Galeria forumowiczów

Wszystko, co związane jest z portalem Sudety.it - propozycje, uwagi, opinie, skargi i zażalenia.
Awatar użytkownika
Voytek
łazik
Posty: 68
Rejestracja: 17-11-2004 17:57
Lokalizacja: Żarów

Galeria forumowiczów

Postautor: Voytek » 24-03-2005 16:00

A może by tak stworzyć (tak jak w temacie) galerię forumowiczów, nie chodzi mi tu o dodanie swojego zdjęcia w ustawieniach profilu, ale o osobną stronkę, gdzie wstawiono by zdjątko (nadesłane przez użytkowników) oraz krótką swoją charakterystykę, co Wy wszyscy na to, i jak się zapatruje na takie cosik admin??
Pozdrawiam
"...Góry znaczą dla mnie tyle co ludzie, tak daleko trzeba dziś zajść...by spotkać człowieka..."

Voytek :-)
www.zarodreptaki.zarow.pl

Silesia

Postautor: Silesia » 26-03-2005 22:17

Eeeeeee Voytek , co to ma być, autoprezentacja czy biuro samotnych serc :? Chyba kiepski pomysł, ale może Cię źle zrozumiałam...
Pozdrawiam świątecznie

Awatar użytkownika
adam
Administrator
Posty: 138
Rejestracja: 05-07-2004 17:25

Tu mówi admin

Postautor: adam » 27-03-2005 16:39

No to admin zapatruje się na to jak następuje:

Na portalu pojawi się strona, gdzie będzie miejsce na krtótki opis i charakterystykę (i może zdjęcie) tych autorów artykułów i zdjęć, którzy będą tego chcieli.

A co do galerii forumowiczów, chyba lepiej zostać przy mniej lub bardziej rozbudowanym profilu - można tam podać swoje zainteresowania, zdjęcie, adres swojej strony domowej (np. ze swoimi zdjęciami z wypraw), itp.

No chyba, że ktoś mnie jednak przekona do innego konkretnego rozwiązania (co się jednak czasami i wbrew pozorom zdarza ;) ).

Pozdrawiam nie mniej świątecznie ;)

Awatar użytkownika
Lech
bardzo stary wyga
Posty: 3612
Rejestracja: 08-01-2005 18:39
Lokalizacja: Poznań (spod Moraskiej Góry)

Re: Tu mówi admin

Postautor: Lech » 30-03-2005 12:06

adam pisze:No chyba, że ktoś mnie jednak przekona do innego konkretnego rozwiązania (co się jednak czasami i wbrew pozorom zdarza )


Zatem próbuję przekonać: Czy nie warto jednak zmajstrować coś w tym stylu, jak ta oto galeria? =>
http://www.321gory.pl/strona/galeriaforum/galeriaforum.htm
Obrazek

Awatar użytkownika
Voytek
łazik
Posty: 68
Rejestracja: 17-11-2004 17:57
Lokalizacja: Żarów

Postautor: Voytek » 02-04-2005 13:05

Lechu dzięki za poparcie, na Ciebie zawsze można liczyć.
Pozdrawiam
"...Góry znaczą dla mnie tyle co ludzie, tak daleko trzeba dziś zajść...by spotkać człowieka..."



Voytek :-)

www.zarodreptaki.zarow.pl

Awatar użytkownika
wodnik_szuwarek
tramp
Posty: 35
Rejestracja: 28-10-2005 14:31
Lokalizacja: DOLINA KARPIA

Re: Tu mówi admin

Postautor: wodnik_szuwarek » 28-10-2005 15:18

Lech pisze:
adam pisze:No chyba, że ktoś mnie jednak przekona do innego konkretnego rozwiązania (co się jednak czasami i wbrew pozorom zdarza )


Zatem próbuję przekonać: Czy nie warto jednak zmajstrować coś w tym stylu, jak ta oto galeria? =>
http://www.321gory.pl/strona/galeriaforum/galeriaforum.htm


Świetnie to wymyślili. To konsoliduje forum, portal, ba... organizacje. Zanotuję to w pamięci. Aaaa mają tam fajne forum, masa ludzi pisze, odwiedza. Portal też niezły, choć technicznie taki sobie.
Moje forum http://dolinakarpia.malopolska.pl Zapraszam do regionu DOLINA KARPIA koło Oświęcimia - to kraj stawów i rzek :) Blisko Beskid Mały i Makowski :)


Wróć do „Portal Sudety.it”