ZLOT

Coś się gdzieś dzieje ciekawego? Jeżeli wiesz o jakiejś imprezie, sam ją organizujesz albo chciałbyś zorganizować - daj znać!
gar
stary wyga

Postautor: gar » 06-01-2013 21:40

grzesievip3 pisze:na jednym z forum śmieją się z nas, że robimy zloty w PTSM-ach a nie w schroniskach górskich

Żal im d... ściska, bo też by tak chcieli.
Wszystko co piękne jest przemija, wszystko co piękne jest zostaje ...

Awatar użytkownika
Pudelek
bardzo stary wyga

Postautor: Pudelek » 06-01-2013 23:26

wiele PTSM-ów jest znacznie bardziej sympatycznych niż większość schronisk położonych w górach... zresztą, co tu dużo mówić - każde forum ma jakąś naczelną zasadę zlotów. Na jednych ludzie idą pokazać ile potrafią przejść, na innych po prostu się spotkać (i przy okazji zobaczyć coś ciekawego).

ale ponoć prawdziwi, wypasioni turyści wiedzą lepiej 8)
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś."

https://picasaweb.google.com/110344506389073663651

http://hanyswpodrozach.blogspot.com/

Awatar użytkownika
wirek
stary wyga

Postautor: wirek » 07-01-2013 07:49

grzesievip3 pisze:na jednym z forum śmieją się z nas, że robimy zloty w PTSM-ach a nie w schroniskach górskich

Ciekawe, jak zrobić zlot w schronisku górskim i zobaczyć Złotoryję, Świerzawę i Miłek i żeby to jeszcze nie zahaczało o turystykę idiotyczną :P

gar
stary wyga

Postautor: gar » 07-01-2013 10:32

wirek pisze: Ciekawe, jak zrobić zlot w schronisku górskim i zobaczyć Złotoryję, Świerzawę i Miłek i żeby to jeszcze nie zahaczało o turystykę idiotyczną :P

Mniemam, że są pewne grupy tzw. turystów, które gardzą Złotoryją, Świerzawą i Miłkiem :D
Wszystko co piękne jest przemija, wszystko co piękne jest zostaje ...

Awatar użytkownika
grzesievip3
wędrowiec

Postautor: grzesievip3 » 07-01-2013 10:58

gar pisze:
wirek pisze: Ciekawe, jak zrobić zlot w schronisku górskim i zobaczyć Złotoryję, Świerzawę i Miłek i żeby to jeszcze nie zahaczało o turystykę idiotyczną :P

Mniemam, że są pewne grupy tzw. turystów, które gardzą Złotoryją, Świerzawą i Miłkiem :D

no jak to opisać w gazecie :-) toż to nie wypada i obciach

Awatar użytkownika
olo23333
obieżyświat

Postautor: olo23333 » 07-01-2013 15:42

to już wiadomo jakie forum:) jakiś czas prenumerowałem - 2 lata ale jakoś mi przeszło...

buba1
bardzo stary wyga

Postautor: buba1 » 07-01-2013 20:28

grzesievip3 pisze:
wirek pisze: A może PTSM w Lubachowie?

na jednym z forum śmieją się z nas, że robimy zloty w PTSM-ach a nie w schroniskach górskich. Ale jak dla mnie może być ptsm

ich problem.. pewno ich skręca z zazdrosci ze nasze zloty sa fajniejsze!!! :twisted:

Pudelek pisze:wiele PTSM-ów jest znacznie bardziej sympatycznych niż większość schronisk położonych w górach...

W pelni sie zgodze ze czesto w PTSMach jest fajniejszy klimat!! Acz czesto chatki sa sympatyczniejsze od PTSMów ale w Sudetach nie ma ich zbyt duzego wyboru...

Michał pisze:[
Proponuję przejść do konkretów, i zakładać ankiety, osobiście dla mnie wszystkie propozycje są fajne. Tylko Odrodzeniu stanowcze "nie" :lol:

Czybys wybieral sie na zimowy zlot rowerem? Tak dobrze rozpoczales rok to sie rozochociles , co?? :lol:

A tak serio to ja podobnie jak Michał. Wszystkie miejsca mi pasuja oprocz Odrodzenia (bo tam napewno bedzie w duzych ilosciach to biale g... zwane potocznie sniegiem... :?

I zeby nie ostatni weekend lutego.. plissssss
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "

na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 08-01-2013 00:28

grzesievip3 pisze:na jednym z forum śmieją się z nas, że robimy zloty w PTSM-ach a nie w schroniskach górskich.

No cóż, psy szczekają, karawana jedzie dalej. Skoro w ciągu kilku lat było 9 zlotów, w których uczestniczyło od 7 do 30 osób, to widocznie jest zapotrzebowanie i miejsce na świecie na takie imprezy. A najczęściej jest tak, że śmieją się ci, którzy sami nigdy nie uczestniczyli we zlotach.

buba1 pisze:
Michał pisze:Proponuję przejść do konkretów, i zakładać ankiety, osobiście dla mnie wszystkie propozycje są fajne. Tylko Odrodzeniu stanowcze "nie" :lol:

Czybys wybieral sie na zimowy zlot rowerem? Tak dobrze rozpoczales rok to sie rozochociles , co?? :lol:

Sprawa jest bardziej trywialna i przyziemna. Przygotowujemy na wiosnę wycieczkę SIK, i mam obawy, żeby nie wyszły dwie imprezy pod rząd. Dlatego naciskam na ankietę z terminem zlotu, żeby wiedzieć, na czym stoimy.

Waldi 449
podróżnik

Postautor: Waldi 449 » 08-01-2013 14:42

Panie i panowie nie zapominajmy że przed nami a raczej ,,naszymi" dziecmi ferie zimowe więc jeśli chcemy jakąś dobrą miejscówkę to pora się uwijac z miejscem i terminami cobyśmy nie musieli spotkac a może musieli spotkac się na rynku u BUBY w Oławie(mnie się podoba)a kto będzie miał na zlot przyjechac lub przyjśc (jak ECO przez cztery pasma i nic MU nie przeszkadzało) to w efekcie miejsce robi się problemem drugorzędnym bo On czy ONA i tak na zlot przybędzie....a w,, tajemnicy wielkiej " to mogę tylko powiedziec że Grześ szykuje jakieś atrakcje specjalne w pewnym jednym miejscu, ale to .... TAJEMNICA ....
życie jest piękne ale jest tylko jedno...

buba1
bardzo stary wyga

Postautor: buba1 » 08-01-2013 19:56

Waldi 449 pisze: cobyśmy nie musieli spotkac a może musieli spotkac się na rynku u BUBY w Oławie(mnie się podoba).

Sympatyczniej na wałach nad Odra, w spelunce przy PKP albo u mnie w domu :wink: :wink: Rynek to taki srednio klimatyczny u nas... :lol:

Waldi 449 pisze:...a w,, tajemnicy wielkiej " to mogę tylko powiedziec że Grześ szykuje jakieś atrakcje specjalne w pewnym jednym miejscu, ale to .... TAJEMNICA ....

a jak ankieta wykaze inne miejsce to co z niespodzianka?
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 08-01-2013 23:34

buba1 pisze:
Waldi 449 pisze:...a w,, tajemnicy wielkiej " to mogę tylko powiedziec że Grześ szykuje jakieś atrakcje specjalne w pewnym jednym miejscu, ale to .... TAJEMNICA ....

a jak ankieta wykaze inne miejsce to co z niespodzianka?

No właśnie, co? Ja też się wstrzymałem przed zagłosowaniem, skoro Grześ ma plany cd. konkretnego miejsca. Waldi, wyjaśnij nam, proszę tę sprawę...:-)
Chyba, że niespodzianka jest wspólna dla wszystkich lokalizacji ankiety, np rozpoczynamy zlot w jakimś zacnym lokalu w Nowej Rudzie, skąd idziemy na zlot pieszo ;-)

buba1
bardzo stary wyga

Postautor: buba1 » 09-01-2013 19:45

No wlasnie ja tez jeszcze nie zaglosowalam. Jesli tylko jedna z lokalizacji ma byc z niespodzianka to moze warto ją wybrac?? :lol:

Waldi 449
podróżnik

Postautor: Waldi 449 » 09-01-2013 20:43

Buba , Michał niechcący puściłem trochę wieści ,jak wiadomo w zimę wszystko zależy od zimy a dopiero póżniej można planowac wszystko zależnie od warunków .....co by nie było i gdzie zloty i tak są super a jubileusz do czegoś chyba zobowiązuje...pozdrówka
życie jest piękne ale jest tylko jedno...

Awatar użytkownika
wirek
stary wyga

Postautor: wirek » 09-01-2013 20:56

Chwila moment. Impreza przedzlotowa w jakimś lokalu w Nowej Rudzie, skąd pójdziemy na zlot pieszo 8) W ankiecie póki co prowadzi Pasterka. Do Wójtowic, po sąsiedzku z Jagodną szedłem kiedyś 10 godzin, bez śniegu. Może na Św.Annie dają noclegi?

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 09-01-2013 21:02

wirek pisze:Chwila moment. Impreza przedzlotowa w jakimś lokalu w Nowej Rudzie, skąd pójdziemy na zlot pieszo 8)

Tak tylko zażartowałem sobie :lol:

Wróć do „Imprezy”