Zloty forum sudety.it

Coś się gdzieś dzieje ciekawego? Jeżeli wiesz o jakiejś imprezie, sam ją organizujesz albo chciałbyś zorganizować - daj znać!
buba1
bardzo stary wyga

Postautor: buba1 » 06-03-2012 10:25

wirek pisze: Tor ponoć jest radioaktywny.

skad radioaktywny tor??? :shock:

moge zabrac licznik- sprawdzimy czy tor jest radioaktywny albo czy moj licznik dziala wogole ;)
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "

na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 06-03-2012 10:25

Byłem w tunelu onegdaj, tor jeszcze był, aczkolwiek warunki do spania raczej nieciekawe. Wiadomo: potłuczone butelki, g...a, śmieci itp. Ale przecież można rozbić namioty przed tunelem. Dla wygodnych jest PTSM w Bukowcu (dobrze napisałem?)
Przyznam się, że , ponieważ tunel jest po łuku i nie widać światełka, :D jakoś nie odważyłem się przejść. Ale byłem sam. Natomiast dzielnie przejechałem tunel ...rowerem między Głuszycą a Jedliną. Tym razem światełko w tunelu niezłe wprowadziło mnie w błąd, przed wjazdem wydawało się, że tunel jest krótki, a w rzeczywistości jechałem nim i jechałem... :lol:
Już widzę oczami wyobraźni te ognisko palone na podkładach kolejowych i aromat karbolu, :lol:
Faktycznie, maj to dobry termin. 8)

buba1
bardzo stary wyga

Postautor: buba1 » 06-03-2012 10:31

Michał pisze:Natomiast dzielnie przejechałem tunel ...rowerem między Głuszycą a Jedliną)

mysmy kiedys nim szli... faktycznie zesmy szli i szli i szliiiii... a swiatelko sie nie przyblizalo :)

Michał pisze:aczkolwiek warunki do spania raczej nieciekawe. Wiadomo: potłuczone butelki, g...a, śmieci itp)

smieci i butelki mozna pozbierac... gorzej z tymi g...ami i mokra ziemia...

Michał pisze:Już widzę oczami wyobraźni te ognisko palone na podkładach kolejowych i aromat karbolu, Laughing

nie znam aromatu karbolu ale mam duza ochote to sprawdzic :D
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "

Awatar użytkownika
olo23333
obieżyświat

Postautor: olo23333 » 06-03-2012 10:43

No i mamy kolejną fajną miejscówkę :)
A pro po wątku głównego może zaproponujecie według swojej wiedzy dla wymienioinych w 1 poście pasm preferowane miejsca - oczywiście mogą być w wersji "hard" i bardziej wygodnej też ;)

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 06-03-2012 10:43

buba1 pisze:

Nie spacerowałaś nigdy podczas upałów po drewnianych podkładach kolejowych ? :roll:

buba1
bardzo stary wyga

Postautor: buba1 » 06-03-2012 10:45

Michał pisze:
buba1 pisze:

Nie spacerowałaś nigdy podczas upałów po drewnianych podkładach kolejowych ? :roll:

ach, nie raz! acz nie mialam swiadomosci ze to cudowne cos co unosi sie w powietrzu to karbol!!! to jest jakis impregnat? bo troche podobnie pachna wygrzane w sloncu stare cerkwie, drewniane ploty itp
To chyba jeden z moich ulubionych zapachow :-) na rowni z zapachem starego smaru i niskooktanowej benzyny :D :D :D

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 06-03-2012 10:50

Przynajmniej kiedyś się tak nazywało, teraz nie wiem, czym nasycają, trzeba by się dowiedzieć www.nasycalniapludry.pl

buba1
bardzo stary wyga

Postautor: buba1 » 06-03-2012 10:50

olo23333 pisze:A pro po wątku głównego może zaproponujecie według swojej wiedzy dla wymienioinych w 1 poście pasm preferowane miejsca - oczywiście mogą być w wersji "hard" i bardziej wygodnej też ;)

ja chetnie cos zaproponuje, ale to dopiero jak bede w domu i wezme mapy w rece

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 06-03-2012 10:54

buba1 pisze:ja chetnie cos zaproponuje, ale to dopiero jak bede w domu i wezme mapy w rece

Buba jak weźmie mapy w ręce to zaproponuje zlot mobilny: Żelazny Most, Strzegom, Kowary, Walim, a na końcu finał w MRU :lol:

buba1
bardzo stary wyga

Postautor: buba1 » 06-03-2012 10:57

Michał pisze:
buba1 pisze:ja chetnie cos zaproponuje, ale to dopiero jak bede w domu i wezme mapy w rece

Buba jak weźmie mapy w ręce to zaproponuje zlot mobilny: Żelazny Most, Strzegom, Kowary, Walim, a na końcu finał w MRU :lol:

Jakies wiaty i urokliwe polanki na namioty tez sie zapewne znalezc uda :)

Human
stary wyga

Postautor: Human » 06-03-2012 11:13

W tamtych okolicach jest parę wiat super-hiper wypas, wersja hotelowa. Najbliższa na Przełęczy Marcowej, przy stołach lekko zmieści się z 12 osób, miejsca na namioty od groma, tylko wody obok brak.

Najlepszym miejscem na wiatingowy zlot jest jednak Stożek koło Sokołowska. Tam jest full wypas hotel.

buba1
bardzo stary wyga

Postautor: buba1 » 06-03-2012 11:14

Human pisze:
Najlepszym miejscem na wiatingowy zlot jest jednak Stożek koło Sokołowska. Tam jest full wypas hotel.

masz racje- super miejsce! ale tam juz robilismy zlot w 2010 roku

Human pisze: Najbliższa na Przełęczy Marcowej, przy stołach lekko zmieści się z 12 osób, miejsca na namioty od groma, tylko wody obok brak.

.

To jest chyba wlasnie ta wiata o ktorej pisal kiedys Franek ze by sie super nadala na zlot!

Awatar użytkownika
wirek
stary wyga

Postautor: wirek » 06-03-2012 11:38

buba1 pisze:
wirek pisze: Tor ponoć jest radioaktywny.

skad radioaktywny tor??? :shock:

moge zabrac licznik- sprawdzimy czy tor jest radioaktywny albo czy moj licznik dziala wogole ;)

Chemikiem jestem i mi się wszystko tylko z tym kojarzy :oops: http://pl.wikipedia.org/wiki/Tor_%28pierwiastek%29 a swoją drogą skądś się ta radioaktywność w Kowarach bierze. Impregnaty do podkładów kiedyś zawierały surową mieszaninę krezoli http://pl.wikipedia.org/wiki/Kreozot i to jest taki charakterystyczny, w dużym stężeniu lizolowy zapach

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 06-03-2012 14:21

buba1 pisze:To chyba jeden z moich ulubionych zapachow :-) na rowni z zapachem starego smaru i niskooktanowej benzyny :D :D :D

Buba, słuchaj, ludzie trzymają teraz po domach takie modne chińskie maszynki, wkłada się bateryjki, nalewa olejek aromatyczny i maszynka co kilka minut psika po mieszkaniu tym olejkiem.
Kup sobie taką maszynkę, nalej do niej nafty albo oleju napędowego i będziesz miała w domu jak w starej parowozowni :lol: :lol:

Fadel
obieżyświat

Postautor: Fadel » 06-03-2012 15:34

Kroi sie fajny zlot:

Miejsce spotkania w wiacie na Przeł. Marcowej w relacj Franka:

http://forum.sudety.it/viewtopic.php?p=29643&highlight=#29643

Smak narobiony przez Karola na drugi nocleg:

karolluczak pisze:Ten...
jesli chcecie to w sowich jest conajmniej kilkanascie bunkrow z czego do spania nadaje sie duuuuuza czesc :)

O jeny:

buba1 pisze:
Michal ma racje- twoj pomysl jest rewelacyjny! jestem za majem! moze 12-13 maj?? :D Takie gory sowie to ja rozumiem! Ostatnio w relacji RedAngela czytalam tez o fajnej sztolni kolo Gluszycy, mozna by odwiedzic jakos przy okazji :D

:cry: I znowu zlot w plecy. Pierwsza połowa maja obowiązkowo w pracy, na drugą zarezerwowałem tanie bilety z Ryanaira na Maltę :cry: :cry:

Wróć do „Imprezy”