Mapa szlaków Karkonoszy dla odbiorników Garmin

Buty, plecaki, śpiwory i wszelakie inne takie, co turyście przydatne.
Yagi
tramp

Mapa szlaków Karkonoszy dla odbiorników Garmin

Postautor: Yagi » 13-07-2008 10:51

Kilka tygodni temu zacząłem tworzyć mapę szlaków Karkonoszy dla odbiorników GPS Garmina. Mapę można pobrać z
http://mapcenter2.cgpsmapper.com/mapview.php?id=1922
Mapę w odróżnieniu od innych odróżnia głównie sposób jej powstawania. Nie skanuję map papierowych, nie korzystam z Google Maps. Wszystkie dane zbierane są podczas przechodzenia z odbiornikiem szlaków i późniejszej ich obróbki w komputerze. W porównaniu z innymi mapami - przynajmniej w/g mnie cechuje ją duża większa dokładność.
Mapa jest jeszcze surowa, brakuje wielu szlaków ale mam nadzieję że stopniowo będzie to uzupełniane. Jeśli ktoś z Was posiada jakieś zapisane ślady lub pliki active.log ze swoich wycieczek w Karkonosze i mógłby (chciałby) przyczynić się do rozwoju mapy bardzo proszę o informację. Mapa nie ma i nie będzie miała charakteru komercyjnego. Tworzona jest na potrzeby własne i innych osób kochających góry.

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator

Postautor: Apollo » 13-07-2008 13:57

Super pomysł, Yagi!
Ślady z Karkonoszy (i nie tylko) zbiera od pewnego czasu Walter02, być może będzie zainteresowany tym tematem.

Awatar użytkownika
tomuch
obieżyświat

Re: Mapa szlaków Karkonoszy dla odbiorników Garmin

Postautor: tomuch » 13-07-2008 14:15

Yagi pisze:Kilka tygodni temu zacząłem tworzyć mapę szlaków Karkonoszy dla odbiorników GPS Garmina.

na jakim odbiorniku garmina działasz?
Oko wszystko widzi

W góry, w góry miły bracie!
Tam przygoda czeka na Cię!

http://www.picasaweb.google.pl/tomuch.be

Yagi
tramp

Re: Mapa szlaków Karkonoszy dla odbiorników Garmin

Postautor: Yagi » 13-07-2008 18:42

tomuch pisze:na jakim odbiorniku garmina działasz?

eTrex Vista HCx. Może za jakiś niedługi czas uda mi się zakupić jeszcze Colorado. Ale póki co to takie moje małe marzenie.

Wróć do „Turystyczny”