Szykuje się wiosenna impreza na Skałkach Stoleckich :)

Coś się gdzieś dzieje ciekawego? Jeżeli wiesz o jakiejś imprezie, sam ją organizujesz albo chciałbyś zorganizować - daj znać!
Leuthen
stary wyga

Szykuje się wiosenna impreza na Skałkach Stoleckich :)

Postautor: Leuthen » 18-02-2014 15:21

Mój ulubiony forumowicz Karol Sawiak zapowiada na stronie słynnej Zielonogórskiej Grupy Eksploracyjnej "akcję w Stolcu" :)

http://zobten.blogspot.com/2014/02/stol ... mment-form

Jak zwykle teksty na poziomie. Mały cytat

http://www.youtube.com/watch?v=1-je56ImhAk od ok 20 minuty - mowa o strukturach - murach w kształcie okręgu... nie, które niskie, nieodstające od ziemi - inne nawet do 2,5 m ( ancient stone ruins ), które znajdują się w Afryce - i nikt o nich w książkach nie pisze - są foty z lotu ptaka - widać jak się łączyły te okręgi. Każdy jest inny - i o czym koleś wspomina to, że należy zwrócić szczególna uwagę na otoczenie, tam kryją się, czasem już pod ziemią ruiny jakiegoś budynku.
w ok 1:07:00 mowa o BARDZO ciekawym eksperymencie - badaniu owych kręgów, i tak jak mówiłeś o kręgach tych na Ślęży - w środku jest cieplej... - tam chodzi o częstotliwość o dźwięk.. - o to o czym Tesla ponoć mówił ( swoją drogą Tesla dla mnie jest człowiekiem 1 wszechczasów - a został potraktowany przez władze i elyty jak śmieć co tylko potwierdza ową teorie bo umar chyba nawet zadłużony - nie miał na jedzenie, mieszkanie... ) Ponoć w tych kręgach z których emanuje "dźwięk Gai" Naszej Matki ZIemi czy jakkolwiek by tego nie nazwać... zanika zasięg gps - "doom shaped effect".
Teraz mi się przypomniało, że oglądając jakiś film chyba akurat Pawła Szydłowskiego - mówiono o dokładnie takich kręgach ułożonych z kamienia, który otaczał górę - cel był prosty - lud nie miał się zbliżać do szczytu - tam byłą mowa o vimanach itd.. - to napewno był film Pawła Szydłowskiego.
Kolejna rzecz to kręgi sacrum/profanum o, któych mówiłes i na których byliśmy noworocznie - według tego co słyszałem nie powinno absolutnie nic znajdować się w środku kręgu ( mam namyśli "coś" w ziemii ) - predzej w samym murze od strony zewnetrznej.
Zapewne nie wniosłem nic nowego - za długo w tym siedzisz ;) ale nigdy nie wiadomo - a nóż widelec.
Także Karolu jeżeli Ty i reszta ZGE się zgodzi to dajcie mi info przed wyjazdem jakimś a o ile nie będe musiał pracować w tym czasie to na pewno pojadę!
Marcin N.

Awatar użytkownika
olo23333
obieżyświat

Postautor: olo23333 » 18-02-2014 15:54

WTF o co kaman:)

hm0
wędrowiec

Postautor: hm0 » 18-02-2014 20:10

Leuthen, zamiast wstawiać bzdury kuj jak wstawiać zdjęcia. :)

Wróć do „Imprezy”