Zlot forumowiczów

Coś się gdzieś dzieje ciekawego? Jeżeli wiesz o jakiejś imprezie, sam ją organizujesz albo chciałbyś zorganizować - daj znać!
Awatar użytkownika
Voytek
łazik

Zlot forumowiczów

Postautor: Voytek » 24-03-2005 16:06

Co Wy forumowicze na to by zorganizować zlot forumowiczów portalu Sudety.it. Może jakieś propozycje, gdzie to raczej wiadomo (w końcu Sudety.it), a co do terminu, hmmm najlepsze byłyby wakacje, bo wolne, ale ludziska wyjeżdżają, to może któryś z weekendów wrześniowych (wkońcu we wrześniu studenci też mają jeszcze teoretycznie wolne).
Czekam na opinie forumowiczów i admina oczywiście.
Pozdrawiam
"...Góry znaczą dla mnie tyle co ludzie, tak daleko trzeba dziś zajść...by spotkać człowieka..."

Voytek :-)
www.zarodreptaki.zarow.pl

derk

no baaaaa

Postautor: derk » 24-03-2005 18:15

no pomysł bardzo bardzo ciekawy. tylko nie wiadomo jakie byłoby zainteresowanie?! a moze by tak zorganizowac zlot w długi majowy łikend. proponowałbym jakąś długą ciekawą trase a nie że byłoby to tylko przejscie od stacji pkp pod schronisko. a moze przejscie nocne na noc świętojańską w czerwcu chocby do sobótki?! szukanie paproci i te sprawy.hmmmm?!

Maciej
tramp

Postautor: Maciej » 24-03-2005 19:40

"zlot forumowiczów portalu Sudety.it" Bardzo ciekawy pomysł.
Jesli ktoś wie że by się pojawił to niech pisze ja bardzo chętnie. :D
Maciej

klossone
tramp

Postautor: klossone » 24-03-2005 20:16

Witam.

Popieram całym sercem i duszą :D

Wolałbym dłuższy wypad bo już sama podróż zajmuje sporo czasu (w moim przypadku).

Z Olsztyna jak zwykle klossone.

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator

Postautor: Apollo » 24-03-2005 22:15

Rewelacyjny pomysł!!!

Proponuję, żeby każdy, kto jest za, opisał: termin dlań wygodny oraz miejsce.
Postaram się "ręcznie" głosy te podsumować - dajmy na to do połowy kwietnia. A może PT. Administratorzy zafundowaliby nam skrypt ankiety z dwoma pytaniami?

Tak czy inaczej - oto moje głosy:
czas - VII - X
miejsce - Góry Bialskie / Złote (nieśmiało proponuję Bielice, chociaż dla niezmotoryzowanych może być problem z dojazdem) - dobry punkt na wypady pod Śnieżnik, a dodatkowo można w plecak napchać fluorytów ;)

apollo

Silesia

Postautor: Silesia » 26-03-2005 00:34

apollo pisze:Rewelacyjny pomysł!!!

Proponuję, żeby każdy, kto jest za, opisał: termin dlań wygodny oraz miejsce.
Postaram się "ręcznie" głosy te podsumować - dajmy na to do połowy kwietnia. A może PT. Administratorzy zafundowaliby nam skrypt ankiety z dwoma pytaniami?

Tak czy inaczej - oto moje głosy:
czas - VII - X
miejsce - Góry Bialskie / Złote (nieśmiało proponuję Bielice, chociaż dla niezmotoryzowanych może być problem z dojazdem) - dobry punkt na wypady pod Śnieżnik, a dodatkowo można w plecak napchać fluorytów ;)

apollo

Bielice? Czy to nie tu urodził sie Michał Khlar St. ??? Jeśli tak to ja jestem za o ile to zlot koedukacyjny. :D

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator

Postautor: Apollo » 26-03-2005 00:42

Silesia pisze:(...)jestem za o ile to zlot koedukacyjny. :D

Innej możliwości w ogóle nie biorę pod uwagę :D

Maciej
tramp

Postautor: Maciej » 26-03-2005 10:23

Bielice jak dla mnie mogą być pod warunkiem że ktoś zmotoryzowany mnie zabieże po drodze z jakiejś bardziej dostępnej miejscowości. Ale myśle że jak już będzie wiadomo kto jedzie taka osoba się znajdzie ...
Aha koedukacja to podstawa :D
Maciej

Gość

Postautor: Gość » 26-03-2005 11:43

Hmmm widzę, ze następuja powolna akceptacja tematu, mając na myśli lokalizację myślałem raczej o bardziej ucywilizowanych górach (chodzi mi o dojazd), czyli o Karkonoszach, ale dlaczebo by nie uderzyć w Kotliną Kłodzką. W końcu "Pod Śnieznikiem" też jest przyjemnie. Zwłaszcza jak świeci słonko :D. Czekam na dalsze opinie.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Voytek
łazik

Postautor: Voytek » 26-03-2005 11:47

ten post powyżej jest mój, sorki ale problem z logowaniem.
Pozdrawiam
"...Góry znaczą dla mnie tyle co ludzie, tak daleko trzeba dziś zajść...by spotkać człowieka..."

Voytek :-)

www.zarodreptaki.zarow.pl

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator

Postautor: Apollo » 26-03-2005 15:41

Voytek pisze:mając na myśli lokalizację myślałem raczej o bardziej ucywilizowanych górach

Bielice to tylko propozycja. Zdaję sobie sprawę z problemów komunikacyjnych, dlatego też zaproponowałem demokratyczne głosowanie - niech każdy poda propozycję czasu i miejsca, z tego wybierzemy najpopularniejsze, oczywiście o ile będą zgodne z naszymi oczekiwaniami ;), jak mawiał Stanisław Anioł.

Myślę, ze letni wypad w Karkonosze (z początkiem w Szklarskiej Porębie) też jest wart przemyślenia.

klossone
tramp

Postautor: klossone » 26-03-2005 16:39

Witam.

Każdy termin tylko nie maj (mam trzy komunie w rodzinie) :D

Szklarska jest OK, Śnieżnik i okolice też. Wybór należy do Was :D

Ze słonecznego Olsztyna jak zwykle klossone.

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator

Postautor: Apollo » 01-04-2005 20:57

Silesia pisze:Bielice? Czy to nie tu urodził sie Michał Khlar St. ??? Jeśli tak to ja jestem za o ile to zlot koedukacyjny. :D

I owszem, to "te" Bielice. A przy okazji - bardzo ciekawy zakątek doliny Białej Lądeckiej, wciśniętej pomiędzy Góry Złote na wschodzie i Góry Bialskie na zachodzie.

klossone
tramp

Postautor: klossone » 04-04-2005 14:23

Witam.

Hmmm.... lato w Karkonoszach jak najbardziej. A może ktoś zaproponuje coś konkretnego.

klossone
tramp

Postautor: klossone » 04-04-2005 14:54

Witam ponownie.

Ja zaproponuję termin: lipiec, a niech pozostali zdecydują gdzie.

Wróć do „Imprezy”