sanki do przewozu niemowlakow

Buty, plecaki, śpiwory i wszelakie inne takie, co turyście przydatne.
buba1
bardzo stary wyga

sanki do przewozu niemowlakow

Postautor: buba1 » 08-10-2015 12:46

Jako ze idzie zima to ten problem jest godny rozwazenia.Nigdy wprawdzie czegos takiego nie widzialam ale rozne cuda teraz ludzie wymyslalaja- wiec moze cos takiego tez jest? chodzi o pojazd na plozach, ktory mozna za soba ciagnac w gorach po sniegu i zeby mozna tam bylo wsadzic dzieciaka ktory jeszcze nie siedzi i zeby delikwent nie wypadl. Cos jak buda glebokiego wozka ale zamiast kol - plozy i sznurek do ciagniecia. Slyszal ktos moze albo widzial cos takiego?
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "

na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator

Postautor: Apollo » 08-10-2015 13:07

Widziałem u Czechów samoróbki (w schr. Orle), ale są również takie budy specjalistyczne (i kosztują równie specjalistycznie), analogiczne do letnich budek doczepianych do roweru.

buba1
bardzo stary wyga

Postautor: buba1 » 08-10-2015 13:26

ogladalam duzo sanek dla dzieci- acz tam glownie pisze ze sluza do siedzenia a nie do lezenia. Sama od rana probuje cos zmontowac ale poki co sie poddalam ;) (nie naleze do gatunku zlota raczka- buda z wozka przywiazana drutem do sanek odpadla juz po 5 metrach ciagniecia po dywanie ;-)
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "

na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator

Postautor: Apollo » 08-10-2015 13:30

Faktycznie, te budy są raczej do siedzenia. Podpytaj Krzycha z Wrocławia, bo On ma chyba największą praktykę na forum w wyprawach z dzieciątkiem.

Fadel
obieżyświat

Postautor: Fadel » 09-10-2015 11:11

Takie cóś nazywa się pulka. A właściwie ski pulk. Można zrobić samemu.
Instrukcja

Albo kupić:
na przykład tutaj

Z tego co zauważyłem jesteś zauroczona Sowietami. Oni nazywają to волокуше. Może na sowieckich stronach też coś znajdziesz.

Wróć do „Turystyczny”