II Zlot Forum Sudety.it

Coś się gdzieś dzieje ciekawego? Jeżeli wiesz o jakiejś imprezie, sam ją organizujesz albo chciałbyś zorganizować - daj znać!
Awatar użytkownika
Taja
stary wyga

Postautor: Taja » 14-02-2009 22:00

1. Satan
2. Wirek
3. Seba123
4. IvanGn
5. Tomuch
6. Michał- samozwańczy organizator zlotu
7. Taja

Od jutra przez 2 tyg nie będzie mnie w ogóle na forum bo nie będę miała dostępu do sieci (tydzień w Dreźnie, tydzień w Bielicach w górach) ale bankowo na zlot jadę i się nie denerwować jak będe siedziec cicho chwilowo ;)

buba1
bardzo stary wyga

Postautor: buba1 » 15-02-2009 00:04

no ja bym miala ochote wpasc wieczorem na zlotowa impreze, ale nie dam rady zdeklarowac sie tak wczesnie.. a na sniezniku daja glebe??? moze jak sie zdecydujemy w ostatniej chwili to ktos nas przygarnie do kacika w pokoju...

gar
stary wyga

Postautor: gar » 15-02-2009 00:10

943 - Rudy Grzbiet (Góry Izerskie)
Michał pisze:
Natomiast na razie nie robię dokładnego planu przedzlotu- zlotu frakcji kolejowej, bo na forach kolejowych ciagle ględzą o kryzysowych odwołaniach i zawieszeniach. Ale mniej więcej znany jest termin- 3-5 kwiecień.

To chyba osobny temat do wydzielenia.
Niestety ja odpadam w przedbiegach - termin nie teges (wszystkie weekendy - poza świątecznym - kwietnia spędzam w pracy)
Wszystko co piękne jest przemija, wszystko co piękne jest zostaje ...

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 16-02-2009 01:10

buba1 pisze:no ja bym miala ochote wpasc wieczorem na zlotowa impreze, ale nie dam rady zdeklarowac sie tak wczesnie.. a na sniezniku daja glebe??? moze jak sie zdecydujemy w ostatniej chwili to ktos nas przygarnie do kacika w pokoju...

Myślę, że nie będzie problemu.

1. Satan
2. Wirek
3. Seba123
4. IvanGn
5. Tomuch
6. Michał
7. Taja

Na zlocie kolejowym deklarowali się też Apollo i Wlkp, teraz coś zniknęli z forum, ale myślę, że to czasowa sprawa. To masz już 9 osób. A zaklepałem 12 miejsc. Jak będzie lista uczestników klarowna, to potwierdzę rezerwację z zapasem 20%. Myślę, że lista zamknie się na 12 osobach, to zabukuję 14-15 miejsc, tak na wszelki wypadek.
Poczekajmy z zamknięciem listy może do 25 lutego i potwierdzę rezerwację+ wpłacę zaliczkę. Pzdr.

Awatar użytkownika
Raubritter
bardzo stary wyga

Postautor: Raubritter » 16-02-2009 08:44

1. Satan
2. Wirek
3. Seba123
4. IvanGn
5. Tomuch
6. Michał
7. Taja
8. Raubritter
Opatrz jeno – rzekł Szarlej, zatrzymując się. – Kościół, karczma, bordel, a w środku między nimi kupa gówna. Oto parabola ludzkiego żywota.

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 16-02-2009 13:18

1. Satan
2. Wirek
3. Seba123
4. IvanGn
5. Tomuch
6. Michał
7. Taja
8. Raubritter
9. hipotetycznie Apollo
10. hipotetycznie Wlkp
11.opcjonalnie Buba x2
12. [kto następny ? :) ]

Awatar użytkownika
wlkp
Moderator

Postautor: wlkp » 16-02-2009 21:38

Michał pisze:...
10. hipotetycznie Wlkp
...

Hipoteza prawdziwa na poziomie istotności α=0,01, tak na wszelki wypadek 1% na nieprzewidzianą sytuację losową :wink:

1. Satan
2. Wirek
3. Seba123
4. IvanGn
5. Tomuch
6. Michał
7. Taja
8. Raubritter
9. Wlkp
10. hipotetycznie Apollo
11.opcjonalnie Buba x2
12. [kto następny ? :) ]

Co się tyczy wspominanego wcześniej spirytusu w miejscach pracy, to nie wiem czy nadaje się do spożycia, bo u Buby i Satana, to jest opisany "do użytku zewnętrznego" a u Wirka to może "spirytus przemysłowy" albo nawet "trucizna" :wink:

stepow
podróżnik

Postautor: stepow » 19-02-2009 12:10

Również zgłaszam swoją obecność, chętnie Was poznam w realu :-)
1. Satan
2. Wirek
3. Seba123
4. IvanGn
5. Tomuch
6. Michał
7. Taja
8. Raubritter
9. Wlkp
10. hipotetycznie Apollo
11.opcjonalnie Buba x2
12. Stepow
13. [kto następny ? Smile ]
Marek, Wrocław
miłośnik Sudetów i nie tylko :-)
http://www.stepow.net/

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 02-03-2009 09:13

hejka. słuchajcie, rezerwacja noclegu w Pod Śnieżnikiem jest potwierdzona ma termin bez zmian 25-26 kwiecień. Ale oni chcą dosyć dużą zaliczkę, bo 50%. Nie ukrywam, że nie mam teraz możliwości wysupłać 150-200 zł na zaliczkę dla wszystkich, bo jest cienko z kasą. Dlatego proponuję, teraz raczej większość ma e-konta, przelejta zaliczkę każde we własnym zakresie. Orientacyjna cena noclegu 25 zeta, zatem 50%= 12,5 zeta.
SCHRONISKO POD ŚNIEŻNIKIEM
ul. Hala Pod Śnieżnikiem (fajna ulica :lol:)
57-520 DOMASZKÓW
Bank Zachodni WBK
02 1090 2297 0000 0005 8800 9235
Cel wpłaty: zaliczka nocleg Zlot forum Sudety.it osób xx(wpisać)

nr konta sprawdziłem, zgadza się, BZWBK Bystrzyca Kłodzka
tel. 0748135130, kom. 501631134

Pozdrawiam. Michał.

Awatar użytkownika
Satan
bardzo stary wyga

Postautor: Satan » 03-03-2009 22:40

Szczerze? Na zlot się stawię, ale najmniejszego zamiaru zaliczki płacić nie mam. Oczekuje jednocześnie, że w/w schronisko udzieli mi schronienia jak przyjdę razem z Wami. Najwyżej będę kimał na "glebie", ale muszę przyznać rację Pudelkowi - zaliczka w schronisku, to przegięcie!
Należy przestrzegać przepisów BHP...zwłaszcza na kolei.

Awatar użytkownika
buba
obieżyświat

Postautor: buba » 04-03-2009 11:55

Satan pisze:Szczerze? Na zlot się stawię, ale najmniejszego zamiaru zaliczki płacić nie mam. Oczekuje jednocześnie, że w/w schronisko udzieli mi schronienia jak przyjdę razem z Wami. Najwyżej będę kimał na "glebie", ale muszę przyznać rację Pudelkowi - zaliczka w schronisku, to przegięcie!

no chyba calkiem oglupieli! rezerwacja to jeszcze rozumiem..ale zaliczka?? to juz nie jest schronisko...nie place zaliczek dla zasady.. jak nam nie udziela noclegu na glebie to najwyzej wypijemy z wami jakies piwko (oczywiscie wlasne coby nie finansowac wrażych miejsc) i przynajmniej niedaleko mozna sie ewakuowac na nocleg i tam zaliczek nie trzeba..
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną.. cała reszta jest wynikiem , że ją wybrałam"

http://picasaweb.google.pl/topeerz (biedronka.buba, osiolek.widmo)
http://www.biedronka-buba.fotosik.pl

Awatar użytkownika
rafhak
obieżyświat

Postautor: rafhak » 04-03-2009 17:35

Z tego co wiem to raczej rzadko udzielają "gleby", tylko umieszczają na dużej werandzie gdzie jest niezliczona :D liczba piętrowych łóżek. A z zaliczką to faktycznie przesada.

Awatar użytkownika
wirek
stary wyga

Postautor: wirek » 04-03-2009 18:24

Może się obawiają, że jak nie przyjedziemy to apartamenty pozostaną przez jedną dobę puste i nie zarobią na siebie i nie zwróci się kasa wydana na podgrzewanie wody w łazienkach.

Awatar użytkownika
Pudelek
bardzo stary wyga

Postautor: Pudelek » 04-03-2009 22:06

ta sytuacja niestety potwierdza to, co sądzę o tym schronisku - pięknie położone, ładny budynek, ale obsługa... trochę pomyliła chyba miejsca i zajęcia.

jak już pisałem - na zlotach beskidzkich rezerwujemy zawsze, ale zaliczkę płaciliśmy raz - w chatce na Trzonce, prowadzonej przez emerytów z Andrychowa (ale trzeba przyznać, że klimat tam był jednak super) - nota bene była tam Buba, po raz pierwszy w historii zlotów beskidzkich, więc może to jakiś jej sekretny wpływ? :lol:

a jak to wygląda z tą werandą? łóżka piętrowe na werandzie? :D ciekawie brzmi :)

no ja nie będę się deklarował, tym bardziej że to okolice moich urodzin i tylko Szatan (nie Satan z forum :P) może wiedzieć gdzie mnie poniesie, więc tym trudniej wpisywać się na listę. co prawda w kwietniu jest już cieplej, ale jednak w nocy bywa różnie, szczególnie na tej wysokości, więc mam nadzieję, że nikogo na dwór nie wyrzucą (a wtedy byłaby chaja, oj byłaby...)
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś."

https://picasaweb.google.com/110344506389073663651

http://hanyswpodrozach.blogspot.com/

Awatar użytkownika
buba
obieżyświat

Postautor: buba » 05-03-2009 09:37

Pudelek pisze:jak już pisałem - na zlotach beskidzkich rezerwujemy zawsze, ale zaliczkę płaciliśmy raz - w chatce na Trzonce, prowadzonej przez emerytów z Andrychowa (ale trzeba przyznać, że klimat tam był jednak super) - nota bene była tam Buba, po raz pierwszy w historii zlotów beskidzkich, więc może to jakiś jej sekretny wpływ? :lol:

)

na zlocie beskidzkim fakt- po raz pierwszy w zyciu zlamalam swa zelazna zasade, ale tylko dlatego ze wiedzialam jaka trzonka jest fajna i znalam łzawa historie emerytow z andrychowa jak to specjalnie otworzyli chatke , napalili w piecach , przygotowali ognisko, naniesli wody (chatka jest otwierana tylko na zyczenie) a turysci zrobili ich w ch.. i nawet nie zadzwonili ze nie przyjada... a poza tym na trzonce nie trzeba bylo rezerwowac na konkretna ilosc miejsc (nikt mi nie kazal deklarowac ile znajomych przywioze) i zaliczka nie byla zadnym procentem od ilosci uczestnikow tylko panowie chcieli 100zl niezaleznie czy bedzie nas 10 osob czy 40.. acz z wieksza radoscia jechalam na trzonke poprzednim razem bez takich problemow

ale ze schroniskiem na sniezniku jest wedlug mnie inna sprawa, skoro ono jest czynne caly czas.. nikt tam specjalnie dla nas nie przychodzi i nie organizuje nam miejsca na impreze..

weranda z lozkami polowymi w wielkiej ilosci brzmi niezle :D nie wiem teraz czy chce spac w jakimkolwiek innym miejscu :D brzmi jak miejsce gdzie sa najlepsze imprezy!!

pewnie decyzje o przyjezdzie podejme w srode przed rzeczonym weekendem :)
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną.. cała reszta jest wynikiem , że ją wybrałam"

http://picasaweb.google.pl/topeerz (biedronka.buba, osiolek.widmo)

http://www.biedronka-buba.fotosik.pl

Wróć do „Imprezy”