Góry i Pogórze Kaczawskie noclegi

Gdzie spać? Za ile? Co można polecić, a co raczej nie.
Awatar użytkownika
Raubritter
bardzo stary wyga
Posty: 2083
Rejestracja: 26-01-2008 22:49
Lokalizacja: Poznań

Góry i Pogórze Kaczawskie noclegi

Postautor: Raubritter » 16-10-2014 17:42

Witam! Moglibyście polecić jakiś nocleg w okolicach Bolkowa, Świny i idąc dalej na północ okolice Grobli, Siedmicy i Myślibórza?

Niestety chatke Poganke udostępniają tylko dla grup zorganizowanych :cry: :? znalazłem pare agroturystyk, no ale wiadomo, agroturystyka to nie chatka ani schronisko. Na swojej starej mapie miałem zaznaczoną ikonkę schroniska w Myślibórzu przy Centrum Edukacji Salamandra - ale też się okazało, ze noclegi tylko dla grup zorganizowanych :?

A niestety Agacior już nie chce spać w namiocie :lol:
Opatrz jeno – rzekł Szarlej, zatrzymując się. – Kościół, karczma, bordel, a w środku między nimi kupa gówna. Oto parabola ludzkiego żywota.

Michun
podróżnik
Posty: 242
Rejestracja: 30-05-2012 23:08
Lokalizacja: Western Front

Postautor: Michun » 16-10-2014 19:58

Agaciorowi śpiwór puchowy fundnij , i kapcioszki :lol:

Awatar użytkownika
Raubritter
bardzo stary wyga
Posty: 2083
Rejestracja: 26-01-2008 22:49
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Raubritter » 16-10-2014 20:41

Ja myślę, że to bardziej kwestia psychiki, niźli naszego wyposażenia :wink:
Opatrz jeno – rzekł Szarlej, zatrzymując się. – Kościół, karczma, bordel, a w środku między nimi kupa gówna. Oto parabola ludzkiego żywota.

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4799
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Postautor: buba1 » 16-10-2014 21:29

Michun pisze:Agaciorowi śpiwór puchowy fundnij , :


nie bardzo pomaga... a pieciokilogramowych chyba nie robia.. ;)
ja juz nawet probowalam dwa spiwory puchowe jeden na drugi ale tez malo to dalo...
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "

na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
Ariel Ciechański
obieżyświat
Posty: 846
Rejestracja: 17-11-2008 10:54
Lokalizacja: Skierniewice

Postautor: Ariel Ciechański » 17-10-2014 09:02

My rok temu spaliśmy w hotelu za 40 zł w Bolkowie - bodaj się Panorama zwał... Ze wstępnego rozeznania pod kątem innego wyjazdu wyszło mi, że schronisko też jest przy skansenie hutniczym pod Złotoryją (tzw. dymarki Kaczawskie). Niedelko też jest chata pod opieką Polskiego Bractwa Turystycznego - odpisują na maile nawet ;-).

Awatar użytkownika
Raubritter
bardzo stary wyga
Posty: 2083
Rejestracja: 26-01-2008 22:49
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Raubritter » 22-10-2014 11:12

W wiosce GROBLA wraz z Agaciorem spaliśmy w agroturystyce/pensjonacie "Muflon" Cena 40 zł od osoby, pokoje z pościelą choć bez telewizora i radia (dla niektórych może być to problem, więc piszę) - za to w stylowych pokojach z dużą ilością antyków. Sam dom jest stary, duży i poniemiecki. Na ścianach przedwojenne pocztówki. Właścicielka (starsza pani) udostępnia na prośbę czajnik, obszerne toalety z prysznicami na korytarzu. Plusem jest też to, że wioska jest zupełnie odcięta od "świata", prowadzi do niej tylko jedna droga, która kończy się w owej wiosce. Cisza, spokój i szczekanie psów
:wink:

Generalnie jak dla mnie drogo, jest to górny, maksymalny pułap za który jestem gotów zapłacić, no ale czasami nie ma się wyboru.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 24-10-2014 12:46 przez Raubritter, łącznie zmieniany 1 raz.
Opatrz jeno – rzekł Szarlej, zatrzymując się. – Kościół, karczma, bordel, a w środku między nimi kupa gówna. Oto parabola ludzkiego żywota.

buba1
bardzo stary wyga
Posty: 4799
Rejestracja: 18-11-2008 10:01

Postautor: buba1 » 22-10-2014 15:43

Raubritter pisze:
Generalnie jak dla mnie drogo, jest to górny, maksymalny pułap za który jestem gotów zapłacić, no ale czasami nie ma się wyboru.


jakbys PW odbieral na czas to wybor by byl :lol:
"ujrzalam kiedys o swicie dwie drogi, wybralam ta mniej uczeszczana - cala reszta jest wynikiem tego, ze ja wybralam.. "



na wiecznych wagarach od zycia...

Awatar użytkownika
Raubritter
bardzo stary wyga
Posty: 2083
Rejestracja: 26-01-2008 22:49
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Raubritter » 22-10-2014 15:59

Wówczas byłem już w drodze, co prawda na forum wchodziłem, sprawdzałem temat (internet w telefonie), ale niestety nie wiem dlaczego, nie mogłem się logować. Mądry Polak po szkodzie :wink:
Opatrz jeno – rzekł Szarlej, zatrzymując się. – Kościół, karczma, bordel, a w środku między nimi kupa gówna. Oto parabola ludzkiego żywota.


Wróć do „Noclegi”