy. Ekipa helikoptera z pomocą urządzeń dokonujących pomiaru emitowanego ciepła stwierdziła, że tygrys takowego nie wydziela.

Ostatecznie wątpliwości rozwiał w dosłownym znaczeniu tego słowa wiatr, którego podmuch przewrócił tygrysa na drugi bok. Wówczas stało się jasne, że tygrys był rzeczywistych rozmiarów wypchaną zabawką z gatunku tych, które wygrywa się w nagrodę za testy sprawnościowe na wędrownych jarmarkach.

"Kamery zamkniętego obiegu przekonały nas, że mamy do czynienia z prawdziwym, groźnym drapieżnikiem" - tłumaczyła się rzeczniczka policji.

Policja chce odnaleźć właściciela zabawki, publikując zdjęcie jego zguby.

dziennik.pl
Dobrze, że po Ciebie Policja nie przyleciała helikopterem i nie wzięli brygady antyterrorystycznej ;).


Wróć do „Relacje z wypraw”