III Zlot Forum Sudety.it - Zygmuntówka 9-10.01.2010r.

Coś się gdzieś dzieje ciekawego? Jeżeli wiesz o jakiejś imprezie, sam ją organizujesz albo chciałbyś zorganizować - daj znać!
Awatar użytkownika
Taja
stary wyga
Posty: 1268
Rejestracja: 15-04-2007 15:06
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Taja » 12-01-2010 10:31

Ariel, gdybyś wszedł w rozmiar M to mogę Ci odstąpić :) (motywacja do gubienia brzuszka, którego chyba barrrdzo nie lubisz, tak wynika z Twoich postów ;) )

Awatar użytkownika
ecowarrior
stary wyga
Posty: 1008
Rejestracja: 28-10-2007 13:38
Lokalizacja: Zdzieszowice

Postautor: ecowarrior » 12-01-2010 10:35

Mogę ogłosić wszem i wobec, iż wczoraj wieczorem, poprzez osobę Ola, z którym sobie zrobilismy minizlot w knajpie, została mi przekazana koszulka. Z bliska i na ciele prezentuje się jeszcze lepiej anizeli na fotkach :D
Dzięki

Obrazek
Oj Bubo, naszsa kochana wariatko, Ty to sobie poradzisz w każdych warunkach :D

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4797
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Postautor: buba1 » 12-01-2010 12:18

ecowarrior pisze:Oj Bubo, naszsa kochana wariatko, Ty to sobie poradzisz w każdych warunkach :D


przejazdzka byla przednia!!! :D

nie odbyl sie wspominany wczesniej kulig to trzeba sobie bylo poradzic inaczej :D :D

Waldi 449
podróżnik
Posty: 200
Rejestracja: 12-12-2009 22:24
Lokalizacja: Nowa Ruda

Postautor: Waldi 449 » 12-01-2010 17:33

jako że na zlocie odbyły się nieoficjalne zaręczyny Grzesivip3 i Agnieszki i że zadekowani byli w pokoju nr.13 słynącego ponoc z rodzących sie synów poszukiwani są chętni na chrzestne i chrzestnych- ponoc dla bliżników więc na następnym zlocie będą rozpatrywane propozycje....bądzmy więc dobrej myśli i pozdrówka dla wszystkich.......
życie jest piękne ale jest tylko jedno...

Awatar użytkownika
Satan
bardzo stary wyga
Posty: 2562
Rejestracja: 13-02-2006 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Satan » 13-01-2010 20:29

Jako, że większość Zlotowiczów dotarła tak naprawdę drugiego dnia Zlotu i z tego dnia jest większość fotek, ja pozwolę sobie zapodać drogę fociszy z pierwszego dnia. Wówczas dziarsko działała ekipa pomorsko-dreznienisko-noworudzko-zdzieszowicka :mrgreen: . Po toastach piątkowego wieczora plan mógł być tylko jeden. Kierunek => Wielka Sowa :D

Trasę taką oto zapodaliśmy: Schr. Zygmuntówka => Przeł. Jugowska => Kozia Równia => Kozie Siodło => Wielka Sowa => Schr. Sowa => trawers południowego filara Wielkiej Sowy => Kozie Siodło => schron :mrgreen:

Ekipa: Agnieszka, Paszczak, Olo2333, Waldi 449, Satan

Piękna to była trasa, bo iście zimowa, a towarzystwo przednie!!

A w tej właśnie chwili batutę oddaję Agnieszce, znanej podczas owego Zlotu, ze złowieszczego nicka – Sataneczki:

W górę i w dół, w górę i w dół wciąż na nowo,
w górę i w dół do Ciebie idę sama
..nie mam wiele - tylko dobry humor niosę ze sobą
gdy przez łzy śmiać się najtrudniej...

Niesie mnie zapach łąk do Ciebie..
jak liną związana pokornie kroczę
i w rytmie Twojego spokoju oddycham
choć pot... po czole gęsto spływa..


Niosę ze sobą piosenkę, czasem modlitwę zabieram ze sobą..
oczy niosą mnie drogą krętą, hen - aż po horyzont
i gdy witasz mnie deszczem czy pięknym świtem
ja uśmiechem dziękuję Ci za tę wędrówkę..


Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim forumowiczom za czarownie spędzony czas podczas zlotu. Dziękuję za pozytywne emocje, dzięki którym ładuję baterie na zwykłe nizinne dni.. :) Atmosfera była tak serdeczna, że trudno uwierzyć, aby to na tym świecie było możliwe - by tyle wspaniałych osób zebrało się jednocześnie w tym samym czasie w tym samym miejscu..! :) Zygmuntówka dopełniała całości, bowiem atmosfera tego schorniska dodawała uczucia jedności. Dziękuję też Satanowi, że pomimo braku mego formalnego związku z forum zdecydował się pokazać mi trochę swego "podziemnego" Świata.. :) ..wrota piekielne za prawdę warte są grzechu..! :) Jeszcze raz dziękuję i serdecznie zlotowiczów pozdrawiam! :) Sataneczka :wink:



Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Ostatnio zmieniony 13-01-2010 21:48 przez Satan, łącznie zmieniany 1 raz.
Należy przestrzegać przepisów BHP...zwłaszcza na kolei.

Awatar użytkownika
Taja
stary wyga
Posty: 1268
Rejestracja: 15-04-2007 15:06
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Taja » 13-01-2010 21:31

Zacna zima, zacna! :D

Awatar użytkownika
baniak
wędrowiec
Posty: 487
Rejestracja: 05-09-2006 19:52
Lokalizacja: Śnieżnicka Kraina(Stronie Śląskie)

Postautor: baniak » 27-01-2010 09:49

Satan pisze:
Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim forumowiczom za czarownie spędzony czas podczas zlotu. Dziękuję za pozytywne emocje, dzięki którym ładuję baterie na zwykłe nizinne dni.. :) Atmosfera była tak serdeczna, że trudno uwierzyć, aby to na tym świecie było możliwe - by tyle wspaniałych osób zebrało się jednocześnie w tym samym czasie w tym samym miejscu..! :) Zygmuntówka dopełniała całości, bowiem atmosfera tego schorniska dodawała uczucia jedności. Dziękuję też Satanowi, że pomimo braku mego formalnego związku z forum zdecydował się pokazać mi trochę swego "podziemnego" Świata.. :) ..wrota piekielne za prawdę warte są grzechu..! :) Jeszcze raz dziękuję i serdecznie zlotowiczów pozdrawiam! :) Sataneczka :wink:


I tu Agnieszka ujęła istote sprawy forumowych zlotów :wink:
ja tylko dodam od siebie,że Forum skupia dosłownie niesamowitych ludzi,nawet jeśli sprzeczają się to o Czechy czy chatke pod Śnieżnikiem :shock: ludzi wielu profesji i poglądów ale co w tym wszystkim jest motorem do działania? :arrow: Góry,w których każdy z nas jest równy,często bezsilny i bezradny ale w większości przypadków nad domiar Szczęśliwy i spełniony...Dziękuje Wam wszystkim za czas,który darowaliśmy sobie nawzajem...Oczywiście Wielkie ukłony w kierunku organizatorów :D I oczywiście właścicieli schroniska :arrow: Żyjcie długo i Szczęśliwie :wink: i do zobaczyska w Górach :arrow: Sudetcy Górale...
Wolne przewodnictwo-Śnieżnicka Kraina


Wróć do „Imprezy”