Forum na Facebooku

Coś nie działa? Jakieś pytania? A może masz jakieś propozycje co do nowych działów forum?
włodarz
obieżyświat

Re: Forum na Facebooku

Postautor: włodarz » 23-05-2019 16:52

buba1 pisze:Nie wiem czy to jest dobry pomysl - przechodzenie z formy lepszej na gorsza, z bardziej funkcjonalnej na mniej...

Mnie jest bardzo szkoda, ze fora upadaja i ludzie z nich przenosza sie na fejsbuka. Fejsbuk moglby byc uzupelnieniem ale zupelnie sie nie nadaje na "zastepstwo" bo zaklada burdel - na forach zwykle są dzialy np. osobne na relacje a osobne na pier*** o niczym, w takich fejsbukowych grupach jest wszystko wymieszane... Jedna osoba napisze dluga i ciekawa relacje, a sto kolejnych wrzuci fote swojej mordy zaslaniajacej 3/4 gor i co? Ja juz tej relacji nie znajde bo poleci w dol i utonie w morzu g... Tak wlasnie wyglada grupa "Sudety z plecakiem"

Bardzo dobrze to ujęłaś. Mogę się pod tym podpisać obiema rękami.

opawski1
wędrowiec

Postautor: opawski1 » 23-05-2019 18:39

Choć jestem bardzo aktywny na fb bo prowadze strone nie chciałbym żeby to forum z tradycją 15 lat upadło i zostało zastąpione przez grupę na Facebooku. Tak jak wspomnieli moi przedmówcy górskie grupy na fb to śmietniki w których ciężko znaleźć coś wartościowego. Tutaj z chęcią czytam nawet te stare relacje (z czasów kiedy mnie tu jeszcze nie było, szkoda, że z niektórych zniknęły już zdjęcia) , poznaje ciekawostki o Sudetach. W grupie na fb byłoby to raczej nie możliwe.
Jeśli już powstał profil na Facebooku dbajmy aby zachęcał do odwiedzania forum, a nie go zastępował.
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/

Awatar użytkownika
Hazmburk
stary wyga

Postautor: Hazmburk » 23-05-2019 23:33

opawski1 pisze:Jeśli już powstał profil na Facebooku dbajmy aby zachęcał do odwiedzania forum, a nie go zastępował.

To samo chciałem napisać. Zamiast oddawać za darmo nasze zdjęcia i inne materiały Górze Cukru, lepiej wykorzystać jego witrynę-latrynę do darmowej reklamy naszego forum i w ten sposób bardziej je spopularyzować :)

Dolnoślązak
stary wyga

Postautor: Dolnoślązak » 24-05-2019 16:28

No przecież ja od początku mówiłem o filii naszego forum na fb, a nie całkowitym zamknięciem go i przejściem tam. Zresztą jakiś pozytywny skutek jest - nasilił się ruch i zlot ze strachami jest w toku :wink:

włodarz
obieżyświat

Postautor: włodarz » 24-07-2019 16:22

No i przepadli w odmętach fb.

Awatar użytkownika
Lech
bardzo stary wyga

Postautor: Lech » 24-07-2019 18:42

Raczej poszedł w zapomnienie. Czy nie warto umieścić tu baner do profilu na FB, który by o tym przypominał?

Awatar użytkownika
Zły Marcin
obieżyświat

Postautor: Zły Marcin » 24-07-2019 18:59

Zgodnie z przewidywaniami: nie ma postów ani na forum, ani na feju :/

Leuthen
stary wyga

Postautor: Leuthen » 25-07-2019 18:37

Ja na fb nie mam konta, to i udzielać się nie mogę, a na forum prawie codziennie wrzucam jakieś nowinki z Sudetów :wink:
"Każdy wschód słońca Ciebie zapowiada, nie pozwól nam przespać poranka".

Wróć do „Forum o forum”