jak znikaja szałasy :(

W temacie wędrowania po innych górach, a także nie-górach
Awatar użytkownika
buba
obieżyświat

jak znikaja szałasy :(

Postautor: buba » 17-02-2009 17:42

cytat z postu z forum bieszczadzkiego

Daję linka (zamieszczonego na pl.rec.gory) w zasadzie nie dla wartości artystycznej zdjęć (choć są ładne), ale jako dowód głupoty niektórych. Jak widać markowe ciuchy i dojrzały wiek nie powodują że przybywa nam oleju w głowie.
Oby jak najmniej takich "turystów" spotykać na szlaku :/
Nóż w kieszeni się otwiera i sam nie wiem jak bym "w terenie" zareagował na takie zachowanie.
http://students.mimuw.edu.pl/~mb219407/ ... 7.jpg.html
http://students.mimuw.edu.pl/~mb219407/ ... 8.jpg.html

(IMO nie człowiek-demolka, a człowiek-debil)

http://students.mimuw.edu.pl/~mb219407/ ... 0.jpg.html

Komentarz chyba zbędny :/
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną.. cała reszta jest wynikiem , że ją wybrałam"

http://picasaweb.google.pl/topeerz (biedronka.buba, osiolek.widmo)
http://www.biedronka-buba.fotosik.pl

Awatar użytkownika
Satan
bardzo stary wyga

Postautor: Satan » 17-02-2009 18:44

Fotki za cholerę, a nawet "za Chiny" nie chcą się otworzyć.
Należy przestrzegać przepisów BHP...zwłaszcza na kolei.

Awatar użytkownika
kamil756
wędrowiec

Postautor: kamil756 » 17-02-2009 19:49

mi się otwierają.. tragedia.. jak zostały zrobione te zdjęcia? Ale tak zaczyna się robić- rolex na ręce, czapka hcyba TNF, a w głowie szumi... Stonka! Nie daleko Lądka był sobie schron... Pierwotnie miał 4 ściany i dach. W dość długim czasie utrzymał się w 1 ścianie i dachu. Obecnie zostało z niego kilka desek...
"O jak dobrze nam zdobywać Góry";]

buba1
bardzo stary wyga

Postautor: buba1 » 17-02-2009 19:55

kamil756 pisze:mi się otwierają.. tragedia.. jak zostały zrobione te zdjęcia? Ale tak zaczyna się robić- rolex na ręce, czapka hcyba TNF, a w głowie szumi... Stonka! Nie daleko Lądka był sobie schron... Pierwotnie miał 4 ściany i dach. W dość długim czasie utrzymał się w 1 ścianie i dachu. Obecnie zostało z niego kilka desek...

jak? przez kumpla tego goscia co rąbie...bez trudu mozna odnalezc na stronce imie i nazwisko fotografa.. warto by te zdjecia wydrukowac i po schroniskach i chatkach rozklejac.. moze ktos ich w koncu rozpozna i im spusci wpier**** :/

Awatar użytkownika
seba123
stary wyga

Postautor: seba123 » 17-02-2009 20:30

te fotki niczego nie dowodzą, nie byłbym tak pochopny w osądzaniu...

ps
dlaczego „buba” pisze w rodzaju męskim?

Awatar użytkownika
Ariel Ciechański
obieżyświat

Postautor: Ariel Ciechański » 17-02-2009 21:47

seba123 pisze:ps

Bo zdaje się, że buba cytuję mężczyznę, ale tego to już musimy się domyślać :-D

buba1
bardzo stary wyga

Postautor: buba1 » 17-02-2009 22:04

Ariel Ciechański pisze:

nie ja wyszperalam te zdjecia, a kolega z innego forum, dlatego umiescilam jego wypowiedz jako cytat

a tak sie "czlowiek demolka" tlumaczy na forum
http://www.forum.outdoor.org.pl/jak_sza ... 3#msg47373

Gryf
obieżyświat

Postautor: Gryf » 18-02-2009 12:26

Ariel Ciechański pisze:

Bo to:
buba pisze:cytat z postu z forum bieszczadzkiego

Już na dwóch innych forum chciano gościa za to co zrobił, zlinczować w stylu KKK. Groza jaka wieje z inwektyw, wyzwisk i wulgaryzmów powoduje ścisk na gardle. Powielane opinie wyciągnięte z dwóch niczego nie mówiących fotografii na temat tego co zrobił przypominają efekt stadno lawinowy, czyli pleść aby pleść.

Tłum się kłębi, tłum faluje
Tłum nie myśli, tłum nie czuje
Tłum jest silny, tłum napiera
Tłum pochłania, tłum pożera

Widzę, że i Buba znalazła się w gromadce klakierów, wyrok już zapadł i wystarczy znaleźć półgłówka który wykona wymierzoną karę -
buba1 pisze: warto by te zdjecia wydrukowac i po schroniskach i chatkach rozklejac.. moze ktos ich w koncu rozpozna i im spusci wpier**** :/
Kotlina Kłodzka ≠ Ziemia Kłodzka! :)

www.bushcraft.pl

Awatar użytkownika
buba
obieżyświat

Postautor: buba » 18-02-2009 13:04

Gryf pisze:
Ariel Ciechański pisze:

Bo to:
buba pisze:cytat z postu z forum bieszczadzkiego

Już na dwóch innych forum chciano gościa za to co zrobił, zlinczować w stylu KKK. Groza jaka wieje z inwektyw, wyzwisk i wulgaryzmów powoduje ścisk na gardle. Powielane opinie wyciągnięte z dwóch niczego nie mówiących fotografii na temat tego co zrobił przypominają efekt stadno lawinowy, czyli pleść aby pleść.

Tłum się kłębi, tłum faluje
Tłum nie myśli, tłum nie czuje
Tłum jest silny, tłum napiera
Tłum pochłania, tłum pożera

Widzę, że i Buba znalazła się w gromadce klakierów, wyrok już zapadł i wystarczy znaleźć półgłówka który wykona wymierzoną karę -
buba1 pisze: warto by te zdjecia wydrukowac i po schroniskach i chatkach rozklejac.. moze ktos ich w koncu rozpozna i im spusci wpier**** :/

jeden z gosci sam napisal ze wyrwali tylko trzy deski na opal z szopy ktora i tak juz byla stara i co w tym zlego.. i czuje sie ofiara bo go ,biedaczka ,wyzywaja..

szkoda ze ta szopa juz nie posluzy za schronienie bo nie ma prawie calej jednej sciany :( ( a ze zdjec widac ze byla w dosyc dobrym stanie)

ale coz, widze ze jest wiecej osob ktore sie identyfikuja z tego rodzaju zachowaniem i nie widza nic zlego w rozbieraniu szalasow i wiat na opal.. moge jedynie napisac ze jest to przykre.. i tyle..
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną.. cała reszta jest wynikiem , że ją wybrałam"

http://picasaweb.google.pl/topeerz (biedronka.buba, osiolek.widmo)

http://www.biedronka-buba.fotosik.pl

Awatar użytkownika
voi-vod
obieżyświat

Postautor: voi-vod » 18-02-2009 13:36

Gryf pisze:Powielane opinie wyciągnięte z dwóch niczego nie mówiących fotografii na temat tego co zrobił

Na fotkach widać wyraźnie że koleś rozbiera szałas bo sądząc z tego co widać w tle nie jest to szopa na jego podwórku.
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

"Lepiej jest milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."

Gryf
obieżyświat

Postautor: Gryf » 18-02-2009 13:47

buba pisze:
jeden z gosci sam napisal ze wyrwali tylko trzy deski na opal z szopy ktora i tak juz byla stara i co w tym zlego.. i czuje sie ofiara bo go ,biedaczka ,wyzywaja..

No cóż, nie popieram tego typu działań ale zwróć uwagę, że nie znamy okoliczności, w których ten człowiek działał.

buba pisze:szkoda ze ta szopa juz nie posluzy za schronienie bo nie ma prawie calej jednej sciany :( ( a ze zdjec widac ze byla w dosyc dobrym stanie)

Bez przesady, jak sama słusznie zauważyłaś to tylko trzy deski a poza tym zwróć uwagę na pozostałe fotki gdzie widnieją jeszcze inne schrony. Poza tym jeśli to naprawdę jest problem to ta chatka czeka na Ciebie aby ją naprawić. Poza tym jak błędnie zauważyłaś chatka nie jest w dobrym stanie co widać po tęgich dziurach w chatce. vide inne fotki z tej strony.

buba pisze: ale coz, widze ze jest wiecej osob ktore sie identyfikuja z tego rodzaju zachowaniem i nie widza nic zlego w rozbieraniu szalasow i wiat na opal..
Buba czekam abyś wskazała paluszkiem osoby, które identyfikują się z tego typu działaniem (lektura bez zrozumienia tego co się czyta)

buba pisze: moge jedynie napisac ze jest to przykre.. i tyle..

to jest smutne?
buba pisze: Niedalej jak kilka postów wyżej sugerowałaś jak to ujęłaś ktos ich w koncu rozpozna i im spusci wpier**** :/

Sądzę, że popadasz w daleko galopującą paranoję połączoną z jakąś obsesją. Jeśli chcesz walczyć z demolowaniem, bałaganem i chamstwem to jedź w góry i walcz. Śmieszna donkiszoteria.
Ostatnio zmieniony 21-04-2009 09:36 przez Gryf, łącznie zmieniany 2 razy.

www.bushcraft.pl

Gryf
obieżyświat

Postautor: Gryf » 18-02-2009 13:50

voi-vod pisze:
Gryf pisze:Powielane opinie wyciągnięte z dwóch niczego nie mówiących fotografii na temat tego co zrobił

Na fotkach widać wyraźnie że koleś rozbiera szałas bo sądząc z tego co widać w tle nie jest to szopa na jego podwórku.

a może to zmarźluch i chciał się ogrzać? Jestem pewien, że w akcie desperacji zrobiłbyś to samo. No cóż ale nie znamy szczegółów więc poczekamy na pełną odsłonę faktów ze strony osoby która wywołała ten temat.

www.bushcraft.pl

Awatar użytkownika
voi-vod
obieżyświat

Postautor: voi-vod » 18-02-2009 16:23

Gryf pisze:Jestem pewien, że w akcie desperacji zrobiłbyś to samo.

Gdyby od tego miało zależeć moje życie zdecydowanie tak ale koleś na fotce na zdesperowanego i wychłodzonego nie wygląda :) Sam fakt że ktoś robił fotki świadczy o tym że chyba nic strasznego się tym "turystom" nie działo.
Nie oszukujmy się większość tego typu przypadków to zwykły wandalizm i głupota.
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

"Lepiej jest milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."

Awatar użytkownika
włóczykij
tramp

Postautor: włóczykij » 18-02-2009 16:35

Ja jednak potępiam takie zachowanie, po jego mordzie nie widać,żeby cierpiał z głodu i chłodu, Gryf, skoro nie widzisz w tym nic zdrożnego, to (jeśli masz samochód) nie zdziw się jeśli kiedyś będzie on stał na pustakach bo jakiś troglodyta buchnie jedno z kół. On wziął tylko jedno a Ty i tak masz jeszcze trzy, a poza tym felga była brudna i zarysowana

Awatar użytkownika
wirek
stary wyga

Postautor: wirek » 18-02-2009 20:58

Faktem jest, że podnieśli rękę na cudzą własność, na cudzym terenie, decydując, że właściciel z tej szopy nie korzysta. Porównanie z autem jak najbardziej trafne

Wróć do „Turystyka”