Syrioosh'a podsumowanie roku 2015

Planujesz wypad? Byłeś gdzieś i masz ochotę podzielić się wrażeniami z innymi - zrób to koniecznie! Zdjęcia mile widziane!
Awatar użytkownika
Syrioosh
wędrowiec

Syrioosh'a podsumowanie roku 2015

Postautor: Syrioosh » 04-01-2016 11:08

Ja też zrobiłem małe podsumowanie minionego roku. U mnie wyszło ono bardzo skromnie w porównaniu do Włodarza i Buby. Jeden wypad w góry miesiącu, ale najważniejsze ,że fajnie było.

Styczeń: Sokołowsko - Andrzejówka, piękna pogoda i dużo śniegu.

Obrazek

Obrazek

Luty: Szklarska Poręba - schronisko Szrenica - schronisko Pod Łabskim Szczytem - Szklarska Poręba. W planie było dojście do Śnieżnych Kotłów niestety piękna pogoda w oka mgnieniu zmieniła się w śnieżną zadymkę uniemożliwiającą dalszą wędrówkę.

Obrazek

Obrazek

Marzec: Przejście nowego szlaku łączącego Nową Rudę z Broumovem. Z Nowej Rudy do granicy prowadził niebieski szlak i tu się urywał. W Czechach droga do Broumova kontynuowana była bez szlaku przy pomocy mapy i na tzw. czuja ;)

Obrazek

Kwiecień: Przejście z Bartnicy Świerk tunelem. Następnie do Nowej Rudy Wzgórzami Włodzickimi.

Obrazek

Obrazek

Maj: Kudowa Zdrój - Dobrosov -Jiraskova Chata - Nachod. W 2014 zrobiłem podobne przejście przy okazji zwiedzając Pevnost Dobrosov.

Obrazek

Obrazek

Czerwiec: Dwa Skalne Miasta, Adrspaske Skalne Mesto i Teplicke Skalne Mesto.

Obrazek

Lipiec: Zamek Grodno i Drezynowanie w Jugowicach

Obrazek

Obrazek

Sierpień: Wakacyjne tournée: Luboń Wielki w Beskidzie Wyspowym następnie Turbacz, wyskok na jeden dzień do Zakopanego i wejście na Gubałówkę. Kolejne dni to Wysoka, Sokolica i Trzy Korony w Pieninach.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wrzesień: Rzeczka - Wielka Sowa - Walim

Październik: Mezimesti - Chata Chvezda - Broumov

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Listopad: Pogoda taka nijaka, wiec postanowiłem wreszcie zwiedzić Twierdzę w Kłodzku.

Obrazek

Grudzień: Turystyczne zakończenie roku 2015 na Ślęży.

Obrazek

Oby obecny rok 2016 pod względem wycieczek górskich nie był gorszy od minionego 2015 roku.

Pozdrawiam - Syrioosh
Na wysoką wchodzę górę, na najwyższy idę szczyt...

Góry, górki i pagórki

http://picasaweb.google.pl/Syrioosh

Wróć do „Relacje z wypraw”