komentarze na stronie

Wszystko, co związane jest z portalem Sudety.it - propozycje, uwagi, opinie, skargi i zażalenia.
Gość

komentarze na stronie

Postautor: Gość » 25-06-2006 20:43

Zastanawiam się tylko, czy któryś z autorów strony czytuje komentarze pod artykułami, albo te na forum. Może jestem upierdliwy, ale wciąż rozbawia mnie Książański Park NARODOWY na stronie dot. Gór Wałbrzyskich :lol:

Awatar użytkownika
adam
Administrator
Posty: 138
Rejestracja: 05-07-2004 17:25

Postautor: adam » 26-06-2006 17:01

Czytuje.

Ale zapewniam Cię, że nie jest to zadanie proste, łatwe i przyjemne, bo większość ludzi nic sensownego nie ma do powiedzenia. O nienadążaniu z usuwaniem wpisów wulgarnych już nie wspomnę.

A co Ciebie tak rozbawia?

Błędy na stronie? Czy to takie dziwne, że pojawiają się błędy podczas redagowania tesktu?

A może to, że do tej pory nikt tego nie poprawił, bo nie miał wolnej chwili?

Gość

Postautor: Gość » 26-06-2006 20:26

Zdaję sobie sprawę, że nie jest to łatwe zadanie. Sam prowadzę stronę z forum, nie jedną, więc wiem w czym rzecz, choć daję sobię radę.
A co mnie bawi? Tylko to, że kiedy bodaj rok temu trafiłem na stronę sudety.it, to ten błąd zauważyłem (i kilka innych) i nadal one istnieją. Najbardziej bawią mnie jednak fragmenty tego artykułu, wklejane w innych miejscach w sieci, gdzie ten błąd jest powielany. Bawi mnie też sam pomysł KPN, choć może w dolinie Szczawnika i Pełcznicy lepiej byłoby i czyściej, gdyby zamiast KPK był KPN :).
Bez urazy. Uważam osobiście Waszą stronę za najlepszy portal dotyczący Sudetów. Takie kwiatki zdarzają się każdemu, tylko fajnie byłoby, gdyby strona częściej była aktualizowana. I może map więcej...


Wróć do „Portal Sudety.it”