Zapraszamy na forum!

Coś nie działa? Jakieś pytania? A może masz jakieś propozycje co do nowych działów forum?
Awatar użytkownika
adam
Administrator

Zapraszamy na forum!

Postautor: adam » 07-07-2004 13:58

Jak w temacie :wink:

Jeżeli masz propozycje lub uwagi co do forum - napisz tutaj!

Adam
Sudety.it - Sudecki Informator Turystyczny
Ostatnio zmieniony 27-07-2004 19:09 przez adam, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
walter02
obieżyświat

cosik mało ludzi :)

Postautor: walter02 » 08-07-2004 08:29

Technicznie forum super, szczególnie podoba mi się opcja ankiety, ale cosik mało ludzi...
Rozumiem, że trzeba poczekać, ale może jakiś bardziej widoczny link na głównej stronie mógłby pomóc?

Awatar użytkownika
adam
Administrator

Postautor: adam » 08-07-2004 10:13

Cóż... forum widoczne jest dopiero jakieś 30h, cierpliwości :)
Nawet nasz główny redaktor nie zdążył się jeszcze w nim zarejestrować :)
Myślę, że (niewielki) link do forum zostanie umieszczony także obok komentarzy, czyli na dole wszystkich stron portalu.

Pozdrawiam!
Adam

Gość

no to mam II miejsce

Postautor: Gość » 08-07-2004 10:24

W takim razie zająłem zaszczytne II miejsce :D

Wojtek
Redaktor

Re: no to mam II miejsce

Postautor: Wojtek » 09-07-2004 09:25

Anonymous pisze:W takim razie zająłem zaszczytne II miejsce :D

No ja jako redaktor naczelny jestem już trzeci :(

Awatar użytkownika
wirek
stary wyga

Postautor: wirek » 12-09-2004 22:16

Witajcie! Jestem dzisiaj po raz pierwszy na forum. Cieszę się że zaczęliście działać w dniu moich urodzin :D

Awatar użytkownika
wodnik_szuwarek
tramp

Postautor: wodnik_szuwarek » 28-10-2005 15:22

Mało tu ludzi.

Zatem gdzie są większe SUDECKIE fora? Pytam jako turysta z Małopolski.
Moje forum http://dolinakarpia.malopolska.pl Zapraszam do regionu DOLINA KARPIA koło Oświęcimia - to kraj stawów i rzek :) Blisko Beskid Mały i Makowski :)

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator

Postautor: Apollo » 29-10-2005 08:35

wodnik_szuwarek pisze:Mało tu ludzi.

Ale za to jacy... :)

Awatar użytkownika
wodnik_szuwarek
tramp

Postautor: wodnik_szuwarek » 29-10-2005 11:51

Mało to mało... sennie, trzeba forum lepiej wypromować. Na początek z portalu zamiast linku BANER ANIMOWANY do forum. To sprawi że wiecej ludzi kliknie na niego, może coś napiszą jako goście.

Można też kusić.. że najlepsze działy w forum, galerie są tylko dla zarejestrowanych. Może biuletyn?

Każde forum można wypromować. Kwestia fachowców od tego. Potem ludzie sami dbają o SWOJE forum.

Wątki podobne (np o zlocie) należy scalać w jedno. To już zauważyłem. 10 wątków o zlocie, którego nie było tak naprawdę w końcu.
Moje forum http://dolinakarpia.malopolska.pl Zapraszam do regionu DOLINA KARPIA koło Oświęcimia - to kraj stawów i rzek :) Blisko Beskid Mały i Makowski :)

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator

Postautor: Apollo » 29-10-2005 17:08

Jest jeszcze druga strona medalu.

Są fora dyskusyjne, gdzie jest tłoczno, co minutę ktoś pisze wiadomość. Tworzy się większa społeczność wirtualna, a im większa, tym więcej poglądów, sporów, wątków, ale i większa szansa na przedostanie się osób niemile widzianych. Nie raz zdarzyło się, że kogoś obrazili, wywalili, zabanowali itd. Kiedyś Lech poruszał już (skrótowo) temat swojego uczestnictwa na forum PTTKu. Nie pamiętam, o co poszło, ale Lech opuścił tamto forum.

Na naszym forum jest inaczej.
Jest ono małe, ale osoby piszące kochają Sudety. Nie zdarzyło się jeszcze, żeby potrzebujący pomocy czy też chcący po prostu pogadać nie znalazł towarzystwa. Jeśli o mnie chodzi, to zawsze podziwiałem (i dalej podziwiam) dyskutantów za ich wiedzę o górach, szlakach itp.
Fakt, to nie jest forum dla osób żyjących dyskusjami. Zdarzają się dni bez postów. Ale właśnie za to je cenię - za kameralność, no i swego rodzaju przytulność :) .
Nie ma tu wojen między uczestnikami, administratorami, czy moderatorami. Ani razu nie została przekroczona granica dobrego smaku.

Ja bym porównał fora dyskusyjne do opisywanych przez Ciebie schronisk.
Sam narzekałeś na zatłoczone schroniska. Rozumiem Cię - nie ma w nich "klimatu".
Nie krytykuję ludzi, którzy masowo zdobywają Śnieżkę, po prostu znajduję sobie miejsca w górach odosobnione. Tak samo jest z forum - są fora głośne, w których nie uczestniczę, no i nasze forum, które mam w "ulubionych" i przeglądam codziennie.

Parafrazując słowa Eda Chigliaca z "Przystanku Alaski", z naszym forum jest tak, że budzisz się co rano i jesteś ciekaw, kto i co dzisiaj na forum wrzuci. :)

Awatar użytkownika
wodnik_szuwarek
tramp

Postautor: wodnik_szuwarek » 29-10-2005 17:26

Genialna odpowiedź :-)

Mam podobne forum, też małe choć mniej spokojne. Były tam wojny... oj były i będzie pewnie niejedna. Mam w sobie jakiś chaos, coś czego ludzie się boją... czują niepokój. Inność jest niepokojąca. Stąd w forum gdzie jestem dłużej, zawsze jest jakaś utarczka. Coś jak Lechu. Znam cześć jego spraw. I mnie nie powitano na forum PTKK chlebem z solą. Z drugiej strony zasiedziała tam ekipa lubi swój styl dysput. Obcym podskakującym nie darują ;-) Czują się u siebie w domu.

Wygląda na to że Polacy nie potrafią być do siebie życzliwi :( Trzeba sobie więcej wybaczać, więcej tolerancji, mniej strofowania. Kiedy mnie ktoś strofuje, czuję potrzebę buntu, wojny. Uczę się "spokojności". U Was obiecuję spokój. Lubię takie fora.

gar
stary wyga

Postautor: gar » 17-12-2007 21:26

apollo pisze:. Zdarzają się dni bez postów. Ale właśnie za to je cenię - za kameralność, no i swego rodzaju przytulność :)

Pamiętacie te czasy. Ostatnimi dniami zrobiło się tłoczno. Jeśli ktoś ostatnio był na forum wczoraj i dzisiaj wszedł po raz kolejny to zobaczył że do przeczytania ma posty w 26 różnych tematach (o ile dobrze policzyłem). Kiedyś nie do pomyślenia. Całe szczęścia że jeśli chodzi o atmosferę to z nią ciągle bez zmian czyli świetnie.

Awatar użytkownika
mariomar
stary wyga

Postautor: mariomar » 18-12-2007 08:38

gar pisze:Całe szczęścia że jeśli chodzi o atmosferę to z nią ciągle bez zmian czyli świetnie.

Dziękujemy, staramy się. :lol:

gar
stary wyga

Postautor: gar » 18-12-2007 15:48

mariomar pisze:Dziękujemy, staramy się. :lol:

Po Twojej odpowiedzi należy się zastanawiać czy nie zostałeś kolejnym moderatorem ? :lol:

Awatar użytkownika
mariomar
stary wyga

Postautor: mariomar » 18-12-2007 16:01

Nie, nie zostałem. Chociaż... może o czymś nie wiem? :wink:

Wróć do „Forum o forum”