ZLOT

Coś się gdzieś dzieje ciekawego? Jeżeli wiesz o jakiejś imprezie, sam ją organizujesz albo chciałbyś zorganizować - daj znać!
Waldi 449
podróżnik
Posty: 200
Rejestracja: 12-12-2009 22:24
Lokalizacja: Nowa Ruda

Postautor: Waldi 449 » 09-01-2013 21:05

Wirek,czy mówisz o św.Annie w Nowej Rudzie ??? bo jeśli tak to schronisko na Annie zamknięte na głucho ...ale do Pasterki też niedaleko ...
życie jest piękne ale jest tylko jedno...

Awatar użytkownika
ecowarrior
stary wyga
Posty: 1008
Rejestracja: 28-10-2007 13:38
Lokalizacja: Zdzieszowice

Postautor: ecowarrior » 09-01-2013 21:28

wirek pisze:Chwila moment. Impreza przedzlotowa w jakimś lokalu w Nowej Rudzie, skąd pójdziemy na zlot pieszo 8)

Ja też lubię piwo :)

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4784
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Postautor: buba1 » 09-01-2013 21:46

wirek pisze: Może na Św.Annie dają noclegi?


na tej opolskiej napewno :lol:
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "

na wiecznych wagarach od zycia...

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4784
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Postautor: buba1 » 09-01-2013 21:46

ecowarrior pisze:
wirek pisze:Chwila moment. Impreza przedzlotowa w jakimś lokalu w Nowej Rudzie, skąd pójdziemy na zlot pieszo 8)

Ja też lubię piwo :)


Eco, zaszokowales nas tą wypowiedzia!!!! :lol:
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "



na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
Raubritter
bardzo stary wyga
Posty: 2083
Rejestracja: 26-01-2008 22:49
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Raubritter » 09-01-2013 21:49

buba1 pisze:No wlasnie ja tez jeszcze nie zaglosowalam. Jesli tylko jedna z lokalizacji ma byc z niespodzianka to moze warto ją wybrac?? :lol:


To po co w ogóle jakiekolwiek głosowanie? :lol:
Opatrz jeno – rzekł Szarlej, zatrzymując się. – Kościół, karczma, bordel, a w środku między nimi kupa gówna. Oto parabola ludzkiego żywota.

Awatar użytkownika
wirek
stary wyga
Posty: 1927
Rejestracja: 12-09-2004 21:43
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: wirek » 10-01-2013 07:37

Oczywiście, że myślałem o noworódzkiej Św. Annie. Chociaż po wstępnej imprezie to i tam może być "daleko" z Nowej Rudy, tym bardziej że pod górę. W tym układzie nie rozumiem, dlaczego w ankiecie nie ma pozycji "Niespodzianka" :shock:

Awatar użytkownika
grzesievip3
wędrowiec
Posty: 265
Rejestracja: 23-06-2009 15:00
Lokalizacja: JUGÓW

Postautor: grzesievip3 » 10-01-2013 11:15

Słuchajcie to nie żadna niespodzianka. W mojej głowie układa się to tak:
Chciałbym zorganizować kulig :-)
- co z tym się wiąże musimy zabrać ze sobą sanki,
-musi być śnieg
zakupiłem do kuligu już pochodnie... które ewentualnie jak nie będzie śniegu możemy wykorzystać do jakiegoś nocnego marszu.

następna rzeczą którą chciałbym żebyśmy zrobili to puszczenie tzw.( światełek do nieba ) a wiadomo jest to ZLOT X jubileuszowy wiec 10 lampionów,które też są już zakupione

ot to cała niespodzianka :D

A jeśli chodzi o spotkanie w Nowej Rudzie to zapraszam, zawsze możemy raczyć się piwkiem w Mozaice :D :D :D

Awatar użytkownika
Michał
Moderator
Posty: 2050
Rejestracja: 15-12-2007 02:18
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Postautor: Michał » 10-01-2013 12:25

O, schit :lol:
Zaniemówiłem...

Awatar użytkownika
wirek
stary wyga
Posty: 1927
Rejestracja: 12-09-2004 21:43
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: wirek » 10-01-2013 12:42

W Sylwestra widziałem ludzi, którzy puścili kilka lampionów i próbowali do nich strzelać z rakiet :mrgreen: Świetna zabawa, ale zero trafień.

Awatar użytkownika
Pudelek
bardzo stary wyga
Posty: 4191
Rejestracja: 12-11-2007 17:06
Lokalizacja: Oberschlesien, Kreis Nikolei / Oppeln

Postautor: Pudelek » 10-01-2013 14:49

co do lampionów to osobiście jestem dość negatywnie nastawiony do tych "cudów" - nie raz i nie dwa to coś powodowało pożar (pod Opolem już dwa razy w ciągu tamtego roku coś spłonęło w mojej wsi właśnie od lampionów - puszczano je w trakcie wesel, a w całej Polsce jest bardzo dużo takich przypadków - zresztą część krajów w ogóle zakazuje ich puszczania), one nigdy nie wiadomo gdzie i na co polecą...

co prawda zimą (zakładając, że w czasie zlotu zima jeszcze będzie ;)) i w słabo zaludnionym terenie ryzyko jest niewielkie, ale jednak... dookoła są lasy.
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś."

https://picasaweb.google.com/110344506389073663651

http://hanyswpodrozach.blogspot.com/

mareki
podróżnik
Posty: 247
Rejestracja: 20-02-2010 16:16

Postautor: mareki » 10-01-2013 20:56

grzesievip3 pisze:Chciałbym zorganizować kulig :-)
- co z tym się wiąże musimy zabrać ze sobą sanki,
-musi być śnieg
zakupiłem do kuligu już pochodnie... które ewentualnie jak nie będzie śniegu możemy wykorzystać do jakiegoś nocnego marszu.

następna rzeczą którą chciałbym żebyśmy zrobili to puszczenie tzw.( światełek do nieba ) a wiadomo jest to ZLOT X jubileuszowy wiec 10 lampionów,które też są już zakupione

ot to cała niespodzianka :D

A jeśli chodzi o spotkanie w Nowej Rudzie to zapraszam, zawsze możemy raczyć się piwkiem w Mozaice :D :D :D

Czy jeszcze ktoś się dziwi dlaczego śmieją się na innym forum, ze zloty górskie robimy (przepraszam za nadużycie liczby mnogiej :) ) w PTSM- mach :D Kulig, marsz z pochodniami, lampiony - obce mi klimaty. Wiem, dla innych nie i nic mi do tego w takim razie :wink:

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4784
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Postautor: buba1 » 10-01-2013 21:56

grzesievip3 pisze:Słuchajcie to nie żadna niespodzianka. W mojej głowie układa się to tak:
Chciałbym zorganizować kulig :-)
- co z tym się wiąże musimy zabrać ze sobą sanki,
-musi być śnieg
zakupiłem do kuligu już pochodnie... które ewentualnie jak nie będzie śniegu możemy wykorzystać do jakiegoś nocnego marszu.

następna rzeczą którą chciałbym żebyśmy zrobili to puszczenie tzw.( światełek do nieba ) a wiadomo jest to ZLOT X jubileuszowy wiec 10 lampionów,które też są już zakupione

ot to cała niespodzianka :D

A jeśli chodzi o spotkanie w Nowej Rudzie to zapraszam, zawsze możemy raczyć się piwkiem w Mozaice :D :D :D


Jaki zajebisty pomysl!!!!! Mam w Bytomiu sanki!! Takie solidne, co przezyly nosnosc ponad 200 kg i jazde w kuligu za jeepem ;)
Ja tez chce kulig!! Grzes!!! to sie musi udac! nawet jak nie bedzie sniegu- na blocie tez damy rade!!!! :D :D :D Jakby co- ja tez mam na Slasku kilka pochodni- moge zabrac!

Raz na Krymie obserwowalam puszczanie lampioniow- fajna sprawa- mi sie podoba!!

A na innych forach niech sie smieja- ich sprawa, ich problem!!! Ja mowie- kulig pochodnie i lampiony to zdecydowanie moje klimaty!!!!!!!!! (ja wezme cytrynowke :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 10-01-2013 22:01 przez buba1, łącznie zmieniany 1 raz.
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "



na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
Michał
Moderator
Posty: 2050
Rejestracja: 15-12-2007 02:18
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Postautor: Michał » 10-01-2013 22:01

mareki pisze:Czy jeszcze ktoś się dziwi dlaczego śmieją się na innym forum, ze zloty górskie robimy


Jedno pytanko.
Pokaż mi, zacytuj, gdzie przez ostatnie 9 zlotów było powiedziane, że są to zloty górskie?
W ogóle, gdzie jest napisane, że forum Sudety.it jest wyłącznie związane z górami?
Powiedz tym kolegom z "innego" forum, żeby nauczyli się czytać ze zrozumieniem.

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4784
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Postautor: buba1 » 10-01-2013 22:02

Michał pisze:
mareki pisze:Czy jeszcze ktoś się dziwi dlaczego śmieją się na innym forum, ze zloty górskie robimy


Jedno pytanko.
Pokaż mi, zacytuj, gdzie przez ostatnie 9 zlotów było powiedziane, że są to zloty górskie?
W ogóle, gdzie jest napisane, że forum Sudety.it jest wyłącznie związane z górami?
Powiedz tym kolegom z "innego" forum, żeby nauczyli się czytać ze zrozumieniem.


Forum sudety.it jest zwiazane z Sudetami- a Sudety to chyba nie tylko gory, to tez miasta, zabytki itp kolej, industrial :twisted: :twisted:
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "



na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
grzesievip3
wędrowiec
Posty: 265
Rejestracja: 23-06-2009 15:00
Lokalizacja: JUGÓW

Postautor: grzesievip3 » 10-01-2013 22:47

mareki pisze:
grzesievip3 pisze:Chciałbym zorganizować kulig :-)
- co z tym się wiąże musimy zabrać ze sobą sanki,
-musi być śnieg
zakupiłem do kuligu już pochodnie... które ewentualnie jak nie będzie śniegu możemy wykorzystać do jakiegoś nocnego marszu.

następna rzeczą którą chciałbym żebyśmy zrobili to puszczenie tzw.( światełek do nieba ) a wiadomo jest to ZLOT X jubileuszowy wiec 10 lampionów,które też są już zakupione

ot to cała niespodzianka :D

A jeśli chodzi o spotkanie w Nowej Rudzie to zapraszam, zawsze możemy raczyć się piwkiem w Mozaice :D :D :D

Czy jeszcze ktoś się dziwi dlaczego śmieją się na innym forum, ze zloty górskie robimy (przepraszam za nadużycie liczby mnogiej :) ) w PTSM- mach :D Kulig, marsz z pochodniami, lampiony - obce mi klimaty. Wiem, dla innych nie i nic mi do tego w takim razie :wink:



Ja nikogo i do niczego nie namawiam, to jest tylko propozycja. Zresztą kto będzie chciał to z tego skorzysta
Jeżeli masz jakieś propozycje jak można urozmaicić Zlot pisz, zorganizuj coś.......


Wróć do „Imprezy”