Okolice Wrocławia (Przedgórze Sudeckie) - nowe szlaki

W temacie wędrowania po innych górach, a także nie-górach
Awatar użytkownika
Lech
bardzo stary wyga
Posty: 3612
Rejestracja: 08-01-2005 18:39
Lokalizacja: Poznań (spod Moraskiej Góry)

Okolice Wrocławia (Przedgórze Sudeckie) - nowe szlaki

Postautor: Lech » 24-01-2014 08:16

- żółty - nowy szlak łącznikowy o przebiegu: Przełęcz Sulistrowicka (szlak niebieski) - Karolin - Piotrówek - droga Sokolniki-Janówek (szlak zielony),

- niebieski - nowy szlak: Piława Górna - Przełęcz nad Błotnicą. Przebieg: Piława Górna PKP - Ligota Mała - Przerzeczyn-Zdrój - Podlesie - Ruszkowice - Przełęcz nad Błotnicą (szlak żółty)

- zielony - nowy szlak: Jordanów Śląski - Żelowice. Przebieg: Jordanów Śląski - Glinica - Janówek - Sokolniki - Łagiewniki - Przystronie - Jasinek - Niemcza - Stasin - Starzec - Strachów - Żelowice.

- niebieski - nowy szlak Strzelin - Jordanów Śląski. Przebieg: Strzelin PKP - Pęcz - Piotrowice - Zielenice - Suchowice - Jordanów Śląski. Stanowi przedłużenie niebieskiego szlaku Sobótka Zachodnia - Ślęża - Przełęcz Tapadła - Radunia - Jordanów Śląski.

zobacz > http://www.pttk.strzelin.pl/szlaki/wn.htm
Obrazek

Awatar użytkownika
wirek
stary wyga
Posty: 1927
Rejestracja: 12-09-2004 21:43
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: wirek » 02-03-2014 21:56

Ja natomiast biegając po okolicach Raduni i Wzgórz Kiełczyńskich, natknąłem się na szlak czerwony, znakowany na wzór PTTK-owski ale znacznie masywniejszymi, 4 - 5 razy większymi znakami
Obrazek
Prowadzi gdzieś/jakimś duktem od drogi Wiry - Jędrzejowice do łąki koło leśniczówki w Tąpadle. Dokładnie skąd dokąd to nie wiem i na razie nie mam w planach poszukiwań. Wie ktoś coś więcej?


Wróć do „Turystyka”