Kletno - kopalnia uranu 6.06.2021

Planujesz wypad? Byłeś gdzieś i masz ochotę podzielić się wrażeniami z innymi - zrób to koniecznie! Zdjęcia mile widziane!
Awatar użytkownika
olo23333
obieżyświat
Posty: 921
Rejestracja: 01-03-2009 14:32
Lokalizacja: Zdzieszowice

Kletno - kopalnia uranu 6.06.2021

Postautor: olo23333 » 10-06-2021 11:06

Ostatni dzień naszego pobytu... kurde jak ten czas leci, w pracy tak mogłoby być...
Po śniadanku z omletami bez mąki :) pakowanko i drogą którą do teraz przeklinamy jedziemy do Kletna.
Początkowo miała być Niedźwiedzia ale z racji braku biletów zwidzimy kopalnię Uranu.... to był strzał w 10.
Obrazek

Obrazek

Zwiedzanie to 45 minut - mega przewodnicy a cały kompleks na mnie zrobił świetne wrażenie. Byłem w wielu kopalniach jaskinich i sztolniach ale tutaj naprawdę super!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tym akcentem kończymy nasz pobyt na Ziemi Kłodzkiej.
Na koniec jako że niejednokrotnie na forum są pytania o buty i iny sprzęt turysty podzielę się zdaniem o butkach które od tego roku mam i je testuję. Przesiadłem się z wysokich i mega dobrych Zamberlanów na Merell na okres wiosenno letni -Obrazek
I powiem szczerze jestem mega zadowolony - 30 km i stopa ok, fajnie trzymają kostkę, a kamienie w ilości bardzo dużej nie spowodowały nic złego :) Jak ktoś się zastanawia nad lekkimi i wytrzymałymi butkami polecam.

Zdjęcia tutaj - https://photos.app.goo.gl/y6qHjiWqptwCPQos6

Wróć do „Relacje z wypraw”