IC - pociąg do cięć

Technika w Sudetach - zabytkowa jak i całkiem współczesna, ale przede wszystkim kolejowa
Dolnoślązak
stary wyga

Postautor: Dolnoślązak » 17-02-2014 08:19

Masz jakiś problem z kółeczkami? Bo ja nie kółeczkuję już od czasu przejęcia pośpiechów przez IC czyli ładnych parę lat więc nie wiem do kogo pijesz. Jaka jest oferta spółki której tak bronisz chyba wszyscy wiemy, więc jakakolwiek forma jej uzupełnienia przez PR jest dobra i godna pochwały.

Awatar użytkownika
Ariel Ciechański
obieżyświat

Postautor: Ariel Ciechański » 17-02-2014 09:55

Dolnoślązak pisze:Masz jakiś problem z kółeczkami? Bo ja nie kółeczkuję już od czasu przejęcia pośpiechów przez IC czyli ładnych parę lat więc nie wiem do kogo pijesz. Jaka jest oferta spółki której tak bronisz chyba wszyscy wiemy, więc jakakolwiek forma jej uzupełnienia przez PR jest dobra i godna pochwały.

Pod warunkiem, że oferta zasadnicza nie kuleje. Bo ja często jak mam przesiadać się na PKS na krańcu podróży w góry to wolę od razu bezpośredni PKS.
Jak dla mnie udowadnianie na siłę, że jedna spółka jest lepsza od drugiej jest tak samo uzasadnione jak dyskusja, że syfilis jest lepszy od rzeżączki... Dla mnie PR nie ma żadnej oferty dojazdu w góry na weekend bez brania dodatkowych noclegów i urlopu... Nie ma nawet fajnego IR do Krakowa, który przy długim dniu pozwalał wyjść koło 12-13 w Gorce czy Wyspowy... Dlatego coraz chętniej sięgam po PKS.

Fadel
obieżyświat

Postautor: Fadel » 17-02-2014 10:02

Słyszałem, że mają powstać dwie nowe spółki PKP: "PKP odzież służbowa letnia" i "PKP odzież służbowa zimowa".

gar
stary wyga

Postautor: gar » 17-02-2014 10:34

Fadel pisze:Słyszałem, że mają powstać dwie nowe spółki PKP: "PKP odzież służbowa letnia" i "PKP odzież służbowa zimowa".

A gdzie "PKP odzież służbowa przejściowa" ?
Wszystko co piękne jest przemija, wszystko co piękne jest zostaje ...

Fadel
obieżyświat

Postautor: Fadel » 17-02-2014 12:12

Nie wiem. Na razie nie wiadomo co będzie z utworzeniem spółki "PKP sprzęt ochrony osobistej". Na razie wszyscy starzy przyjaciele prezesują, ale podobno Ministra szuka jakiegoś nowego przyjaciela.

Dolnoślązak
stary wyga

Postautor: Dolnoślązak » 17-02-2014 15:19

Nigdzie nie twierdze, że PR jest lepsze od IC. Albo może inaczej - było lepsze, w poprzednim kształcie gdy znajdowały się w jego gestii pośpiechy. Bo to ce serwuje obecnie IC - wszyscy widzimy. A sceptyczny wobec przejęcia byłem na długo nim się owo dokonało, ale większość się wtedy zachwycała IC jakie to wpaniałe wobec betonu PR :wink: Coż, cytując klasyka "Miałeś, chamie, złoty róg..." Teraz mamy to co mamy.

Wróć do „Sekcja Industrialno-Kolejowa”