tylko dla twardzieli

Gdzie jechać? Jak dojść? Co zobaczyć? O turystyce w Sudetach.
Awatar użytkownika
wlkp
Moderator

Postautor: wlkp » 06-02-2010 15:00

Dzięki Waldi :D no faktycznie nieźle mi poszło na Ełckiej Zmarzlinie... jakby nie było, to moje pierwsze podium w setce na orientację :D
Biegać zacząłem całkiem niedawno... w maju 2008... z resztą za namową Wirka, co podkreślam przy każdej okazji... tym bardziej zajęcie trzeciego miejsca w Ełku było miłym przeżyciem - nie powiem.
Trochę szczegółów tutaj
http://elk.wm.pl/na-mecie-byl-przed-sedziami,1561
Faktycznie było zimno, w środku nocy wyjąłem zza pazuchy butelkę z izotonikiem i szedłem sobie popijając po łyczku, ale nie za dużo wypiłem... bo po kilku minutach zawartość butelki zamarzła.
Tu jest relacja mojego współtowarzysza na prawie całej trasie
http://ubpb.homelinux.org/elcka.zmarzlina10.html

Co do ZPCH to zastanawiałem się nad tym, ale wcześniej zapisałem się na Skorpiona... a start więcej niż raz w miesiącu to jednak przesada
http://ino.lublin.pttk.pl/skorpion/2010 ... glowna.htm

Nie mniej jednak ustaliliśmy ze Skiboyem, że jeśli Skorpion nie zniszczy mnie psychicznie i fizycznie. to zmierzymy się z trasą ZPCH w ostatni weekend lutego albo w pierwszy weekend marca... zależnie od pogody.
Oczywiście na forum pojawi się relacja z próby, pozdrawiam.

Waldi 449
podróżnik

Postautor: Waldi 449 » 06-02-2010 22:42

Jednak miałem rację że jesteś cicha woda choc do ostatniej chwili sądziłem że połkniesz haka i wystartujesz w ZPCH.Ale przeczucia mnie nie myliły bo chcesz i tak zmierzyc się trasą i z wszystkimi wyzwaniami nawet poza wszelką konkurencją i rywalami . Wiem że uważasz że pokonanie tej trasy i w tym czasie jest możliwe i uważam że nie chcesz komuś udowodniac że jest to do zrobienia i nie chodzi tu o niezdrowa rywalizację, uważam że na podstawie swoich dotychczasowych doświadczeń w podobnych startach poradzicie sobie na trasie. Napisz kiedy będziecie napierac a bedę trzymał za WAS kciuki. Jak możesz to podaj mi nr. kom. Pozdrawiam ........
życie jest piękne ale jest tylko jedno...

Awatar użytkownika
wirek
stary wyga

Postautor: wirek » 26-02-2010 06:56

No, jeśli pogoda w sobotę się nie załamie, to spróbuję się przelecieć ze Szklarskiej przez Szrenicę na Śnieżkę i z powrotem 8)

skiboy
obieżyświat

Postautor: skiboy » 26-02-2010 16:05

wirek pisze:No, jeśli pogoda w sobotę się nie załamie, to spróbuję się przelecieć ze Szklarskiej przez Szrenicę na Śnieżkę i z powrotem 8)
Tydzień temu w niedzielę była dobra pogoda,trochę wiało ale to przecież normalka w rejonie Śnieżki i Śnieżnych Kotłów.Czyżby to miałby być zimowy maraton karkonoski?Jutro pogoda podobno ma być przyjażniejsza jak dzisiaj.

Wróć do „Turystyka - pieszo i ogólnie”