Parking strzeżony w Nysie

Gdzie jechać? Jak dojść? Co zobaczyć? O turystyce w Sudetach.
Kipcior
tramp
Posty: 23
Rejestracja: 10-09-2013 10:56

Parking strzeżony w Nysie

Postautor: Kipcior » 16-04-2018 13:48

Witam serdecznie ponownie,

ostatni etap GSS ze Złotego Stoku do Prudnika miał być zrobiony w zeszłym roku, ale z różnych przyczyn niestety dopiero w majówkę tego roku sie uda. Planowanie idzie pełną parą i mam jeszcze jedną zagwostkę. Czy ktoś mógłby mi pomóc i wskazać namiary na parkingi strzeżone w Nysie w otoczeniu 1,5 km od PKS/PKP ?? Przeryłem internet wzdłuż i wszerz, ale informacje niestety sa znikome. Udało mi się znaleźc namiary na jakąś firmę na Jagiellońskiej (pomoc drogowa) oraz na street view widziałem parking na ulicy Wolności (blisko dworców), ale biorę na tę drugą poprawkę, bo internecie nigdzie nie znalazłem żadnych na nia namiarów, a po drugie streeview ma to do siebie, że niekoniecznie jest aktualne - przykład to okolice McDonalds w Nysie, gdzie streetview pokazuje cały czas jakieś tereny industrialne/kolejowe ukryte za czerwonym, ceglanym murem. Bardzo prosze osoby, które znaja Nys (a może i mieszkają niej) o poradę. Plan jest taki, że autem dojeźdżamy do Nysy, tu auto zostaje na kilka dni, a my autobusem do Zlotego Stoku. Stąd pieszo do Prudnika, zeby ostatniego dnia po zakończeniu wędrówki wrócić pociągiem do Nysy i pojechac do domu. Z punktu widzenia logistyki ten ybór ydaje sie najlepszy, ale braukje do tej całej układanki tego parkingu. Będę wdzięczny za info.

Wróć do „Turystyka - pieszo i ogólnie”