Dom Śląski (na Równi pod Śnieżką)

Gdzie spać? Za ile? Co można polecić, a co raczej nie.
Awatar użytkownika
walter02
obieżyświat

Dom Śląski (na Równi pod Śnieżką)

Postautor: walter02 » 13-12-2005 12:29

howgh!

Właśnie przeglądając uważnie pierwszą strone zauważyłem link do Domu Śląskiego

Przyznam się szczerze, że odkąd pamiętam, to dla mnie była to odstręczająca wiecznie zatłoczona buda dla "wyciągowców", którzy po drodze z Kopy na Śnieżkę już zmarzli albo poczuli się niesamowicie spragnieni i postanowili napić się piwa...bardzo wysokie ceny w połączeniu z brakiem miejsc noclegowych stanowiły o wątpliwej przydatności turystycznej tego obiektu. Jeżeli nie musiałem (a rzadko musiałem), to tam nie wchodziłem.

I tu nagle czytam na stronie http://domslaski.hostdmk.net/index.php że w obiekcie są dostępne są miejsca noclegowe !!!
Co prawda drogo, ale są! To już sukces może poprzez nocujących tam turystów rozwiinie sie jako - taka atmosfera (oczywiście w godzinach, kiedy kolej nie chodzi) - jest to przecież idealne miejsce np na wędrówki na nartach biegowych - równo, płasko, na Czechy blisko:D

Pytanie: czy ktoś z Szanownych Forumowiczów już tam nocował? Jakie
wrażenia?

swoją drogą mogliby zamontować kamerkę internetową w kierunku Śnieżki....

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator

Postautor: Apollo » 14-12-2005 09:00

Tam nie nocowałem, za to w drugiej części budynku - u żołnierzy - jak najbardziej. Było to w '97 roku, nie wiem, jak jest teraz, ale wtedy żołnierze chętnie udzielali noclegów.

W pokoju było strasznie gorrrrrąco, a meble - blaszane szafki - jak najbardziej wojskowe :).

Wróć do „Noclegi”