ZLOT

Coś się gdzieś dzieje ciekawego? Jeżeli wiesz o jakiejś imprezie, sam ją organizujesz albo chciałbyś zorganizować - daj znać!
Waldi 449
podróżnik

Re: ZLOT

Postautor: Waldi 449 » 24-11-2018 07:50

Obserwuję działania ...pozdrówka ....
życie jest piękne ale jest tylko jedno...

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 24-11-2018 21:33

Wczoraj w Zdzieszowicach był spontaniczny piwny zlot frakcji opolskiej forum (zgodnie z przypowieścią, gdzie dwoje albo troje zbiera się w imię forum, tam już jest zlot :wink: ), i wstępnie z Eco się piszemy. Lubawka pasuje, termin druga połowa marca lub pierwsza połowa kwietnia.
PS Frakcja opolska - jest propozycja żeby 14 lub 21 grudnia spotkać się w Opolu w Staromiejskiej lub jakiejś innej knajpie.
Moja definicja raju: Smažený sýr s hranolkami a tatarskou omáčkou popijany Radegastem.

buba1
bardzo stary wyga

Postautor: buba1 » 24-11-2018 22:53

pierwsza połowa kwietnia.

To ja jestem baaaardzo za!!!!! :D

PS Frakcja opolska - jest propozycja żeby 14 lub 21 grudnia spotkać się w Opolu w Staromiejskiej lub jakiejś innej knajpie.

Mysle ze jest szansa, ze ktos z sasiedniego wojewodztwa do was dolaczy! :D Dajcie znac tylko pare dni wczesniej na ktorym terminie stanelo!
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "

na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 28-11-2018 23:53

buba1 pisze:

Mysle ze jest szansa, ze ktos z sasiedniego wojewodztwa do was dolaczy! :D Dajcie znac tylko pare dni wczesniej na ktorym terminie stanelo!

Robimy spotkanie Frakcji Opolskiej forum Sudety.it przy browarku w Opolu 14 grudnia (piątek).
Eco zostanie po pracy i znajdzie jakiś godny uwagi lokal, Wy się doturlajcie do Opola najpóźniej do godz.17-18, ja przyjadę regio o 17.21.
Eco da znać telefonicznie, w której knajpie czeka (zapewne w Staromiejskiej). Jak knajpka nie przypadnie do gustu, to gdzieś się przeniesiemy.
Rządzimy do godz.22 ( o 22.16 jedzie IC w stronę Wrocławia, o 21.55 IC do Katowic, a 22.47 regio do Kędzierzyna).
Moja definicja raju: Smažený sýr s hranolkami a tatarskou omáčkou popijany Radegastem.

Wróć do „Imprezy”