Topiciel 9 - Przygodowy Rajd na Orientację - 23-24 listopada

Coś się gdzieś dzieje ciekawego? Jeżeli wiesz o jakiejś imprezie, sam ją organizujesz albo chciałbyś zorganizować - daj znać!
cezaryol
bardzo stary wyga

Postautor: cezaryol » 26-11-2012 18:57

skiboy pisze:Jak w większości takich imprez aktualność map pozostawia wiele do życzenia Z pewnością aktualizacja mapy była robiona co najmniej 20 lat temu.

Co do aktualności mapy, trudno mi się wypowiadać. Wydłużenie trasy wynikało bardziej z takiego, a nie innego wyboru dróg. Jednak faktem jest, że była zaznaczona droga (co najmniej jedna ), która w rzeczywistości nie istniała.

skiboy pisze:Najważniejsze ,że pokonaliście trasę a nie ona Was.Relacja bardzo ciekawa(na wesoło)..Czekamy na ciąg dalszy.Szczere gratulacje dla dzielnego teamu.

Team dziękuje, a Leuthen obiecał, że napisze ciąg dalszy.

Leuthen
stary wyga

Postautor: Leuthen » 26-11-2012 19:43

cezaryol pisze:Co do aktualności mapy, trudno mi się wypowiadać. Wydłużenie trasy wynikało bardziej z takiego, a nie innego wyboru dróg

Ale pamiętasz, że częściowo sam je wybierałeś :?: :wink:

cezaryol pisze:Jednak faktem jest, że była zaznaczona droga (co najmniej jedna ), która w rzeczywistości nie istniała.

Rzekłbym: co najmniej dwie (pierwsza: za wiaduktem w drodze do punktu "Y" czyli nie istniejące rozdroże o takowym jak litera ww. PK kształcie oraz droga przy kościele w Chełstowie (w drodze do PK "R").

cezaryol pisze:Team dziękuje, a Leuthen obiecał, że napisze ciąg dalszy.

Ja również dziękuję i obiecuję, że cd. będzie, ale kiedy, tego już nie obiecuję :P

cezaryol
bardzo stary wyga

Postautor: cezaryol » 26-11-2012 20:42

Leuthen pisze:
cezaryol pisze:Jednak faktem jest, że była zaznaczona droga (co najmniej jedna ), która w rzeczywistości nie istniała.

Rzekłbym: co najmniej dwie (pierwsza: za wiaduktem w drodze do punktu "Y" czyli nie istniejące rozdroże o takowym jak litera ww. PK kształcie oraz droga przy kościele w Chełstowie (w drodze do PK "R").

Właśnie tę w Chełstowie miałem na myśli. A jeśli chodzi o drogęi za wiaduktem, to co do jej istnienia można się spierać. Coś tam jednak mogło być.

skiboy
obieżyświat

Postautor: skiboy » 26-11-2012 21:44

Niejednokrotnie podczas treningów czy na zawodach BNO miałem taką sytuację że to co na mapie było drogą lub ścieżką,w rzeczywistości było tylko ledwie widocznym wspomnieniem po niej, a jeszcze na dodatek w nocy to już całkiem inna bajka.

cezaryol
bardzo stary wyga

Postautor: cezaryol » 26-11-2012 21:47

skiboy pisze:Niejednokrotnie podczas treningów czy na zawodach BNO miałem taką sytuację że to co na mapie było drogą lub ścieżką,w rzeczywistości było tylko ledwie widocznym wspomnieniem po niej, a jeszcze na dodatek w nocy to już całkiem inna bajka.

Ale dzięki takim sytuacjom zwiększa się poziom atrakcyjności imprezy oraz irytacja ( lub zadowolenie ) uczestników :)

Wróć do „Imprezy”