już powoli nie daję rady sobie z tym wszystkim

Wszystko co niezwiązane z górami i turystyką
azja
wędrowiec
już powoli nie daję rady sobie z tym wszystkim

Postautor: azja » 07-10-2013 08:36

Ciągła walka o wszystko wykańcza człowieka.Wszędzie trzeba udowadniać że jest się chorym np.ostatnio pani na komisji powiedziała że jestem pijany po 5 minutach rozmowy-żenada totalna.Co ja zrobię że taki już jestem po wypadku mam już powoli tego dosyć tylko tu daj tu zapłać a może my ci coś damy ale prędzej zabierzemy żebyś w końcu zdechł i będzie spokój a w ogóle czego ty chcesz od nas żyjesz to się ciesz a nie jakąś kasę chcesz jeszcze od nas dostajesz od maja 318zł to sobie żyj za to a co nie da się???Ludzie pomyślcie dla kogo i za co pracujecie bo potem jak coś to ciągłe sądy lekarze prawnicy a w moim przypadku już to trwa 5lat będzie 10 listopada i końca nie widać tzn. widać jak siły nie starczy to pojadę w moje kochane góry i się powieszę a będą to sudetki moje kochane.Pozdrowionka dla wszystkich i tych co mnie znają i co nie z górskim hej

Awatar użytkownika
Michał
Moderator

Postautor: Michał » 08-10-2013 01:07

Stary, spokojnie, wyluzuj. Życie ciągle rzuca nam kłody pod nogi, ale dzięki temu stajemy się bardziej lepsi, i więcej w nas dobroci.
System opieki społecznej jest do chrzanu, to prawda, ale chyba bardziej dokucza Ci samotność i pozostawienie samemu sobie z trudnymi problemami.
Ale tak nie jest :) Masz internet, spróbuj nawiązać kontakt z jakąś grupą wsparcia, stowarzyszeniem. teraz jest tego pełno, tam ludzie wzajemnie się wspierają dobrą radą, duchem, w grupie jest zawsze raźniej, a często mają specjalistów, którzy wesprą fachową radą, choćby psychologiczną.
Nie jesteś sam, choćby na tym naszym forum, jest jeszcze kilku forumowiczów, którzy też borykają się ze poważnymi problemami zdrowotnymi. Dasz radę!
Powodzenia :D

Awatar użytkownika
baniak
wędrowiec

Postautor: baniak » 08-10-2013 13:36

Tak ,azja dasz rade Góralu Śnieżnicki :lol: Będzie dobrze!!!!
Wolne przewodnictwo-Śnieżnicka Kraina

azja
wędrowiec
dzięki

Postautor: azja » 08-10-2013 20:28

Samotność to jedno ale tu trzeba walczyć o wszystko zaczynając od kasy na wynajem mieszkania po udowadnianiu że się jest chorym kończąc po drodze jeszcze moja była żonusia nasłała komornika sądowego na mnie który wali mi 60%renty na alimenty ale żeby było mało nie pozwala mi się z nim spotykać.Ciągła walka o jedzenie leki o ciuchach nie wspomnę bo mam jeszcze z przed wypadku ale i to się kończy bo przecież 10 listopada mija 5 lat jak nie pracuję tylko żyję z tej jałmużny zwanej rentą teraz są owoce grzyby jakoś to łączę ze sobą ale jak przyjdzie zima to awaria.Dzięki choć za słowa otuchy Pozdrawiam

buba1
bardzo stary wyga

Postautor: buba1 » 14-10-2013 20:24

wyslalam ci pw
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "

na wiecznych wagarach od zycia...

azja
wędrowiec
Hej

Postautor: azja » 10-11-2013 23:35

walczę o wszystko ale coraz bardziej sił brak i szczególnie kasy za dom jeszcze wiszę 100zł net mi zaraz wyłączą bo nie styknęło żeby opłacić i tak się kończy góralskie życie wciąż pod górę ale ile można ???

azja
wędrowiec
Postautor: azja » 11-11-2013 11:12

Wczoraj skończyłem 5 lat.Trochę wyrośnięty ze mnie bachor ech tylko gór mi strasznie brakuje oj strasznie

azja
wędrowiec
Postautor: azja » 13-11-2013 19:53

ta pi.....a k...a lekarz sądowy zeznała wczoraj w sądzie że przyszedłem pijany na badanie i widziała u mnie wódkę głupia łajza jednak w tym miasteczku te baby są popierdolone jak tu żyć idzie zima kasy ni ma braki tylko braki człowiek ani łajza ani pijak a ma gorzej niż oni

azja
wędrowiec
Postautor: azja » 23-11-2013 19:52

Kufa nie wyrabiam finansowo jak mnie wywali to jadę w góry się powiesić tyle mi zostało i dzięki za znajomość na forum jak i na żywo wszystkim.Po 5 latach wygrałem w sądzie i mam 100%uszczerbku na zdrowiu ale może jeszcze się zus odwołać i takie bujanie a ja ciągle kasy nie mam.Święta i sylwek znowu chyba samotnie w domu i jak tu żyć?Nie jedzie ktoś przez Łódź w Sudety najlepiej na Śnieżnik?Może by mnie zabrał tam jakoś dam radę być normalnie z ludźmi nie sam w domu jak ten menel i samotnik a zarazem człek który kocha góry i tu w dolinach jest mu k......o źle.

cezaryol
bardzo stary wyga

Postautor: cezaryol » 29-11-2013 21:59

Azja, po takim wpisie powinno się powiadamiać odpowiednie służby na wszelki wypadek, ale to chyba raczej gorzki żart, niż zamiar?

azja
wędrowiec
Postautor: azja » 03-12-2013 04:22

Jakoś żarty minie się ostatnio nie trzymają a co do służby każdy tylko patrzy żeby mi zabrać co się da a człowiek walczy o wszystko i musi udowadniać że jest chory i nie daje rady z tym wszystkim.Wczoraj znowu usłyszałem że do pracy bym poszedł to by było lepiej-tylko malutki szczególik jest tym że ja 2-3razy w miesiącu nawet z domu nie wychodzę bo sił brak i boli jak cholera a na leki nawet brak bo nawet za wynajem jeszcze wiszę 350 zł w końcu gość mnie wywali i wyląduję w czarnej d... bo nie będzie wyjścia a już jest zajebiście trudno niestety.Święta i sylwester już coraz bardziej okazują się kolejnym spędzeniem w samotności z powodów braków finansowych.Jak na razie tylko z jedzeniem sobie daję jako tako radę ale gdzie mu do diety którą powinienem stosować he he chyba bardzo daleko ale albo nie jeść nic (ile można)albo co się akurat ma i co się da i upoluje ale to do czasu bo często chata i wc na miejscu trzyma taki mały skutek uboczny tej diety do której zmusza życie na tej jałmużnie zwanej rentą.Najgorszemu wrogowi tego nie życzę uwierz mi
.Idę sobie drogą taką
Jaką dumny sam obrałem
Idę, śpiewam dumny z tego |
Że swej duszy nie sprzedałem...Fałszywi ludzie do szczęścia są mi tak potrzebni jak dziwce majtki.

marekkk
turysta niedzielny

Postautor: marekkk » 20-01-2014 20:46

Mam nadzieję, że będzie lepiej. Powodzenia

Wróć do „Hyde Park”