VIII ZIMOWY ZLOT FORUM "SUDETY IT"- miejsce.

Coś się gdzieś dzieje ciekawego? Jeżeli wiesz o jakiejś imprezie, sam ją organizujesz albo chciałbyś zorganizować - daj znać!

Gdzie robimy VIII zimowy zlot frum AD 2012 ?

Czas głosowania minął 28-12-2011 02:09

Schronisko PTTK Andrzejówka (Góry Kamienne/ Wałbrzyskie)
1
4%
Chatka Myśliwska (zwana też Domkiem pod Śnieżnikiem)
1
4%
Chata pod Lipą w Raczycach PTTK Jawor (Góry Kaczawskie) Ta wersja wymaga przedpłaty.
3
11%
Schronisko PTSM ZŁotoryja (Góry Kaczawskie)
10
37%
Agroturystyka w Marczowie (Pogórze Kaczawskie/ Izerskie)
3
11%
Inne
9
33%

Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
Ariel Ciechański
obieżyświat

Postautor: Ariel Ciechański » 15-12-2011 13:16

Michał pisze:Ale jeśli chodzi o Pasterkę, to schronisko należy do Biura Turystyki Aktywnej "kompas", a nie PTTK. I tutaj wstawię cytat z ich strony http://www.schroniskopasterka.pl/, :

Michale - jest schronisko PTTK w dzierżawie Kompasu (podobnie jak mniej ludne schronisko na Szczelińcu).

Awatar użytkownika
Satan
bardzo stary wyga

Postautor: Satan » 15-12-2011 13:48

Michał pisze:Chmm, jakby to powiedzieć... Nie wiem, czy schronisko z bezprzewodowym internetem, piłkarzykami i dyskoteką do białego rana, to jest to , co szukamy... A może ja się starzeję, wszak wczoraj stuknęła mi 40-stka :roll:

Ja byłem na Zlocie "npm'u" w Pasterce, było to w lutym ubiegłego roku i było mega zacnie. Mozna było pograć w "pindla", duży wybór gier planszowych, w miarę tanie piwko, mnóstwo szlaków wokoło, bardzo mili i uczynni i co wazne, z dużą dozą zrozumienia godpodarze(zrobiliśmy mały chlew podczas wieczorno-nocnej imprezy... :oops: ), są też kazamaty, klimatyczne podziemia, idealne do sączenia trunków i rozmów :D
Kłopot, w tym, że zimą może być tak sporo "biegówkowiczów"...dlatego optuję za Pudelkiem i Złotoryją :P
Należy przestrzegać przepisów BHP...zwłaszcza na kolei.

Awatar użytkownika
Taja
stary wyga

Postautor: Taja » 15-12-2011 15:01

Ja też Złotoryja, nigdy tam nie byłam :D

buba1
bardzo stary wyga

Postautor: buba1 » 15-12-2011 15:52

Taja pisze:Ja też Złotoryja, nigdy tam nie byłam :D

ja bylam,(tzn w Złotoryi ale w PTSMie tamtejszym nie) ale kaczawskiego nigdy dosc :-) wprawdzie nie na Złotoryje zaglosowalam ale rejon ten sam ;)
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "

na wiecznych wagarach od zycia...

cezaryol
bardzo stary wyga

Postautor: cezaryol » 15-12-2011 18:39

Michał pisze: wczoraj stuknęła mi 40-stka :roll:

Sto lat Michale :)

Waldi 449
podróżnik

Postautor: Waldi 449 » 15-12-2011 19:46

Przykro mi Michał że w ten sposób to zrozumiałeś o,, ogródku Buby" ale nie miałem nawet na myśli ,,nieformalnych spotkań forumowiczów " .....przepraszam jeżeli KOGOŚ uraziłem ....a w sprawie zlotu to chyba wstrzymam się od głosu ....
życie jest piękne ale jest tylko jedno...

Awatar użytkownika
olo23333
obieżyświat

Postautor: olo23333 » 15-12-2011 20:19

Waldi każdy musi wyrazić swoje zdanie :)
Ja za terenem Kaczawskim w zupełności nie jestem - była Poganka (niestety nie było mnie tam), był Maciejowiec więc robienie tam zlotu dla mnie mija się z celem... to moje osobiste odczucie ;) Wydaje mi się że powinniśmy się skupić na miejscach/pasmach w których zlotów naszego forum nie było.
Jeżeli większością głosów wybór padnie na Złotoryje lub tę drugą miejscówkę nie mówię że mnie nie będzie z góry bo uwielbiam nasze spotkania :) ale wolałbym inne miejsce...

Awatar użytkownika
IvanGn
podróżnik

Postautor: IvanGn » 15-12-2011 20:30

Ja jak nic nie strzeli ;p to będę :) Złotoryja mi pasuje i miło będzie Was zobaczyć :)
"Nie ma ładnych kościołów.. są kościoły i spalone kościoły.."

gar
stary wyga

Postautor: gar » 16-12-2011 00:06

Michał pisze: Chmm, jakby to powiedzieć... Nie wiem, czy schronisko z bezprzewodowym internetem, piłkarzykami i dyskoteką do białego rana, to jest to , co szukamy... A może ja się starzeję, wszak wczoraj stuknęła mi 40-stka :roll:

To tylko tak w reklamie :D
Polecam Pasterkę (spałem tam późną jesienią 2010 r.), bo to świetne miejsce i miła obsługa (do tego czysto i ciepło).
Kazamaty to dla nas świetny pomysł. Schodzimy do piwnic i robimy co chcemy nikomu nie przeszkadzając. A w piłkarzyki można zrobić turniej ...
Wszystko co piękne jest przemija, wszystko co piękne jest zostaje ...

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 16-12-2011 01:06

Ariel Ciechański pisze:
Michał pisze:Ale jeśli chodzi o Pasterkę, to schronisko należy do Biura Turystyki Aktywnej "kompas", a nie PTTK. I tutaj wstawię cytat z ich strony http://www.schroniskopasterka.pl/, :

Michale - jest schronisko PTTK w dzierżawie Kompasu (podobnie jak mniej ludne schronisko na Szczelińcu).

Arielu, tę informację wyczytałem na ich stronie.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 16-12-2011 01:12

Waldi 449 pisze:Przykro mi Michał że w ten sposób to zrozumiałeś o,, ogródku Buby" ale nie miałem nawet na myśli ,,nieformalnych spotkań forumowiczów " .....przepraszam jeżeli KOGOŚ uraziłem ....a w sprawie zlotu to chyba wstrzymam się od głosu ....

Waldi, spoko, nie ma za co przepraszać, nie zrozumieliśmy się.
Obrazek

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 16-12-2011 01:13

cezaryol pisze:
Michał pisze: wczoraj stuknęła mi 40-stka :roll:

Sto lat Michale :)

A dzięki :lol:

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 16-12-2011 02:07

Pasterka odpisała , mają wolne miejsca na luty, cena 30 zeta.
Qrde, mamy zagwozdkę.
Bo wszyscy , którzy wyrazili swoją opinię mają rację, trudno będzie osiągnąć kompromis. Bo z jednej strony liderem jest Złotoryja, na teraz już 5 głosów (ja jeszcze nie głosowałem), a możemy liczyć nawet 6, bo domyślam się, kto głosował na Marczów, i wiem, że do Złotoryi też chętnie przyjedzie :wink:
A z drugiej strony nie sposób też nie uwzględnić silnych głosów za Pasterką, rozumiem Ola, Gara i Waldiego, którym ta miejscówka się podoba. A nie chciałbym, aby któraś z opcji czuła się niedoceniona.
Myślałem, że może Jagodna w Górach Bystrzyckich pogodziła by wszystkich? Bo tak: jest fajne schronisko w starym klimacie, bez zbędnych luksusów (nie byłem, wyczytałem to w innych wątkach), są góry, nie było tam jeszcze imprezy forumowej, wogóle to Bystrzyckie są mało znane, jest ognisko (mniemam), jest dojazd.
Można nawet zrobić ciekawy program: w piątek, o ile ktoś przyjedzie z rana. to traska po górach, a w sobotę przejść zielonym szlakiem do Bystrzycy Kłodzkiej (ok. 2 godz. ) i w Bystrzycy jest o 13.56 pociąg do Kłodzka, pojechać na starówkę kłodzką, może uda mi się załatwić wejście do fortów, jakiś browar, i o 18.42 jest pociąg powrotny, jedziemy do Długopola, i dymamy czerwonym szlakiem do Spalonej, szlak idzie drogą ok. 9 km, po drodze może ktoś wytrzeźwieje, to pójdzie naprzód po samochód zabrać resztę nieboraków :lol: Oczywiście , program zależy od ilości śniegu.
Piszcie, co myślicie o Jagodnej, może w trakcie rozwoju sytuacji zrobimy nową ankietę.
pzdr

Awatar użytkownika
voi-vod
obieżyświat

Postautor: voi-vod » 16-12-2011 09:00

Michał pisze: A może ja się starzeję, wszak wczoraj stuknęła mi 40-stka :roll:

No to wszystkiego najlepszego!
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

"Lepiej jest milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."

Awatar użytkownika
keller
łazik

Postautor: keller » 16-12-2011 19:02

Póki co wstrzymuję się od głosu. Najlepiej widzi mi się Chatka pod Lipą ale ta przedpłata może stworzyć spory kłopot organizacyjny.
Gdybym musiał teraz głosować to głosowałbym na PTSM Złotoryja. Chociaż znam dobrze te tereny to zawsze jest coś ciekawego do zobaczenia na Pogórzu Kaczawskim. W Pogance też nie było wysokich gór a zlot był bardzo udany.
Bardzo podoba mi się pomysł z Jagodną jako obiekt i jako okolica do zwiedzania.

Wróć do „Imprezy”