Zaproszenie na 10 Rajd Prudnik - Pradziad

Coś się gdzieś dzieje ciekawego? Jeżeli wiesz o jakiejś imprezie, sam ją organizujesz albo chciałbyś zorganizować - daj znać!
opawski1
obieżyświat
Posty: 674
Rejestracja: 02-09-2013 10:44
Lokalizacja: Prudnik

Zaproszenie na 10 Rajd Prudnik - Pradziad

Postautor: opawski1 » 30-06-2021 22:51

Zapraszam na 10 jubileuszowy Rajd Prudnik - Pradziad, który odbędzie się 7 sierpnia 2021 r.. Co to jest? Jak śledzicie moje relacje na forum czy stronie to wiecie, jeśli nie to: Ideą tego wydarzenia jest pokonanie 60 km w ciągu 15 h wędrując z nisko położonego Prudnika przez Góry Opawskie i Jeseniki na najwyższy szczyt Sudetów Wschodnich - Pradziad (1491 m). Uczestnicy po drodze muszą zmierzyć się z trudnościami górskiej trasy zarówno dystansem jak i dużymi przewyższeniami (około 4000 m łącznie góra/dół).

To już 10 lat, wszystko zaczęło się 13 sierpnia 2011 r. gdy w 21 osobowej grupie ruszyliśmy z Prudnika zdobyć Pradziada podczas jednodniowej wędrówki. W tym gronie byłem również ja i tak już zostało, gdyż każdego roku uczestniczę w tej imprezie :P W 2011 r. podczas pierwszej edycji oprócz mnie w rajdzie uczestniczył także inny użytkownik tego forum. Czy w tym roku pojawi się na starcie? :P
Zapisy ruszają już jutro (1.07 o godz. 20:00)!

Więcej informacji, jak się zapisać, przebieg trasy, parę widoczków, które uczestnicy będą mogli oglądać, a także relacje z poprzednich edycji. To wszystko u mnie na stronie w poście: ZAPISY NA 10 RAJD PRUDNIK-PRADZIAD

Obrazek

Obrazek
Prudnik pod Pradziadem - 38 km - maj 2021

Obrazek

Jeśli ta impreza Was nie zainteresuje to przy okazji odsyłam do kalendarza rajdów długodystansowych w mojej okolicy, we wrześniu polecam 19 Prudnicki Maraton Pieszy, w październiku Zlatohorski Treking. Całe zestawienie tutaj: KALENDARZ RAJDY 2021
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/

Leuthen
bardzo stary wyga
Posty: 2491
Rejestracja: 04-07-2011 09:14
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zaproszenie na 10 Rajd Prudnik - Pradziad

Postautor: Leuthen » 02-07-2021 12:52

opawski1 pisze:W 2011 r. podczas pierwszej edycji oprócz mnie w rajdzie uczestniczył także inny użytkownik tego forum. Czy w tym roku pojawi się na starcie? :P

Nie.
Terra Tenebrae
Telluris Malus
Quisere Pere Curiatus


Wróć do „Imprezy”