I ZLOT FORUM sudety.it DOKONANY!

Coś się gdzieś dzieje ciekawego? Jeżeli wiesz o jakiejś imprezie, sam ją organizujesz albo chciałbyś zorganizować - daj znać!
Awatar użytkownika
Michał
Moderator

I ZLOT FORUM sudety.it DOKONANY!

Postautor: Michał » 26-04-2008 23:03

Tak, I zlot niniejszego forum zatem doszedł do skutku. Impreza trwa nadal, moja osoba planowo zwinęła się wcześniej ze względu na inny wyjazd.
1 dzień: spotkanie na szczycie Ślęzy w nastąpiło w trakcie załamania pogody.

Obrazek
Obrazek

Przeczekaliśmy deszcz w schronisku, gdy ponownie nastała piękna pogoda, ruszyliśmy okrężną drogą dookoła szczytu do schroniska "Pod Wieżycą" w Sobótce, gdzie nocowaliśmy.

Obrazek

od lewej: Michał czyli ja, Stasiek czyli Wlkp, Ivan, Taja

Obrazek

od lewej: Satan, Ivan, Taja, Wlkp

Wieczorem ognisko integracyjne, było pieczenie kiełbasy, degustacja produktów przemysłu browarniczego, Apollo grał na gitarze, jego pies Lamia szczekała, opowiadaliśmy, gdzie kto był i co widział, Na koniec ekipa z konkurencyjnego, sąsiedniego ogniska przeprowadziła atrakcyjną, zapierającą dech w piersiach, prezentację wyjeżdżania autem pod górką po mokrej trawie dodatkowo pchanego przez pijanych współogniskowiczów. Potem wróciliśmy do schroniska, gdzie urządziliśmy pokaz zdjęć turystycznych na apollowym laptopie.
2 dzień: rano lało jak z cebra, nie było konkretnych planów turystycznych, co nie przeszkadzało Stasiowi Wlkp zbudzić wszystkich o 6.30. O godz.10 zaczęło sie przejaśniać, zmobilizowaliśmy się i wyszliśmy na trasę. Przed schroniskiem zrobiliśmy sobie pamiątkową fotkę ze wszystkimi uczestnikami zlotu.

Obrazek

od lewej: Ivan, Satan, Taja, Wlkp, Apollo, Michał. Warto zwrócić uwagę, że większość ma stosowne koszulki zlotowe

Potem poszliśmy na szlak, ja po drodze odłączyłem się i innym szlakiem wróciłem do Sobótki, przy okazji oglądając kamieniołom Szczeblów (zaraz zapodam fotki w dziale: Relacje z wypraw)
Ogólnie było miło i przyjemnie, tym bardziej, że cześć osób pierwszy raz spotkała sie w realu.
Jak ekipa wróci, to zapewne doda swoje fotki i komentarze (w tej chwili powinno trwać drugie ognisko)
Pzdr, Michał.

Awatar użytkownika
Syrioosh
wędrowiec

Postautor: Syrioosh » 27-04-2008 06:08

Michale dzięki za relację i zdjęcia z I Zlotu Forum Sudety.it
Cieszę się że impreza się wreszcie odbyła.
Żałuję, że nie było mnie tam z Wami, ale moje plany potoczyły się inaczej.
Czekam na kolejne relacje i zdjęcia.

Podrawiam Syrioosh
Na wysoką wchodzę górę, na najwyższy idę szczyt...

Góry, górki i pagórki

http://picasaweb.google.pl/Syrioosh

Awatar użytkownika
seba123
stary wyga

Postautor: seba123 » 27-04-2008 10:21

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator

Postautor: Apollo » 27-04-2008 11:29

Na pierwszym zdjęciu Seby cała ekipa drugiego dnia w komplecie - tzn. z Sebą123 oraz Rafałem Łozińskim.

Listę forumowiczów uzupełniają jeszcze: Mariomar, Lech oraz Walter02 - z którymi mieliśmy kontakty telefoniczne ;).

Awatar użytkownika
Pudelek
bardzo stary wyga

Postautor: Pudelek » 27-04-2008 12:23

wygląda ciekawie, szkoda, że Was tak mało było
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś."

https://picasaweb.google.com/110344506389073663651

http://hanyswpodrozach.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Taja
stary wyga

Postautor: Taja » 27-04-2008 18:10

powróciliśmy, żyjemy i w ogóle git:) lecę się rozpakować i postaram się zrzucić foty jak najszybciej :) dzięki za super zlot :)

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator

Postautor: Apollo » 27-04-2008 21:56

Wszystkich, którzy robili foty, prosiłbym o wybranie co ciekawszych (i ich przesłanie albo umieszczenie gdzieś w necie) celem zmiksowania z materiałem VHS. ;)

Awatar użytkownika
Lech
bardzo stary wyga

Postautor: Lech » 28-04-2008 07:48

apollo pisze:Wszystkich, którzy robili foty, prosiłbym o wybranie co ciekawszych (i ich przesłanie albo umieszczenie gdzieś w necie) celem zmiksowania z materiałem VHS. ;)
Nic, tylko pozazdrościć udanej imprezy. Ja niestety w tym czasie musiałem pocić się z łopatą i grabiami na ogrodzie w ostrym słońcu, bo zrobił się po prostu upał. Tylko w niedzielę zrobiliśmy sobie krótki spacer po lesie w okolicach Poznania, ale to nie to samo.
Obrazek
"Bokeh to nie jest w ogóle żaden efekt. To jest cecha konstrukcyjna obiektywu." (Janusz z Wrocławia 22-03-2017)

Awatar użytkownika
Apollo
Moderator

Postautor: Apollo » 28-04-2008 08:36

Lech pisze:Ja niestety w tym czasie musiałem pocić się z łopatą i grabiami na ogrodzie w ostrym słońcu, bo zrobił się po prostu upał.

Tak jak wcześniej deklarowałem, następny zlot robimy u Ciebie na działce ;).

Awatar użytkownika
Lech
bardzo stary wyga

Postautor: Lech » 28-04-2008 09:11

apollo pisze:Tak jak wcześniej deklarowałem, następny zlot robimy u Ciebie na działce.
Na tej działce naprawdę nie ma nic ciekawego. Im częściej tam jeżdżę, tym bardziej pałam niechęcią do tego miejsca. Na pewno dużo lepszą okazją do spotkania będzie organizowana przez Klub Sudecki wycieczka do Przemęckiego Parku Krajobrazowego w dniu 4 maja. Planowana jest zbiórka o godz. 9:30 przy drewnianym kościele św Barbary w Buczu - wsi położonej między Lesznem a Śmiglem. Dojazd na miejsce zbiórki samochodami.
Obrazek
"Bokeh to nie jest w ogóle żaden efekt. To jest cecha konstrukcyjna obiektywu." (Janusz z Wrocławia 22-03-2017)

Gryf
obieżyświat

Postautor: Gryf » 28-04-2008 11:25

Lech pisze:Na tej działce naprawdę nie ma nic ciekawego. Im częściej tam jeżdżę, tym bardziej pałam niechęcią do tego miejsca.

Albo twoja wcześniejsza propozycja

Lech pisze:Mam na myśli pewne urocze i bardzo spokojne miejsce u podnóża Karkonoszy, ale na razie wstrzymam się ze szczegółami

Tym razem napisz coś więcej o tej lokalizacji.
Kotlina Kłodzka ≠ Ziemia Kłodzka! :)

www.bushcraft.pl

Awatar użytkownika
wlkp
Moderator

Postautor: wlkp » 28-04-2008 11:50

Michał pisze:2 dzień: rano lało jak z cebra, nie było konkretnych planów turystycznych, co nie przeszkadzało Stasiowi Wlkp zbudzić wszystkich o 6.30.

Nieprawdą jest jakobym budził Was o 6:30. Sam wstałem o 6:45, poszedłem do łazienki i dopiero po powrocie rozpocząłem systematyczne budzenie gdzieś ok. 7:00 i muszę przyznać że nie było to zadanie wcale łatwe. Apollo który miał ten swój luksusowy pokój w sąsiednim budynku odebrał telefon dopiero za trzecim razem. Zaś Satan i IvanGn obudzili się po dłuższym stukaniu do drzwi. Muszę przyznać, że nie mam wyrzutów sumienia z powodu tego może nieco brutalnego budzenia, no bo chyba nie przyjechaliśmy na zlot spać :wink:

Kiedy w piątek przed południem wyruszyliśmy wraz Tają ze Sobótki na Przełęcz Pod Wieżycą, była całkiem przyjemna pogoda.
Obrazek
Jednak już po godzinie sytuacja diametralnie się zmieniła. Podobno w Masywie Ślęży jest najwięcej opadów w Europie.
Obrazek
Sobota przy Źródełku Św. Jana
Obrazek
Rafał odtwarza znaną scenę z filmu "Walka o ogień". Prawie udało się rozpalić, już było widać dym.
Obrazek
W Masywie Ślęży jest sporo fajnych szlaków często zapomnianych i nieoznakowanych
Obrazek
Sobotnie ognisko - rozpalone już przy użyciu zapałek.
Obrazek
Obrazek
Apollo ujawnił swój nieprzeciętny talent wokalny
Obrazek
Obrazek
Było fajnie.
Do zobaczenia przy następnym ognisku :D

Awatar użytkownika
Taja
stary wyga

Postautor: Taja » 28-04-2008 11:56

Z tym rozpalaniem ognia "prawie" robi dużą różnicę :wink: jakem kąśliwa złośliwka :wink:

Awatar użytkownika
wlkp
Moderator

Postautor: wlkp » 28-04-2008 12:07

Nie ma to jak "Skorpionik" :wink:

Awatar użytkownika
Taja
stary wyga

Postautor: Taja » 28-04-2008 12:20

taak jest, Skorpionica jak się patrzy:D

Wróć do „Imprezy”