Złota jesień w Górach Izerskich śladami Hazmburk'a

Planujesz wypad? Byłeś gdzieś i masz ochotę podzielić się wrażeniami z innymi - zrób to koniecznie! Zdjęcia mile widziane!
Dolnoślązak
bardzo stary wyga

Re: Złota jesień w Górach Izerskich śladami Hazmburk'a

Postautor: Dolnoślązak » 17-10-2019 17:06

poza tym miałem tą przewagę, że byłem tam już rok wcześniej

Myślę, że w tym właśnie leży ta istota przewagi :lol: Ja szedłem do Bobrowych i miałem problem, o czym wspominałem w relacji. Pokręciwszy się i nic nie wypatrzywszy musiałem wyjąć mapę :wink:

Awatar użytkownika
Zły Marcin
obieżyświat

Postautor: Zły Marcin » 18-10-2019 06:50

Leuthen pisze:
Zły Marcin pisze:Miałem również problem ze znalezieniem Obrazek na Polanie Czarownic, przyszedlem od Bobrowych i potem na samej Polanie dupa, z 15min. za znaczkiem dreptałem po błocie.

Popełniłeś błąd taktyczny - należało iść do Rozdroża Izerskiego na Bobrowe Skały (czyli w drugą stronę). Ja tak szedłem w sierpniu i po wyjściu na Polanę Czarownic nie miałem problemu ze znalezieniem dalszej drogi :wink:

Może powinienem w takim razie idąc od Bobrowych iść tyłem? wtedy byłoby łatwiej :roll:

Leuthen
bardzo stary wyga

Postautor: Leuthen » 18-10-2019 09:16

Zły Marcin pisze:
Leuthen pisze:
Zły Marcin pisze:Miałem również problem ze znalezieniem Obrazek na Polanie Czarownic, przyszedlem od Bobrowych i potem na samej Polanie dupa, z 15min. za znaczkiem dreptałem po błocie.

Popełniłeś błąd taktyczny - należało iść do Rozdroża Izerskiego na Bobrowe Skały (czyli w drugą stronę). Ja tak szedłem w sierpniu i po wyjściu na Polanę Czarownic nie miałem problemu ze znalezieniem dalszej drogi :wink:

Może powinienem w takim razie idąc od Bobrowych iść tyłem? wtedy byłoby łatwiej :roll:

Przeszłości już nie zmienisz, tyle Ci mogę powiedzieć jako historyk :)
Terra Tenebrae
Telluris Malus
Quisere Pere Curiatus

Wróć do „Relacje z wypraw”