reklamy, reklamy...

Coś nie działa? Jakieś pytania? A może masz jakieś propozycje co do nowych działów forum?
Awatar użytkownika
seba123
stary wyga
Posty: 1030
Rejestracja: 05-03-2006 12:34
Lokalizacja: z nienacka

reklamy, reklamy...

Postautor: seba123 » 01-10-2008 09:42

Mam propozycję, aby utworzyć dział „reklamy” na Naszym Forum. I tam do woli, każdy kto nas odwiedza, mógłby się chwalić szkoleniami, kwaterami, itd.
A w pozostałych działach... moderator, kill!

to powinno być raczej w forum o forum, proszę przenieść

Awatar użytkownika
wirek
stary wyga
Posty: 1927
Rejestracja: 12-09-2004 21:43
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: wirek » 01-10-2008 12:37

Propozycja dobra, ale zawsze będą rozmyte kryteria. Czy ten nordicwalker zpraszał na imprezę, czy reklamował swój biznes? Czy informacja w "Noclegach" to będzie informacja czy reklama? Myślę, że to Moderator powinien decydować, co jest a co nie jest reklamą. W końcu za coś Go mamy szanować.

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator
Posty: 3021
Rejestracja: 17-03-2005 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Apollo » 01-10-2008 18:00

Problem, który poruszył Wirek ("Nordic Walking") był dla mnie zagwozdką. O ile nie miałem oporów w przypadku pozycjonerów, co to umieszczali info o Sylwestrze w Stolycy, o tyle - trza przyznać - Nordic Walk jest przebiegły ;). Jego post można w różny sposób potraktować - i dlatego go nie kasowałem. Postu nie tknął również Wlkp.

Chętnie poznałbym Wasze kryteria - co kasować, a czego nie. W zasadzie do tej pory nie było zalewu spamem, a reklamy męskich środków albo noclegów sylwestrowych nadążaliśmy usuwać. Zresztą, w wielu przypadkach na bieżąco konsultujemy te kwestie z Wlkpem :), także - pochwalę Moderów - jesteśmy zorganizowani ;).

Mnie pomysł Seby przypadł do gustu, jednak uważam, że decyzję w tej sprawie powinien podjąć Adam - jako właściciel forum. Ze swojej strony - na wypadek, gdyby się zgodził - proponowałbym i tak moderować dział reklam tak, by wszystko, co niezwiązane z górami, wylatywało stamtąd "czem prędzej".


Wróć do „Forum o forum”